KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Wild Ferns

Ár:   13 450 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online a Manuka store-n 13.462Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: VandaJuhasz, Módosítva: 2018. január 10.

Ár:   13 450 Ft
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Manuka store, 13.462Ft

Intenzív mélytisztító, enyhén hámlasztó és fiatalító arcpakolás, amely ásványi anyagokban gazdag, geotermikus Rotorua iszapból készült. Gyömbérolajat is tartalmaz, amely növeli a bőr ragyogását, és szegfűszeg olajat a pórusok kitisztítására. Természetes termoaktivitása olyan hőforrást hoz létre, amely segíti ezeknek a különleges összetevőknek a bőrbe való felszívódását, a maximális hatás érdekében. Ennek az arcpakolásnak az a célja, hogy serkentse a vérkeringést, és kimossa a szennyeződést a bőrből. A nyugtató melegség segít a fáradt és feszülő izmok ellazításában, miközben mély tisztító kúrát ad a bőrnek. Legjobb zuhanyzás vagy fürdés közben használni.

Ár: 13.462Ft, Eladó: Manuka store
Páratlan kozmetikumok rendkívüli embereknek