KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

WU2

Ár:   600 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   1000 ml   Bőrtípus:   Normál, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MoziRozi, Módosítva: 2011. május 21.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál, Zsíros

kattja

Korcsoport: < 18
2018. január 15.

Borzalmas egy sampon , erősen zsírosodó hajra esetleg beválthat, de az én normál, korpásodásra hajlamos hajam borzasztó lett a használata után. Extrán szárít és ragacsos érzetű + “szöszös” lett használata után a hajam. Őszintén nem volt kedvem ezek után túl sokáig kísérletezni vele.

kattja
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 15.

filterio

2017. december 25.

Töretlen a választékban, lehetetlen nem figyelni rá. Megosztó, mégis veszik; mi lehet a titka, megéri még? Így szült elhatározást már egy éve. Igénytelen volna és idejétmúlt? Utóbb kiderült, van ebben igazság, de láss csodát, kritikáival szemben én elfogadtam, míg tartott. Laza, könnyed, bár kissé merev tőle hajunk; vékony szálú marad, ellenben dúsabbnak hat; alapos és páratlan, nekem megoldotta korpa gondom. Óvatossággal kevésbé szárít, egyébiránt brutál; mindent leszed, mosásnál többet hullik korábbihoz képest; mintha az őszülést is inkább láttatná. Felfedeztem egy üzletláncnál másik gyártótól Fancy néven; hasonló összetevők, azonos állag. WU2 mintájára, ám élhetőbb; lágyabb, fésülhető, selymes hajat kapunk, tartja formáját és tényleg olcsó! Bármelyiket próbáljuk, elszántan vállaljuk fel (hidegzuhany, amit kaptam érte) illata okán is (megszokható) kész kaland. Nálam az utód nyert, már ragaszkodom hozzá, sosem hittem volna; döntöttem: marad, egyszerű és jobban tetszik, mint sok drága; csak ilyet használok. Nincs vele gond, azt sem hiszem, hosszú távon ártana, igaz rendben levő hajra való; számomra múltidéző varázs, de sokaknak ez a puritán megoldás joggal lehet kevés.

filterio
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 25.

Brigcs44

2017. december 7.

Nagyon nem vállt be, rettenetesen kiszárította a hajam és kezelhetetlen lett tőle, sőt még az illata sem jó. Egyáltalán nem ajánlom.

Brigcs44
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.

pinkpapucs

2017. december 5.

Nekem nem vált be, kiszárította a hajam, kezelhetetlen lett tőle. Nem fogom újra venni, és nem is ajánlom.

pinkpapucs
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 5.

Mayoranna

2017. november 26.

A fodrász elrontotta a hajszínemet, túl sötét lett. Kétségbeesve hívtam fel egy mesterfodrászt, aki
ezt a sampont ajánlotta. Rajta kell hagyni a habot a hajon lemosás előtt 5 percig. Utána jó alaposan balzsamozni,pakolást tenni a hajra,
mert nagyon szárít. Tökéletesen leszedi a nem kívánt színt.
Én szőnyetisztításra használom még, gyönyörű élénk színű lesz a habjától a szőnyeg.
Samponnak nem, de több más célu felhasználásra szerintem remek. Én szeretem az illatát is,olyan tisztaság illat.

Mayoranna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 26.

mert nagyon szárít. Tökéletesen leszedi a nem kívánt színt.

simihifi

2017. november 8.

korpásít, fura szagú, de olcsó

simihifi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

korpásít, fura szagú, de olcsó

Evaaaa

2017. november 4.

nálunk a családban eleinte állatorvos javaslatára ezzel fürdettük a macsekokat, de aztán mikor nem volt más mi is használtuk, :D végül anyukámnak, akinek nagyon zsírosodik a haja nagyon bevált, ez előtt minden nap mosni kellett a haját, most már egyre kevesebbszer mert nem zsírosodik be olyan hamar, nekem hosszabb hajam van és nincsenek nagy problémáim zsírossággal, és nekem érezhetően szárította a hajamat. mindenképpen kellett utána balzsam, különben fésülhetetlen volt a váll alá érő hajam, meg úgy elég szarul is nézett ki, de balzsammal tök jó.

Evaaaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 4.

pupaj

2017. október 23.

Az én hajam csomós, kifésülhetetlen kutyaszőr állagú lesz tőle, családtagnak akinek ugyanolyan hajtípusa van, gyönyörű fényes lesz tőle.
Szóval szerintem 1 csillag, de a család többi tagjának 5 csillagos ezért 3

pupaj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

Szóval szerintem 1 csillag, de a család többi tagjának 5 csillagos ezért 3

Szezsu

2017. október 18.

Mi évek óra ezt használjuk itthon, és el se tudnám képzelni a mindennapokat nélküle. Nekünk bevált.

Szezsu
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 18.

Boombapple

2017. július 16.

Emlékszem, anyukám mesélte nekem régen, hogy csak ez és a tojássampon volt, amikor Ő kicsi volt és nekik nagyon tetszett. Ez volt az a sampon, amit legelőször magamnak vettem még 8 évvel ez előtt. Addig nem igazán érdekelt, hogy mivel mosok hajat. Nagyon szerettem, de valami eszementül kiszárította a hajamat a sokadik doboz elhasználása után. Így váltottam. Jó volt, amíg tartott.

Boombapple
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 16.