KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Wild Ferns

Ár:   12 450 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online a Manuka store-n 11.938Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: VandaJuhasz, Módosítva: 2018. január 10.

Ár:   12 450 Ft
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Manuka store, 11.938Ft

Ez az arcpakolás Rotoruából származó tiszta geotermikus iszapot, illetve aktív AAH650+ Manuka mézet tartalmaz. Az iszap krémes és tele van természetes ásványi anyagokkal, amelyeknek kivételes gyógyító, méregtelenítő és tisztító hatásuk van. A Manuka méz erőteljes antibakteriális és antioxidáns tulajdonságaival kombinálva, ez az arcpakolás mélyen tisztítja meg az arcbőrt, helyreállítva tónusát és vitalitását, így az észrevehetően ragyogó és friss lesz.

Ár: 11.938Ft, Eladó: Manuka store
Páratlan kozmetikumok rendkívüli embereknek