KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Wild Ferns Rotorua Iszapos Hidratáló Arckrém Calendulával és Csipkebogyó Olajjal

Wild Ferns

Ár:   10 800 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online a Manuka store-n 10.795Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: VandaJuhasz, Módosítva: 2018. január 10.

Ár:   10 800 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online: Manuka store, 10.795Ft

Könnyű textúrájú hidratáló, mely ideális smink alatt is, hogy egész nap táplálja és védje a bőrt. A rotoruai geotermikus iszap és a benne található ásványi anyagok is hidratálják és nyugtatják az arcbőrt. A bőrmegújító calendula, valamint az öregedés és a napkárosodás ellen küzdő csipkebogyó olaj tovább erősítik ennek a hidratálónak az előnyös tulajdonságait. A természetes összetevők segítenek fenntartani a bőr nedvességszintjét, és fiatalos ragyogást kölcsönöznek.

Ár: 10.795Ft, Eladó: Manuka store
Páratlan kozmetikumok rendkívüli embereknek

Zsokaa

2018. január 14.

Új-Zélandon sajnos sikerült eléggé leégnem fényvédő krém használata mellett is, így ezt a krémet vettem, hogy legalább egy kis plusz hidratálást kapjon a bőröm, megnyugodjon.
A krém világos szürke színű. Nagyon kevés kell belőle szerintem. Kellemes az illata. Jól beszívódik. Úgy éreztem jól esik a bőrömnek.

Zsokaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 14.