KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Women'Secret

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Women'Secret üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ada992, Módosítva: 2017. július 17.

Lelőhely:   Women'Secret üzletek

Az Oasis átlátszó, friss, türkiz vízbe juttat. A fejjegy egy citrusos koktél, mely mentával keveredik, a szívjegyben pedig aromás fűszerekkel, mint a levendula és leheletnyi jeges tea. Olyan illat tárul elénk, mely intenzív frissességet hoz a nyári forróságba.

Rere

2017. július 17.

Testpermethez kepest rajtam nagyon sokáig lehet érezni ! Nagyon könnyed illat , a fullasztó kánikulában én csak ezt használom parfüm helyett ! Nagyon sokan megdicserik az illatot rajtam ! A neve nagyon találó !! Ár érték arányban teljesen jó , főleg ugy , hogy egy eleg nagy kiszerelést kapunk 2390 forintert ( én ennyiért vettem akciósan ) ! Sajnálom , hogy limitàlt széria :(

Rere
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 17.

Ada992

2017. július 10.

Nagyon jó illatú,friss érzetet adó,nyári kis testpermet. Strandra vagy csak úgy nyáron tökéletes.Mivel body spray,ezért nem túl tartós.Ha azt szeretnénk,hogy érezhető legyen rajtunk egész nap,akkor 2 óránként fújkálni kell.

Ada992
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Benzyl Salicylate, Benzyl Benzoate