KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Wild Ferns

Ár:   9900 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Vedd meg online a Manuka store-n 9.525Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: VandaJuhasz, Módosítva: 2018. január 10.

Kategória:   Kézkrémek
Vedd meg online: Manuka store, 9.525Ft

Intenzív hidratáló kézkrém, amely Rotorua geotermikus iszapját tartalmazza. Gyógyító hatását annak magas koncentrációjú természetes ásványi anyagainak köszönheti. Remineralizáló, antiszeptikus és antibakteriális tulajdonságokkal is rendelkezik. Az antioxidánsokban gazdag zöld tea segíti a sejtek megújulását, míg a kamilla kivonata nyugtatja az irritált, gyulladt bőrt. Könnyen a bőrbe szívódik, gyógyítja a durva, száraz, sérült kezeket. Nem tartozik a bőrvédő krémek kategóriájába, mégis kivételes munkát végez a bőr hidratálását, állapotának javítását tekintve.

Ár: 9.525Ft, Eladó: Manuka store
Páratlan kozmetikumok rendkívüli embereknek