KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Wild Ferns

Ár:   12 450 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online a Manuka store-n 12.446Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: VandaJuhasz, Módosítva: 2018. január 10.

Ár:   12 450 Ft
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Manuka store, 12.446Ft

Ez az egyedülálló krém, amely Rotoruából származó geotermikus iszapot tartalmaz, a vérkeringést stimulálva enyhíti az izom- és ízületi fájdalmakat úgy, hogy enyhén meleg érzetet vált ki a megfelelő helyeken. A borókabogyó serkenti a vérkeringést, míg a kamilla ellazítja az izmokat.

Ár: 12.446Ft, Eladó: Manuka store
Páratlan kozmetikumok rendkívüli embereknek