KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

WU2

Ár:   600 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   1000 ml   Bőrtípus:   Normál, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MoziRozi, Módosítva: 2011. május 21.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál, Zsíros

filterio

2017. augusztus 16.

A boltokban töretlenül kínálják, lehetetlen nem figyelni régről ismert samponunkra, mi a titka, megéri még? Megosztó, mégis sokan veszik, egyszerű húzás. Igénytelen volna, már idejétmúlt? Lássuk, győztem meg magam úgy 3 hónapja. Minimalista, kellett vele barátkozni. Szükséges-e több, hiszen természetes, korrekt, könnyed frizurával lepett meg; lehetne ugyan tartósabb, de kezelhető, legalábbis amíg nem hosszú. Beválhat zsírral küzdőknek; páratlanul alapos, nálam megoldotta a korpakérdést. Higítva, óvatossággal kevéssé szárít, egyébiránt brutál; mindent leszed, mosásnál intenzívebben hullik a többihez képest és szárítás után mintha az őszülést is inkább láttatná. Ezzel együtt hamar megszoktatta magát e kúra. Egy üzletláncnál felfedeztem más gyártótól Fancy néven; közel egyező összetevők, azonos állag. Az eredeti WU2 mintájára; ám lágyabb, jobb fésülni és tényleg olcsó! Bármelyik legyen, elszántság kérdése felvállalni (főleg, ha otthon kétkedő kritikát kapunk) a jellegzetes illattal is kísérve. Döntöttem, még maradok velük, sosem hittem volna; pedig hosszabb távon szinte büntetés egyedül, nem nélkülözhető időnként táplálóbb sampont vagy balzsamot használni mellette. Varázsát túllépték az évtizedek, hiba lenne felmagasztalni; már az "utód" is viheti tovább a hagyományt őrzők hűségét. A WU2 nekik szól, új beszállóknak nem biztos, hogy elég.

filterio
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Boombapple

2017. július 16.

Emlékszem, anyukám mesélte nekem régen, hogy csak ez és a tojássampon volt, amikor Ő kicsi volt és nekik nagyon tetszett. Ez volt az a sampon, amit legelőször magamnak vettem még 8 évvel ez előtt. Addig nem igazán érdekelt, hogy mivel mosok hajat. Nagyon szerettem, de valami eszementül kiszárította a hajamat a sokadik doboz elhasználása után. Így váltottam. Jó volt, amíg tartott.

Boombapple
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 16.

Unix

2017. július 11.

Jó kis sampon nagyon erősen tisztítja a hajamat. Akiknek nagyon sokat zsírosodik a haja nagyon tudom ajánlani.

Unix
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 11.

mgyragii

2017. július 4.

Amikor elkezdtem használni 3 napig bírtam hajmosás nélkül, de egy hónap után már 2 napot sem bírtam ki. Nagyon szárította a hajamat.

mgyragii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 4.

cigarettamacska

2017. július 3.

Ez az a sampon ami mindig van itthon, ezért ha hazajövök az albérletből, akkor sokszor előfordul hogy ezt használom. Az illata számomra a gyerekkorom, mert a szüleim mindig ezzel mosták a hajukat, szóval ez egy kellemes emlék. Nem zsírosodik tőle a hajam, ki tudja tolni egy nappal a hajmosást, de sokszor előfordult már hogy iszonyatosan bekorpásodott tőle a fejbőröm, ezért magamnak biztos hogy nem venném meg.

cigarettamacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

larka95

2017. július 1.

Eddig soha nem próbáltam ki, mert visszataszítónak találtam a csomagolását. De sajnos nagyon gyorsan zsírosodik a hajam, ezért miután már rengeteg sampont kipróbáltam, továbbléptem a kinézetén és leemeltem a polcról. Otthon visszataszítónak találtam az "illatát", de végül kipróbàltam. És csodák csodájáta beválllt, az eddigi 2-3 napos hajmosást 5-6 napra sikerült kitolnia. El sem hiszem. A 6. alkalomnál járok és imádom, remélem ez így is marad. :)

larka95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 1.

zsosa

2017. június 30.

Egyik barátnőm nagyon dicsérte, úgyhogy próba szerencse alapon vettem egyet. Sajnos teljesen kiszáradt a hajam, ráadásul korpás is lett.

zsosa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 30.

szabah17

2017. június 7.

Nagyon szárította az amúgy is száraz hajam :( elhasználtuk itthon de nem újravevős :/

szabah17
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 7.

Manciska

2017. június 6.

Bőrgyógyász ajánlotta ismeretlen eredetű bőrallergia miatt, mivel kevés összetevő van benne, így kevesebb az esély, hogy irritáljon és olcsó. Úgy kiszárította az amúgy zsíros hajamat, hogy alig tudtam rendberakni. Inkább keresek ténylegesen illatmentes sampont több pénzért mint ez!

Manciska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 6.

KeroChan

2017. május 30.

Gyakorlatilag annyira rossz volt ez a sampon, hogy nagyim mindig a felmosó vízbe öntötte és a padlót takarította vele..

KeroChan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 30.