KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

WU2

Ár:   600 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   1000 ml   Bőrtípus:   Normál, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MoziRozi, Módosítva: 2011. május 21.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál, Zsíros

balazskrisztii

2018. július 1.

Gyerekkori emlékeim vannak róla. Szörnyű, sprőd lett tőle a hajam, szenvedés volt minden egyes használat. Soha többé

balazskrisztii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

bejjuska

2018. június 27.

Zsíros hajra nem vált be. Sajnos teljesen átlagos.

bejjuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 27.

Zsíros hajra nem vált be. Sajnos teljesen átlagos.

Minomi

2018. június 22.

update: Azóta valamiért érzékeny lett rá a bőröm, nagyon kiszárítja. Ha ezt a sampont használom viszket a fejbőröm, más samponoknál ez nem fordul elő :(

Szeretem ezt a sampont, régóta használom is. Nekem más sampontól is ugyanúgy kócolódott a hajam, de hajbalzsammal megoldottam a problémát. Más gond nincs vele, szépen tisztítja a hajamat, én csak ajánlani tudom :)

Minomi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 22.

zoja

2018. június 10.

Gyorsan zsírosodó hajamra próbáltam, nem vált be, még gyorsabban zsírosította és fésülhetetlen szénakazal lett. Viszont felmosni, kádat, kagylót mosni jó. Ezért viszont nem jár pont, mert ugye ez sampon akar lenni. Annak viszont pocsék.

zoja
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 10.

filterio

2018. május 20.

Töretlenül kapható, nem lehet nem figyelni rá. Megoszló vélemények, mégis veszik; mi lehet a titka, megéri még? Így szült elhatározást egy éve. Igénytelen volna és idejétmúlt? Kiderült, van ebben igazság, de láss csodát, kritikáival szemben én elfogadtam rendeltetése szerint, míg bírtam. Sajátos, nincs párja; könnyed, bár kissé merev haj, jó ideig dúsabbnak hat; ellenben nem irritációmentes. Nagyon brutál, mindent leszed, csikorgósan mos, többet hullik, mint korábban. Őszülés is látszik, óvatosan kell bánni vele, úgy kevésbé szárít. Felfedeztem üzletláncnál más gyártótól ilyet Fancy néven; hasonló összetevők, azonos állag. WU2 mintájára, ám megváltás; élhetőbb, lágyabb, fésülhető, formatartó és tényleg olcsó! Aki újra tervezi vagy először merészkedne hozzá, utóbbit válassza; elszánt legyen, kész kaland (kétkedő tekintetek a családban) illata okán is, viszont könnyű hozzászokni, felvállaltam. Bejött, észrevétlen sosem hitt rutinná vált; egyszerű, azt adja vissza, ami van, így jobban tetszik sok drágánál; érezhetően nyugtat, balzsam akár elhagyható; döntöttem: marad, sőt minden vélekedés dacára csak ezt használom tovább! Nehéz lenne nélkülözni, múltidéző varázs, de ma már e puritán megoldás nőknek, sok férfi számára is joggal lehet kevés.

filterio
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 20.

Lencse

2018. április 15.

Állataim fürdetésére vettem meg. A korpásodásra valót szoktam nekik venni, mert annak tetszik legjobban az illata. Nem szoktam őket gyakran fürdetni, így szerencsére nem allergizálja őket. Aztán mivel a járólap felmosasakor a padlóápolók csődöt mondtak, és biológiai lebontású emésztőnk van, gondoltam, kipróbálom ezt a felmosáshoz. És erre nagyon szuper! Minden koszt könnyű vele felmosni, nem hagy víz cseppeket ezzel a felmosó. Így ha nem is céljának megfelelően használom, nagyon szeretem, mindig van itthon. Mondhatni újravevős! 🙂

Lencse
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 15.

esztero

2018. március 18.

Rozsaszin szinezo eltuntetesere ajanlotta egy bnom es ha arra nem is valt be, nagyon megszerettem. Szupertiszta tole a hajam, lassabban zsirosodik, nem szaritja, nekem bevalt! :)

esztero
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

upsz

2018. március 8.

Tiszta haj érzet, csikorgó hang mosás közben, illatát is bírom, nagyon jó! :D

upsz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

Tiszta haj érzet, csikorgó hang mosás közben, illatát is bírom, nagyon jó! :D

Jennie

2018. február 5.

Mióta az eszemet tudom mindig volt itthon ez a sampon, ezzel szoktunk felmosni, szóval sokáig abban a hitben éltem, hogy ez felmosószer.
Aztán rájöttem, hogy ez egy valódi emberi hajra gyártott sampon szóval gondoltam adok neki egy esélyt. Gyorsan zsírosodik a hajam a végei viszont nagyon szárazak, igazából a hajammal nem csinált semmit mert ugyanúgy zsírosodott aztán kb pár hét után a végeit szárazabbnak éreztem a szokásosnál meg hát fura volt hogy amivel napközben felmostam azzal mosom a hajamat is szóval leálltam vele.
Rosszat nem tudok róla különösebben mondani a hajammal nem csinált se jót se roszat a padlót meg szépen tisztítja. :)

Jennie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 5.

kattja

Korcsoport: < 18
2018. január 15.

Borzalmas egy sampon , erősen zsírosodó hajra esetleg beválthat, de az én normál, korpásodásra hajlamos hajam borzasztó lett a használata után. Extrán szárít és ragacsos érzetű + “szöszös” lett használata után a hajam. Őszintén nem volt kedvem ezek után túl sokáig kísérletezni vele.

kattja
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 15.