KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Women'Secret

Ár:   7200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, Módosítva: 2017. november 14.

Lelőhely:   Marionnaud

Illatcsalád: gyümölcsös-virágos-gourmand

Fejjegyek: málna, citrom, mandarin, bergamott

Szívjegyek: őszibarack, fehér virágok, jázmin

Alapjegyek: pacsuli, kasmírfa, cédrus, vanília, pézsma

Jezy

2018. június 14.

A DM-ben találtam rá, egyből szerelem lett. Az illata elkepesztő, a csomagolása is gyönyörű. Régóta kerestem azt az illatot, amire azt mondhatom, hogy na igen, ez én vagyok. Végre megtaláltam! Édeskés, szexi de elegáns illatnak mondanám. Az árát nagyon megéri. Imádom.

Jezy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 14.

chupachups

2018. június 11.

Egyik barátnőmön éreztem meg ezt az illatot és egyből tudtam, hogy ez az ami kell nekem!:D imádom a különleges illatokat és nagyon régóta keresek olyat ami igazán illik hozzám és amióta megéreztem csak erre az illatra vágyom:D mivel ő ajándékba kapta nem tudta megmondani honnan van ez a csoda, majd szembesétált velem egy dm-ben:D hatalmas volt az öröm főleg az ára miatt, 100ml ennyiért tökéletes főleg, hogy mennyire tartós és isteni illata van!:) örök szerelem lett!:)

chupachups
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 11.

cintialaura

2018. május 8.

Tényleg nagyon tartós, édes-fűszeres illata van. Szeretem! :)

cintialaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 8.

Tényleg nagyon tartós, édes-fűszeres illata van. Szeretem! :)

katuska8

2018. február 13.

Amikor megláttam az üvegét, nagyon megtetszett, meg is szaglásztam. Aztán jött a szerelembe esés, pont az a típusú illat, amikért én oda szoktam lenni. Teljesen levett a lábamról, de akkor nem vettem meg, mert spórolnom kellett kicsit. Most viszont már amikor meg tudnám venni, mindig ki van fogyva :( Előbb vagy utóbb be fogom szerezni, mert amióta megszagoltam ezt a parfümöt, csak rá tudok gondolni!

katuska8
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

CeCeDrake

2017. december 31.

Láttam, hogy málna-őszibarack-vanília van az összetevők között. Egyből rohantam a Müllerbe 😅
Csajok, erre érdemes lecsapni, edp és ahhoz képest az ára és a kiszerelése nagyon jó! Ennyiért 15 ml-s kis drogériás szagos vizeket lehet venni max...

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

krisztinek

2017. december 31.

Isteni finom, a legújabb kedvencem! Tartós, nőies, és a kedvenc jegyeim is benne vannak! Ára is nagyon jó, 100 ml, és ráadásul parfüm!!! Most kaptam karácsonyra az első üvegemet, de tuti újraveszem ha elfogy! :)

krisztinek
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 31.

Vicus

2017. december 28.

Nagyon megtetszett az illata, ami nagyon tartós, mondjuk érthető, hiszen EDP. Emellett elég hihetetlen az ára 100 ml-hez képest.. Azt hiszem meg kell vennem :) Nagyon nőies, kellemes, lágy illat.

Vicus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

bugeyes

2017. december 12.

Sajnos nem tudok szépen illatot körülírni, de a bőrömön isteni illata van, és nap végéig simán érezni, nem illan el. Teszteltem is 10 órás munkanapjaimon, egyszer sem kellett utána fújnom. :) Gyönyörű a csomagolása is, szerintem kifejezetten igényes mind a külcsíny, mind ami az üvegcsében van. Azt hiszem, találtam egy új kedvencet!

bugeyes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

Slushy

2017. december 11.

Szerintem is a Black Opiumhoz hasonlít az illat csak ez tartósabb az én bőrömön, mint az :) Gyönyörű a csomagolása és az üvege is.

Slushy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

lovemyplants

2017. december 11.

Nagyon nagyon jó alkotás!! Ugyanolyan az illata, mint az YSL-Black Opiumnak...és ezt parfüm promóterként mondom. :) a müllerben vettem 20%os kedvezménnyel, de teljes áron is megéri megvásárolni. Jó nagy kiszerelés, ennyi pénzért ajándék..pláne, hogy valódi parfüm, nem toilette. Azt hogy csillámos, azt utólag vettem észre...ez az egy ami nem tetszik benne, de szerencsére nem feltűnő. Tartósság szempontjából is megállja a helyét. Szerintem ez most nagyon telitalálat lett! Mindenkinek ajánlani fogom aki nem szeretne több tízezret kiadni egy parfümért. Felfújáskor finom virágos-édes illat...de az én bőrömön kb. 4 óra múlva alakult ki az igazi szerelem...egy melegséget, nőiességet árasztó vaníliás-gourmandos illat. :)

lovemyplants
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 11.