KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Women'Secret

Ár:   7200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, Módosítva: 2017. november 14.

Lelőhely:   Marionnaud

Illatcsalád: gyümölcsös-virágos-gourmand

Fejjegyek: málna, citrom, mandarin, bergamott

Szívjegyek: őszibarack, fehér virágok, jázmin

Alapjegyek: pacsuli, kasmírfa, cédrus, vanília, pézsma

florcsiii

2017. november 15.

A DM-ben láttam meg valamelyik nap a karácsonyi ajándékötletek között. Engem már ott megvett, hogy van benne aranycsillám és ha megrázod az üveget és úgy fújsz magadra, akkor jön a csillám is. De az illata is elvarázsolt. Aztán megint kellett mennem a DM-be és most befújtam a sálamat vele, egész este azt szagolgattam. Erre jött a joy-napok és mentem a Marionnaud-ba és ott 7200 volt és abból lejött 20 vagy 25%, szóval meg kellett vennem :D Azóta is tart a szerelmünk, imádom, nem változik rajtam az illat, egésznap érzem, mindig jó kedvre derít, ha megérzem. Imádom.

florcsiii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Ildiko9

2017. november 2.

Néhány napja jelent meg, pont mikor a rég vágyott Shalimart hoztam el a parfümériából. Nosza, próbáljuk is ki. Az én véleményem, hogy ez egy karácsonyi illat lett. Figyelmen kívül hagyom az arany masnit, csakis az illatra koncentráltam. Kellemes és meleg, bújós...sőt, meglepően hosszan tartott a csuklómon, ahol kipróbáltam. Valamiért engem nagyon emlékeztetett az The One-ra, nem tudom miért :). Ár-érték arányban...kellemes, ennél sokkal rosszabb minőségű parfümöket is lehet látni és próbálni kétszer ennyiért. Összességében egy kép..csomagolom a karácsonyi ajándékokat, halk zene, meleg és kellemes illatok. A télapó meglephet vele, nem tiltakozom :).
Szerintem még próbálgatom, és meglátjuk mi sül ki kettőnk kapcsolatából :). Addig is jószívű leszek és megelőlegezek egy 5 csillagocskát :)

Ildiko9
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 2.