KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Wild Ferns

Ár:   11 700 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online a Manuka store-n 11.430Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: VandaJuhasz, Módosítva: 2018. január 10.

Ár:   11 700 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online: Manuka store, 11.430Ft

Ez a tápláló éjszakai krém egész éjjel segíti a bőr regenerálódását. A Rotorua termáliszap bejuttatja a bőrbe az ásványi anyagokat, hogy azok táplálják és revitalizálják a fáradt, sápadt bőrt. A levendula és golgotavirág olajai segítik a sejtek megújulási folyamatát. Ez a hidratáló krém intenzív regeneráló kezelést biztosít a bőrnek alvás közben.

Ár: 11.430Ft, Eladó: Manuka store
Páratlan kozmetikumok rendkívüli embereknek