KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Wilkinson

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Crystal, Módosítva: 2011. február 9.

Kategória:   Egyéb

Krémmánia Kedvencek a -től
Rure90

2015. augusztus 31.

Szeretem, pedig csak hirtelen lekaptam valamit a polcról.. Kicsit több hab kell, mint amit megszoktam egy másik terméknél, de cserébe nem érzékeny rá a bőröm. Jó illata van nagyon:)

Update: Nyaraláskor ezt használtam, és amíg a többi terméknél pár nap mindennapos borotválás után hónalj és bikinivonalnál már erősen begyulladt, ennél a terméknél egyáltalán nem tapasztaltam ilyesmit, cserébe nem szárította ki a bőrömet sem, hanem ápolta. Azt hiszem, hogy ennél jobb borotvahab nem létezik..:)

Rure90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

Dius24

2015. május 11.

Akciósan vettem 399-ért nagyon jó kellemes az illata , teszi a dolgát , a hab is kissé pink színű nagyon tetszik! Újra fogom venni ha akcíós lesz!!!

Dius24
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

nius

2015. március 20.

Nem rossz. Kevés kell belőle, az illata nem bántó, de nem is különösebben finom. Nem irritál.
Ráadásul baromi olcsón jutottam hozzá, 250 Ft volt a Tescoban, nem közeli lejáratú vagy sérült, így egyből 2-t vettem. Nem bántam meg.

nius
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 20.

kismadár

2014. január 11.

Alapvetően nem rossz borotvahab. teszi a dolgát, nem irritál. jó az illata és az ára is elfogadható, de én valahogy jobban szeretem a zseléket, azokkal könnyebb dolgozni.

kismadár
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 11.

kvitta.girl

2013. december 8.

Ilyenem még ajándékcsomagba volt pár éve, ha jól emlékszek amire kitalálták jó volt,de nem nagy szám nem venném újra :) Illatára emlékszek az finom volt,bőrt se irritálta.

kvitta.girl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 8.

FairyJuice

2013. december 8.

Ezt is újravettem már, viszont már csak akkor fogom, ha akciós lesz. Szeretem, szupi kis termék, csak van olcsóbb is, ami ugyanúgy megfelelő szerintem. Akciósan újraveszem, amúgy drágának tartom, de emiatt nem vonok le pontot. A másik opcióm az Avonos borotvazselé, ott meg rendelni kell, ami azért időbe telik. Szóval ha sürgősen kellene, érte nyúlnék, és rendes áron is megvenném ezt a borotvahabot.

FairyJuice
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 8.

M.Tina

2013. június 17.

Egyszer próbáltam,még nem kellett volna borotválni a lábam,ezért eléggé felsértettem a bőröm..csak mohó votlam mert minél előbb ki akartam próbálni.Tehát,teljesen be vannak gyulladva a szőrtüszőim,remélem csak az én butaságom miatt.Következő alkalommal is használom majd a habot,remélem akkor már nem lesz gond,ha már borotválható állapotban lesz a lábam. Az illata kellemes,az állaga is jó. Egyelőre 3 csillag,mert nem tudom eldönteni miért gyulladt be a lábam.Remélem legközelebb adhatok 5 csillagot :)

M.Tina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 17.

anita

2013. május 23.

Nem irritál, nincs viszkető érzés. Sűrű habja van, nagyon jól használható ha már a borotvád krémezőcsíkja nem bírja önmagában és az illata is remek! (bogyós gyümölcsös verziót használtam)

anita
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 23.

vörösáfonya

2013. január 26.

Nagyon kellemes illatú, és hatásos borotvahab. A Gilette-nél százszor jobb és olcsóbb is.

vörösáfonya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 26.

cupcake

2012. május 9.

Az illata imádnivaló, de a hatását tekintve ugyanolyan, mint a Balea-s borotvahabok. Egyszer el lehet használni, de nem venném meg újra.

cupcake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 9.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinol
Vitaminok: Tocopherol, Retinol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Retinol a I v

Szerves sav, melynek fontos szerepe van a sejtek energiaellátásában és DNS-ének védelmében. A bőrön alkalmazva nem  világos még, hogy mi a hatása, a CosIng besorolása szerint bőrjavító (skin conditioning).

Színezék. Lilás piros.