KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

X-Epil

Ár:   800 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   3+1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: aniko_farago, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Kiszerelés:   3+1 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

Eldobható női borotva 3 pengével, ergonomikus kialakítású gumírozott nyéllel, Aloe és E-vitamin tartalmú hidratáló krémező csíkkal.

xixi

2017. október 11.

Nem ér ki a penge belőle rendesen, ha kikaparom a krémezőcsíkot éppen használható lesz, de többet nem veszek ilyet.

xixi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

kisizé

2017. március 30.

nem rossz, nem sebez meg :) jól lehet használni, kényelmes a nyele, azonban a feje nem igazán mozog, csak minimálisan, ezért -1*

kisizé
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 30.

Eszter1101

2017. február 13.

régóta használom, számomra teljesen megfelel. 5 alkalommal elég körül-belül. a lábaim simák lesznek pedig erős a szőrzetem, bikinivonalon nem ezt használom, de nekem hónalj tájékon is teszi a dolgát. olcsó, simává teszi a lábaimat, nem várok nagy dolgokat egy borotvától, új lábakat egyik sem fog adni. nálam 5 csillag, de lehet, hogy érzékeny bőrűeknek irritálna.

Eszter1101
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 13.

kicsiboszi

2016. november 19.

A pengék egyszerűen nem érnek ki a keret végéig, nagyon rá kell nyomnom a bőrömre, hogy valami kis szőrt le lehessen kaparni. A lábamon még csak-csak működik valahogy, de a bikinivonalon használhatatlan. A hajlatokkal egyáltalán nem boldogul.

kicsiboszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 19.

cságnes

2016. november 18.

nekem rendesen leszedi a szőrt, egész sokáig tudok használni egyet, eddig egyszer sem vágtam meg a bőröm, DE már a másodiknak tört le a feje, pedig nem is használtam sokáig és egyáltalán nem nyomtam rá erősen a bőrömre, hogy ez indokolt legyen. ez viszont nagyon felidegesít, hogy a pengéje még jó lenne,de nem tudom használni mert letörik a feje. silány egy borotva

cságnes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 18.

Banszky

2016. augusztus 22.

Évekig ezt vettem de minek?! Azóta rátaláltam a számomra legmegfelelőbbre. Nem rossz de már soha nem vennék ilyen kis és kevés pengés eldobható borotvát. Mindig megvágtam magam vele még akkor is ha nagyon figyeltem szőrtelenítés közben.

Banszky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

medeaa

2016. március 28.

Nagyot csalódtam. Korábban évekig Wilkinson borotvát használtam, amivel maximálisan elégedett is vagyok, de kényszerből vettem és meg is bántam.
Első használat során rögtön letörött a feje, az oldalsó tartó pöcökszerűség adta meg magát... Oké, jöhet a következő: nem elég hajlékony és rugalmas, nem követi a lábam vonalát, a szélei karistoltak, borzalmas.... A hajlatoknál nem borotvál rendesen... Másnap vettem Wilinsont...

medeaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 28.

pandus

2015. szeptember 12.

Mostanság ritkán vásárolok anélkül, hogy elolvasnám itt KM-en a véleményeket. Sajnos hirtelen kellett borotva, így nem volt időm olvasgatni, a boltban pedig ezt kaptam le a polcról. Nem sokszor használtam még, de nem vagyok elájulva. Mivel érzékeny bőröm van, az egy vágás/borotválkozás nem számít annyira rémes eredménynek, én inkább magával a fejjel nem voltam megelégedve, kicsit olyan merevnek tűnik, nem követi a test vonalát. Valószínűleg hamarosan beszerzek valami jobbat, ez meg jó lesz arra az esetre ha éppen nincs más kéznél.

pandus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 12.

kimo

2015. augusztus 1.

Én meg vagyok vele elégedve. Tény, hogy vannak jobb borotvák, és az is igaz, hogy én nagyrészt epilálok, és csak bikinivonalon/hónaljon használom, de erre nekem tökéletesen megfelel.
A feje kicsit mozgatható, annyira nem is néz ki rosszul, meg nem vágtam még magam vele, szóval igazából semmi panaszom.

kimo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 1.

KlaudiaZs

2015. július 30.

Régebben sokkal jobb volt, évek óta ezt veszem, de muszáj vagyok másra áttérni, mert manapság borzasztó. Az első használatnál olyan, mintha már legalább 1 hónapja használná az ember, felsérti a bőröm, miközben nem is szőrtelenít jól, ilyet se tapasztaltam még új borotvánál. Az aloe csík is egyből kiesik, pedig régebben még tényleg annak is kellemes hatása volt. Nem tudom, mit változtattak rajta, de használhatatlan.

KlaudiaZs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.