KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Wilkinson

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   5 db és 10 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: bettina28, Módosítva: 2016. december 22.

Kiszerelés:   5 db és 10 db
Kategória:   Szépítő eszközök

• A 2 penge biztosítja a pontos borotválást.
  • Kapható változatok: W2 Plus E vitaminos és aloéverás nedvesítő csíkkal és W2 csík nélkül.

Krémmánia Kedvencek a -től
lil96

2017. június 18.

Lehet furcsa de testvérem tanácsára én is kipróbáltam a sarkamról való bőrkeményedés leszedésére és nagyon bevált . Óvatosan kell dolgozni de kényelmesebb és jobb végeredményt kaptam mint a scholl gyalutól . Természetesen a végén habkövet is használtam.

lil96
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 18.

bettina28

2016. december 18.

A kevésbé érzékenyebb területekre, például a lábra szerintem tökéletesen elég egy ilyen olcsóbb borotva is. Én amúgy is szeretem külön borotvával szőrteleníteni az intim területet a többitől. Tehát számomra a jobb minőségű borotva mehet oda, az olcsóbb meg tökéletes máshova. Éppen ezért lábra tudom ajánlani, oda kifejezetten szeretem használni, de érzékenyebb területre nem biztos hogy jó szolgálatot tesz. Ennyi pénzért viszont jó termék.

bettina28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 18.