KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Women'Secret

Ár:   7200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, Módosítva: 2017. november 14.

Lelőhely:   Marionnaud

Illatcsalád: gyümölcsös-virágos-gourmand

Fejjegyek: málna, citrom, mandarin, bergamott

Szívjegyek: őszibarack, fehér virágok, jázmin

Alapjegyek: pacsuli, kasmírfa, cédrus, vanília, pézsma

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

katuska8

2018. február 13.

Amikor megláttam az üvegét, nagyon megtetszett, meg is szaglásztam. Aztán jött a szerelembe esés, pont az a típusú illat, amikért én oda szoktam lenni. Teljesen levett a lábamról, de akkor nem vettem meg, mert spórolnom kellett kicsit. Most viszont már amikor meg tudnám venni, mindig ki van fogyva :( Előbb vagy utóbb be fogom szerezni, mert amióta megszagoltam ezt a parfümöt, csak rá tudok gondolni!

katuska8
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

CeCeDrake

2017. december 31.

Láttam, hogy málna-őszibarack-vanília van az összetevők között. Egyből rohantam a Müllerbe 😅
Csajok, erre érdemes lecsapni, edp és ahhoz képest az ára és a kiszerelése nagyon jó! Ennyiért 15 ml-s kis drogériás szagos vizeket lehet venni max...

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

krisztinek

2017. december 31.

Isteni finom, a legújabb kedvencem! Tartós, nőies, és a kedvenc jegyeim is benne vannak! Ára is nagyon jó, 100 ml, és ráadásul parfüm!!! Most kaptam karácsonyra az első üvegemet, de tuti újraveszem ha elfogy! :)

krisztinek
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 31.

Vicus

2017. december 28.

Nagyon megtetszett az illata, ami nagyon tartós, mondjuk érthető, hiszen EDP. Emellett elég hihetetlen az ára 100 ml-hez képest.. Azt hiszem meg kell vennem :) Nagyon nőies, kellemes, lágy illat.

Vicus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

bugeyes

2017. december 12.

Sajnos nem tudok szépen illatot körülírni, de a bőrömön isteni illata van, és nap végéig simán érezni, nem illan el. Teszteltem is 10 órás munkanapjaimon, egyszer sem kellett utána fújnom. :) Gyönyörű a csomagolása is, szerintem kifejezetten igényes mind a külcsíny, mind ami az üvegcsében van. Azt hiszem, találtam egy új kedvencet!

bugeyes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

Slushy

2017. december 11.

Szerintem is a Black Opiumhoz hasonlít az illat csak ez tartósabb az én bőrömön, mint az :) Gyönyörű a csomagolása és az üvege is.

Slushy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

lovemyplants

2017. december 11.

Nagyon nagyon jó alkotás!! Ugyanolyan az illata, mint az YSL-Black Opiumnak...és ezt parfüm promóterként mondom. :) a müllerben vettem 20%os kedvezménnyel, de teljes áron is megéri megvásárolni. Jó nagy kiszerelés, ennyi pénzért ajándék..pláne, hogy valódi parfüm, nem toilette. Azt hogy csillámos, azt utólag vettem észre...ez az egy ami nem tetszik benne, de szerencsére nem feltűnő. Tartósság szempontjából is megállja a helyét. Szerintem ez most nagyon telitalálat lett! Mindenkinek ajánlani fogom aki nem szeretne több tízezret kiadni egy parfümért. Felfújáskor finom virágos-édes illat...de az én bőrömön kb. 4 óra múlva alakult ki az igazi szerelem...egy melegséget, nőiességet árasztó vaníliás-gourmandos illat. :)

lovemyplants
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 11.

florcsiii

2017. november 15.

A DM-ben láttam meg valamelyik nap a karácsonyi ajándékötletek között. Engem már ott megvett, hogy van benne aranycsillám és ha megrázod az üveget és úgy fújsz magadra, akkor jön a csillám is. De az illata is elvarázsolt. Aztán megint kellett mennem a DM-be és most befújtam a sálamat vele, egész este azt szagolgattam. Erre jött a joy-napok és mentem a Marionnaud-ba és ott 7200 volt és abból lejött 20 vagy 25%, szóval meg kellett vennem :D Azóta is tart a szerelmünk, imádom, nem változik rajtam az illat, egésznap érzem, mindig jó kedvre derít, ha megérzem. Imádom.

florcsiii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Ildiko9

2017. november 2.

Néhány napja jelent meg, pont mikor a rég vágyott Shalimart hoztam el a parfümériából. Nosza, próbáljuk is ki. Az én véleményem, hogy ez egy karácsonyi illat lett. Figyelmen kívül hagyom az arany masnit, csakis az illatra koncentráltam. Kellemes és meleg, bújós...sőt, meglepően hosszan tartott a csuklómon, ahol kipróbáltam. Valamiért engem nagyon emlékeztetett az The One-ra, nem tudom miért :). Ár-érték arányban...kellemes, ennél sokkal rosszabb minőségű parfümöket is lehet látni és próbálni kétszer ennyiért. Összességében egy kép..csomagolom a karácsonyi ajándékokat, halk zene, meleg és kellemes illatok. A télapó meglephet vele, nem tiltakozom :).
Szerintem még próbálgatom, és meglátjuk mi sül ki kettőnk kapcsolatából :). Addig is jószívű leszek és megelőlegezek egy 5 csillagocskát :)

Ildiko9
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 2.