KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Women'Secret

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Women'Secret üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ada992, az összetevőket feltöltötte: cyrus, Módosítva: 2017. július 26.

Lelőhely:   Women'Secret üzletek

Az Oasis átlátszó, friss, türkiz vízbe juttat. A fejjegy egy citrusos koktél, mely mentával keveredik, a szívjegyben pedig aromás fűszerekkel, mint a levendula és leheletnyi jeges tea. Olyan illat tárul elénk, mely intenzív frissességet hoz a nyári forróságba.

Nusella

2017. október 24.

Én szeretem, nem fullasztó, friss üde. Éjjel nappal fújva sem lesz hatalmas illatfelhő belőle, de egy nagyon szeretnivaló hétköznapi illatka. A mennyiség kell is belőle, 30 ml eltűnne hipphopp.

Nusella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 24.

Rere

2017. július 17.

Testpermethez kepest rajtam nagyon sokáig lehet érezni ! Nagyon könnyed illat , a fullasztó kánikulában én csak ezt használom parfüm helyett ! Nagyon sokan megdicserik az illatot rajtam ! A neve nagyon találó !! Ár érték arányban teljesen jó , főleg ugy , hogy egy eleg nagy kiszerelést kapunk 2390 forintert ( én ennyiért vettem akciósan ) ! Sajnálom , hogy limitàlt széria :(

Rere
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 17.

Ada992

2017. július 10.

Nagyon jó illatú,friss érzetet adó,nyári kis testpermet. Strandra vagy csak úgy nyáron tökéletes.Mivel body spray,ezért nem túl tartós.Ha azt szeretnénk,hogy érezhető legyen rajtunk egész nap,akkor 2 óránként fújkálni kell.

Ada992
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Linalool, Geraniol, Citral, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 42090

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.