Women'Secret

Ár:   7200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, Módosítva: 2017. november 14.

Lelőhely:   Marionnaud

Illatcsalád: gyümölcsös-virágos-gourmand

Fejjegyek: málna, citrom, mandarin, bergamott

Szívjegyek: őszibarack, fehér virágok, jázmin

Alapjegyek: pacsuli, kasmírfa, cédrus, vanília, pézsma

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

annajeney

2018. augusztus 29.

Random fújtam magamra a drogériában a tetszetős üveg miatt, és szerelem lett. Csodálatos, tartós parfüm. Gyönyörű csomagolás jellemzi, szinte potom pénzért. Nagyon ritka még a nevesebb,drágább EDP-k között is az ilyen jól megkomponált, hosszantartó illat. Nagyon édes, töményen édes. Talán karamell/vanília? Én a gyümölcsösséget nem érzem ki belőle. Ennek ellenére szerintem nyári illat. Baromi fiatalos.
Viselni olyan érzés, mint amikor a forró nyári naplementében az utolsó napsugarak simogatják az arcod. Aztán pedig kezdődhet a bulizás. Minden napomba boldogságot csempész, ha őt fújom magamra. Külön tetszenek a kis csillámok benne, amik tovább fokozzák a külcsínyt. Ezzel a parfümmel szerintem senki nem lő mellé, aki az édes illatokat kedveli.

annajeney
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

MissKenedy

2018. augusztus 13.

YSL - Black opium rajongók ide!

Remek kis "koppintás", elérhető áron. Az eredetit imádtam, így ő is megkapja a max pontot. Jól sikerült.

MissKenedy
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

YSL - Black opium rajongók ide!

ciska

2018. augusztus 9.

Ajándékba kaptam a barátnőmtől, először nekem kicsit erősnek tűnt az illata, de kis idő elteltével megtetszett. Az elég tartós és érezhető a bőrön.

ciska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Katicabogar75

2018. július 25.

Nagyon finom az illata, nőies egy kicsit édeskés. Mindenképpen újra fogom vásárolni.

Katicabogar75
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 25.

Jezy

2018. június 14.

A DM-ben találtam rá, egyből szerelem lett. Az illata elkepesztő, a csomagolása is gyönyörű. Régóta kerestem azt az illatot, amire azt mondhatom, hogy na igen, ez én vagyok. Végre megtaláltam! Édeskés, szexi de elegáns illatnak mondanám. Az árát nagyon megéri. Imádom.

Jezy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 14.

chupachups

2018. június 11.

Egyik barátnőmön éreztem meg ezt az illatot és egyből tudtam, hogy ez az ami kell nekem!:D imádom a különleges illatokat és nagyon régóta keresek olyat ami igazán illik hozzám és amióta megéreztem csak erre az illatra vágyom:D mivel ő ajándékba kapta nem tudta megmondani honnan van ez a csoda, majd szembesétált velem egy dm-ben:D hatalmas volt az öröm főleg az ára miatt, 100ml ennyiért tökéletes főleg, hogy mennyire tartós és isteni illata van!:) örök szerelem lett!:)

chupachups
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 11.

cintialaura

2018. május 8.

Tényleg nagyon tartós, édes-fűszeres illata van. Szeretem! :)

cintialaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 8.

Tényleg nagyon tartós, édes-fűszeres illata van. Szeretem! :)

katuska8

2018. február 13.

Amikor megláttam az üvegét, nagyon megtetszett, meg is szaglásztam. Aztán jött a szerelembe esés, pont az a típusú illat, amikért én oda szoktam lenni. Teljesen levett a lábamról, de akkor nem vettem meg, mert spórolnom kellett kicsit. Most viszont már amikor meg tudnám venni, mindig ki van fogyva :( Előbb vagy utóbb be fogom szerezni, mert amióta megszagoltam ezt a parfümöt, csak rá tudok gondolni!

katuska8
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

CeCeDrake

2017. december 31.

Láttam, hogy málna-őszibarack-vanília van az összetevők között. Egyből rohantam a Müllerbe 😅
Csajok, erre érdemes lecsapni, edp és ahhoz képest az ára és a kiszerelése nagyon jó! Ennyiért 15 ml-s kis drogériás szagos vizeket lehet venni max...

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

krisztinek

2017. december 31.

Isteni finom, a legújabb kedvencem! Tartós, nőies, és a kedvenc jegyeim is benne vannak! Ára is nagyon jó, 100 ml, és ráadásul parfüm!!! Most kaptam karácsonyra az első üvegemet, de tuti újraveszem ha elfogy! :)

krisztinek
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 31.