KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

X-Epil

Ár:   4980 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 4994 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: fenvik, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 4994 Ft

• Gyantamelegítő készülék állvánnyal
  • Aloe Vera-val dúsított gyantapatron (2 db) (50 ml)
  • Lehúzó textilia
  • Oktató kézikönyv

Ez az ergonómikusan formatervezett gyantázókészülék kis helyet foglal, így ideálisan alkalmazható utazáskor is. A gyantapatront használatkor a gyanta melegítő készülékből nem kell kivenni, így az védi a kezet a forró patrontól, illetve a patronban lévõ gyantát hosszan melegen tartja.

Ár: 4994 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 4990 Ft, Eladó: Alveolashop.com

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

viragnyelven

2018. május 19.

Legalább 2 éve használom, imádom. Már belebolondítottam a hugomat és a baratnomet is. Nagyon egyszerű, és mindent leszed (ami elég hosszú hozzá). Szépen lejön a börről, egyszerűen nincs ellenérv. Az egyik legolcsóbb szett is ráadásul, nagyon tudom ajánlani.

viragnyelven
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 19.

ccvc

2018. április 28.

az túlzás hogy happy vagyok közben de tényleg a valaha kipróbált legjobb gyantázás formája eddig. kevésbé fáj mint a hideg gyanta csíkok, a vastag erős fekete szőrszálaimat nagyszerűen kitépi, térdnél kicsit nehéz, de gondolom csak én vagyok még béna. hamarosan viszont érzem hogy abszolút össze fogunk barátkozni és tényleg happy roll lesz az egész folyamat

ccvc
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 28.

LivErpool

2018. március 25.

A patronosok közül nekem ez vált be. Praktikus, az ígért időn belül felmelegszik a megfelelő hőmérsékletre, állaga remek, egyszerű használni, a csíkkal szépen le is jön teljesen a gyanta a bőrről. Hatása hosszantartó, némi szőrritkulást is eredményezett.
Viszonylag hamar elfogy egy patron, de ez feltehetőleg az ügyetlenségemből adódik.

LivErpool
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

Csipetke

2017. október 10.

Soha nem gyantáztam vagy gyantáztattam a lábam ezelőtt. Volt hozzá kedvezményes kuponom gondoltam ennyit megér és kipróbálom. Elég gyorsan felmelegszik és könnyű kézre eső a készülék. Az első használatnál nagyon béna voltam még a homlokom is gyantás volt. De ez természetesen nem az ő hibája. De aztán belejöttem és nagyon könnyű használni leginkább nyáron használom. Rendesen kiszed minden szőrt még a kisebbeket is sikerül.Nem melegíti túl a gyantát. Megfelelő lesz az állaga, nem kell többször áthúzni. Nagyon jó kis termék örülök, hogy megvettem.

Csipetke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

Nikita0828

2017. augusztus 12.

3999 ftért vettem ma a dm-ben, az evolutiont szerettem volna, de ez volt.
Remélem nem fogok csalódni,még sosem használtam gyantát,de a kézikönyv jól leírja hogyan kell használni. :)
Megelőlegezem az 5*ot :)
Nézegettem hogy mu lehet a különbség z evolution és e között és kb annyi,hogx ebbe 50 ml patron megy.

Nikita0828
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

3999 ftért vettem ma a dm-ben, az evolutiont szerettem volna, de ez volt.
Megelőlegezem az 5*ot :)

Manitabarbara

2017. július 18.

Kedvezményes áron jutottam hozzá a Rossmann webshop-jában.Áttetsző,műanyag dobozkában erkezett,ami különösen tetszett,mert így a szettet ragacsmentesen egyben lehet tárolni.Volt benne egy melegítő szerkentyű,hozzá tartozó töltőkábel,2 db 50 ml-es gyantapatron és egy adag gyantacsík.Sokáig használtam a 100 ml-es otthoni körülmények között felmelegítendő változatot,de azzal többször felsértettem a bőröm,mert nem tudtam kellően felmelegíteni.Ezzel a készülékkel sokkal kényelmesebbé vált a gyantázás.20-25 perc alatt felmelegszik.Nem tépi a bőrömet felkenés során,megfelelően híg,nem kell többször áthúzni a felületen.A patron tartó könnyű,kézre esik.Könnyen tisztítható,cserélhető.Nálam ezzel a kis készülékkel sokkal hatékonyabbá vált az otthoni gyantázás.Egyedül,ami nálam negatívum a töltőkábel csatlakozójának a kialakítása.Oda kell figyelni,hogy ne csússzon ki,de ez nem egy megoldhatatlan dolog.Nagyon jó kis gyantázó,érdemes kipróbálni!

Manitabarbara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 18.

dnelli

2017. március 25.

Egyik nap eldöntöttem, hogy kell nekem egy gyantázó készlet, másnap pedig mentem is megvenni a nagytesóját, az Evolution szettet, de nem találtam a DM-ben, úgyhogy végül ez jött velem haza. Semmilyen akció vagy keresgélés nem érdekelt - nekem abban a pillanatban kellett és kész, nem bírtam várni egy percet sem :D

Aznap ki is próbáltam, és tökéletesen elégedett vagyok vele, habár még csak egy alkalmon vagyok túl. 4900Ft-ért vettem, de a készülék maga ~3000Ft, a többi pénzt a dobozban lévő két patronra és lehúzócsíkcsomagra fizetjük ki, szóval semmiképpen sem mondanám drágának, és a legkevésbé sem bántam meg a vásárlást, mert pár alkalom után be fogja hozni az árát. Életem első meleggyantás élménye volt, és azon kívül, hogy több helyen szó szerint ragadtam a tapasztalatlanságom miatt, más rosszat nem tudnék róla elmondani.

A patron 50ml-es, ez tapasztalataim szerint pontosan egy teljes gyantázásra elegendő. 25 percig hagytam melegedni, és ez elég is volt. Abszolút nem irritált, nem tépte a bőrt, semmi negatívumot nem tudnék róla elmondani. Az utánpótlás patron 800Ft, a lehúzócsík csomag 500Ft, és 50 csík van benne. Amúgy nekem a gyanta minősége is teljesen megfelel, nem tudok belekötni ebbe se, a textilcsík pedig akkor sem könnyen szakadna, ha elkezdeném rángatni vagy tépkedni, nemhogy a lerántás közben, szóval szerintem ennél jobbat nehéz lenne találni. Ja, és ezeket sokszor újra lehet használni.

Összegészében teljesen elégedett vagyok vele, de ettől függetlenül a nagyobb Evolution szettet jobbnak találom (mivel abba 100ml-s patront tehetsz), de ez már az én problémám, hogy türelmetlen voltam :D Szóval én tényleg mindenkinek jó szívvel ajánlom, ha valaki ilyenre vágyik, akkor ne habozzon.

dnelli
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 25.

lovi9407

2017. január 6.

Karácsonyra kaptam, most próbáltam először. Áldom a feltalálóját! Még semmilyen más gyantával nem ment ilyen gyorsan és egyszerűen a gyantázás. Kb 20 perc alatt melegszik fel, ami soknak tűnik de utána akármeddig használható, nem kell újra melegítgetni. A gyanta amit adnak hozzá szintén jó minőségű, utána könnyen le is jön, nem kell végre az érzékeny bőrt súrolgatni.

lovi9407
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 6.

pont

2016. november 16.

még évekkel ezelőtt vettem, első és azóta is egyetlen gyantázó készülékem. a mai napig használom, a funkcióját jól ellátja, persze nyilván vannak modernebb, korszerűbb változatok is, de úgy rémlik, nem volt drága és amíg működőképes, nem tervezem lecserélni. tényleg az a baj vele, hogy csak egy bizonyos patronnal használható, sajnos a vásárlásnál ezt nem gondoltam végig, ma már lehet, hogy ez kizáró ok lenne és nem ezt választanám.

pont
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

Vigike

2016. november 16.

Tavasszal vásároltam ezt a szettet kuponnal, szerintem így teljesen megérte az árát. 30 percig melegítem, előtte pedig megteszem az óvintézkedéseket, hogy minél hatékonyabban végezhesse a kicsikém a munkáját: kristálycukorral leradírozom előtte a lábam, amit a tusfürdőmbe szórok, majd ha alaposan megtörölgettem, babahintőporral teljesen mattá teszem a felületet. Úgy vettem észre, hogy így könnyebben kijönnek a szőröcskék, és kevésbé fáj. Arról ne is beszéljünk, hogy egyáltalán nem lesz piros, véraláfutásos a lábam. Mégis azért adok 4 csillagot, mert a patron ára majdnem annyi mint a 100ml-es nagy testvéréréjé. De mivel szállítani mérete miatt könnyebb, így nem haragszom rá. :)

Vigike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 16.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Fényvédők: Titanium Dioxide
Illatanyagok: Glyceryl Rosinate
Színezékek: Green 6 / CI 61565

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!