KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Wild Ferns

Ár:   4300 Ft   Kategória:   Szappanok
Vedd meg online a Manuka store-n 4.318Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: VandaJuhasz, Módosítva: 2018. január 10.

Kategória:   Szappanok
Vedd meg online: Manuka store, 4.318Ft

Rotorua gyönyörű geotermikus területéről érkeznek az összetevők ehhez a brilliáns kombinációhoz. A termál iszap rendkívül magas ásványi anyag tartalommal és remek abszorpciós kapacitással rendelkezik. Behatol a bőr pórusaiba és kitisztítja a szennyeződéseket és felesleges zsírokat, miközben a bőrt ásványi anyagokkal táplálja. A ként már évszázadok óta használják különböző bőrbetegségek gyógyítására, tökéletes megoldás pattanásokra, ekcémára, és zsíros bőrre is. Az iszap és kén kombinációja hatékony, mélyen tisztító szappant eredményez.

Ár: 4.318Ft, Eladó: Manuka store
Páratlan kozmetikumok rendkívüli embereknek