KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

WU2

Ár:   600 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   1000 ml   Bőrtípus:   Normál, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MoziRozi, Módosítva: 2011. május 21.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál, Zsíros

tenagi

2019. január 12.

Takarításra kiváló :D De nem kenném a fejemre az fix, már a szagától rosszul vagyok.

tenagi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

laurapasztor

2019. január 10.

Egy szó rá: szörnyű. Az amúgy is gyorsan zsírosodó hajam csak még rosszabbá tette, büdös, kb lehetetlen kimosni a hajból, ragadós,szilikonos érzetet hagy :(

laurapasztor
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

lilielli

2019. január 5.

Jézusom,gyerekek.....!Nagyon szerettem volna szeretni...,de ebben a hányás szag keveredik a romlott borotvahab szagával.Igaz,sapkás időszak van,de a 2.napon zsíros a hajam-ha nincs sapkás időszak,akkor is. A hajam természetes,nagyon göndör,és mégis...2,3nap alatt elég zsíros a töve.Sajnos ez a sampon se segített.

lilielli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 5.

mimike09

Korcsoport: < 18
2019. január 2.

Szerintem jót tett a száraz hajamnak, különösen tetszik a hosszantartó kellemes illata.

mimike09
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. január 2.

miichan987

2018. december 30.

Szerintem ez egy nagyon jó sampon.
Az összes többi sampon mindig hagy egy vékony zsírréteget a fejemen, bármennyire hiperszuper, de ez rendesen leszed mindent. Az olajos pakolások csak ezzel jönnek le; az elrontott hajfestést is jól lekapja.
Ezenkívül a legjobb szőnyegtisztításra :D
Egy jó balzsam használata pedig kiküszöböli a szárazságot is.

miichan987
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 30.

Szerintem ez egy nagyon jó sampon.
Ezenkívül a legjobb szőnyegtisztításra :D
Egy jó balzsam használata pedig kiküszöböli a szárazságot is.

gmaresz

2018. december 29.

Ez egy nosztalgia sampon, nekem is a gyerekkorom jut róla eszembe. Érdekes módon van itthon, már meg sem tudom mondani, hogy miért, de amióta megtaláltam, néha bútorok törölgetésére használom hígítva. :-) Anyukám is sokszor erre használta.

gmaresz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 29.

Rekaa24

2018. december 29.

Büdös, nem használt. Azért habfürdőnek elhasználtam.

Rekaa24
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

Büdös, nem használt. Azért habfürdőnek elhasználtam.

filterio

2018. november 6.

Két éve határoztam el megfejteni titkát, azóta is mindig ott van az áruházak polcain. Sokan ismerjük; megosztó, igénytelen volna és idejétmúlt? Kiderült, jogos aggodalom, de láss csodát, szemben kritikáival a könnyed, bár kissé merev hajat elfogadtam - mígnem új szériája irritálni kezdett; bizonytalan minőség! Brutális, mindent leszed, csikorgósan mos, közben jócskán hullik. Őszülés is látszik, óvatosan kell bánni vele, úgy kevésbé szárít. Nem adtam fel, találtam ilyen fapadot más gyártótól Fancy néven; hasonló összetevők, állag. WU2 mintájára, ám megváltás: beéri kevesebb mazohizmussal, lágyabb, formatartó és tényleg olcsó! Aki újra tervezi vagy kipróbálná, utóbbit válassza; elszánt legyen, kész kaland (kétkedő tekintetek a családban) illata okán is; én felvállaltam. Bejött, évtizedek után íme ki tudták hozni az elvárhatót, észrevétlen sosem hitt rutinná vált; nem táplál ugyan, de azt adja vissza, ami van, így jobban tetszik drágaságok helyett és elődjével ellentétben nincs viszketés; öblítés után csúszik kicsit, fényt kap; hozzászoktam, döntöttem: marad, minden vélekedés dacára. Múltidéző varázs; hölgyeknek is megfelelhet, viszont ma már e puritán megoldás sokaknak nem lesz elég.

filterio
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 6.

Floree

2018. október 22.

Ez valami borzalom. Tegnapelőtt mostam vele hajat, gondoltam teszek egy próbát vele. Hiba volt...másnap olyan zsíros érzetű lett a hajam, ma meg viszket a fejem tőle. Maró vegyszer, rettenetesen szárít. Csak mazoistáknak ajánlom. Az én göndör hajamnak ez nem való.

Floree
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

Martu0508

2018. augusztus 19.

Erről mindig a gyerekkorom jut eszembe, nagypapám használta az erősen kopaszodò fejère. Ahogy megláttam a kèpèt rögtön az orromban èreztem a szagát, mert èn is mostam vele hajat a nyaralások alkalmával. Rendesen habzott, tisztìtott, de az eredmèny kezelhetetlen szènakazal volt. Semmi pènzèrt nem használnám ùjra samponkènt. Anno "habfürdőnek" is használtam, ìgy játszottam a kádban, ezèrt kapja a kèt csillagot.

Martu0508
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.