KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

X-Epil

Ár:   4980 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 4990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: fenvik, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 4994 Ft

• Gyantamelegítő készülék állvánnyal
  • Aloe Vera-val dúsított gyantapatron (2 db) (50 ml)
  • Lehúzó textilia
  • Oktató kézikönyv

Ez az ergonómikusan formatervezett gyantázókészülék kis helyet foglal, így ideálisan alkalmazható utazáskor is. A gyantapatront használatkor a gyanta melegítő készülékből nem kell kivenni, így az védi a kezet a forró patrontól, illetve a patronban lévõ gyantát hosszan melegen tartja.

Ár: 4994 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 4990 Ft, Eladó: Alveolashop.com
X-Epil Happy Roll Gyantázókészülék
Ár: 3000+postakts. , Eladó: korcsmarosbianka
Állapot: párszor használt, Helyszín: Győr, fizetés: Előre utalás után postázom is.
Ár: 3000 Ft , Eladó: eszterbarna
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, Cegléden, Újszilváson vagy postázom

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Csipetke

2017. október 10.

Soha nem gyantáztam vagy gyantáztattam a lábam ezelőtt. Volt hozzá kedvezményes kuponom gondoltam ennyit megér és kipróbálom. Elég gyorsan felmelegszik és könnyű kézre eső a készülék. Az első használatnál nagyon béna voltam még a homlokom is gyantás volt. De ez természetesen nem az ő hibája. De aztán belejöttem és nagyon könnyű használni leginkább nyáron használom. Rendesen kiszed minden szőrt még a kisebbeket is sikerül.Nem melegíti túl a gyantát. Megfelelő lesz az állaga, nem kell többször áthúzni. Nagyon jó kis termék örülök, hogy megvettem.

Csipetke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

Nikita0828

2017. augusztus 12.

3999 ftért vettem ma a dm-ben, az evolutiont szerettem volna, de ez volt.
Remélem nem fogok csalódni,még sosem használtam gyantát,de a kézikönyv jól leírja hogyan kell használni. :)
Megelőlegezem az 5*ot :)
Nézegettem hogy mu lehet a különbség z evolution és e között és kb annyi,hogx ebbe 50 ml patron megy.

Nikita0828
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

3999 ftért vettem ma a dm-ben, az evolutiont szerettem volna, de ez volt.
Megelőlegezem az 5*ot :)

Manitabarbara

2017. július 18.

Kedvezményes áron jutottam hozzá a Rossmann webshop-jában.Áttetsző,műanyag dobozkában erkezett,ami különösen tetszett,mert így a szettet ragacsmentesen egyben lehet tárolni.Volt benne egy melegítő szerkentyű,hozzá tartozó töltőkábel,2 db 50 ml-es gyantapatron és egy adag gyantacsík.Sokáig használtam a 100 ml-es otthoni körülmények között felmelegítendő változatot,de azzal többször felsértettem a bőröm,mert nem tudtam kellően felmelegíteni.Ezzel a készülékkel sokkal kényelmesebbé vált a gyantázás.20-25 perc alatt felmelegszik.Nem tépi a bőrömet felkenés során,megfelelően híg,nem kell többször áthúzni a felületen.A patron tartó könnyű,kézre esik.Könnyen tisztítható,cserélhető.Nálam ezzel a kis készülékkel sokkal hatékonyabbá vált az otthoni gyantázás.Egyedül,ami nálam negatívum a töltőkábel csatlakozójának a kialakítása.Oda kell figyelni,hogy ne csússzon ki,de ez nem egy megoldhatatlan dolog.Nagyon jó kis gyantázó,érdemes kipróbálni!

Manitabarbara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 18.

dnelli

2017. március 25.

Egyik nap eldöntöttem, hogy kell nekem egy gyantázó készlet, másnap pedig mentem is megvenni a nagytesóját, az Evolution szettet, de nem találtam a DM-ben, úgyhogy végül ez jött velem haza. Semmilyen akció vagy keresgélés nem érdekelt - nekem abban a pillanatban kellett és kész, nem bírtam várni egy percet sem :D

Aznap ki is próbáltam, és tökéletesen elégedett vagyok vele, habár még csak egy alkalmon vagyok túl. 4900Ft-ért vettem, de a készülék maga ~3000Ft, a többi pénzt a dobozban lévő két patronra és lehúzócsíkcsomagra fizetjük ki, szóval semmiképpen sem mondanám drágának, és a legkevésbé sem bántam meg a vásárlást, mert pár alkalom után be fogja hozni az árát. Életem első meleggyantás élménye volt, és azon kívül, hogy több helyen szó szerint ragadtam a tapasztalatlanságom miatt, más rosszat nem tudnék róla elmondani.

A patron 50ml-es, ez tapasztalataim szerint pontosan egy teljes gyantázásra elegendő. 25 percig hagytam melegedni, és ez elég is volt. Abszolút nem irritált, nem tépte a bőrt, semmi negatívumot nem tudnék róla elmondani. Az utánpótlás patron 800Ft, a lehúzócsík csomag 500Ft, és 50 csík van benne. Amúgy nekem a gyanta minősége is teljesen megfelel, nem tudok belekötni ebbe se, a textilcsík pedig akkor sem könnyen szakadna, ha elkezdeném rángatni vagy tépkedni, nemhogy a lerántás közben, szóval szerintem ennél jobbat nehéz lenne találni. Ja, és ezeket sokszor újra lehet használni.

Összegészében teljesen elégedett vagyok vele, de ettől függetlenül a nagyobb Evolution szettet jobbnak találom (mivel abba 100ml-s patront tehetsz), de ez már az én problémám, hogy türelmetlen voltam :D Szóval én tényleg mindenkinek jó szívvel ajánlom, ha valaki ilyenre vágyik, akkor ne habozzon.

dnelli
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 25.

lovi9407

2017. január 6.

Karácsonyra kaptam, most próbáltam először. Áldom a feltalálóját! Még semmilyen más gyantával nem ment ilyen gyorsan és egyszerűen a gyantázás. Kb 20 perc alatt melegszik fel, ami soknak tűnik de utána akármeddig használható, nem kell újra melegítgetni. A gyanta amit adnak hozzá szintén jó minőségű, utána könnyen le is jön, nem kell végre az érzékeny bőrt súrolgatni.

lovi9407
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 6.

pont

2016. november 16.

még évekkel ezelőtt vettem, első és azóta is egyetlen gyantázó készülékem. a mai napig használom, a funkcióját jól ellátja, persze nyilván vannak modernebb, korszerűbb változatok is, de úgy rémlik, nem volt drága és amíg működőképes, nem tervezem lecserélni. tényleg az a baj vele, hogy csak egy bizonyos patronnal használható, sajnos a vásárlásnál ezt nem gondoltam végig, ma már lehet, hogy ez kizáró ok lenne és nem ezt választanám.

pont
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

Vigike

2016. november 16.

Tavasszal vásároltam ezt a szettet kuponnal, szerintem így teljesen megérte az árát. 30 percig melegítem, előtte pedig megteszem az óvintézkedéseket, hogy minél hatékonyabban végezhesse a kicsikém a munkáját: kristálycukorral leradírozom előtte a lábam, amit a tusfürdőmbe szórok, majd ha alaposan megtörölgettem, babahintőporral teljesen mattá teszem a felületet. Úgy vettem észre, hogy így könnyebben kijönnek a szőröcskék, és kevésbé fáj. Arról ne is beszéljünk, hogy egyáltalán nem lesz piros, véraláfutásos a lábam. Mégis azért adok 4 csillagot, mert a patron ára majdnem annyi mint a 100ml-es nagy testvéréréjé. De mivel szállítani mérete miatt könnyebb, így nem haragszom rá. :)

Vigike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 16.

Kittinaa

2016. november 14.

Körülbelül 2 éve használom és imádom. :) 20 percet kell várni, míg teljesen felmelegszik, majd egy csíkot húzva a kezen-lábon (én csak itt használom) egyből leszedhető a szőr. Megéri befektetni rá. :)

Kittinaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 14.

Donna

2016. szeptember 17.

Kell kb. 20 perc mire rendesen felmelegszik, utána pikk pakk leszedhető a szőr, hiba nélkül. Én a zöld patront ajánlom, nem a fehéret. Az árát hamar behozza.

Donna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

kovacsnikoletta92

2016. szeptember 17.

Mivel nyár végére a bőrömet teljesen ki szokta csinálni az állandó borotválás, így eldöntöttem, hogy talán a kevésbé fájdalmasabb gyantázást választom. Az itteni értékeléseken felbuzdulva megvettem a készletet. Sajnos, érintkező hibásat sikerült vásárolnom (DM 4500 Ft volt kb.). Egyszer nagy nehézségek árán sikerült felmelegítenem és kihűlés előtt legyantáznom a bal lábszáramat, amit tapasztaltam:
* nem vártam csodát az ügyességemtől elsőnek, így elég sok szőrszál fent maradt, többször át kellett rajta mennem és a hozzá kapott teljes gyanta csík elfogyott
* a rajtam ragadt gyantát általános baba olajjal is le lehet dörzsölni :)
* nekem sajnos volt ahol lehúzta a bőrömet is a gyanta, pedig nem éppen vékony a bőröm, így eléggé meglepődtem, ez eléggé a negatívumok oldalára írható

Összességében "örültem", hogy hibás terméket vettem és visszavihettem, mert ez a macera ami a gyantázással jár nem éri meg nekem, hogy több mint fél órát töltsek el, mindig vásároljam meg a patront és a lehúzókat, a lemosó/baba olajat, bár nem nagy költségek, de akkor is és ami a legfontosabb várjak 3-4-5 hetet, hogy újra gyantázható méretűre nőjön meg az igen sűrű és sötét szőröm... szóval rendeltem is gyorsan egy epilátort :D

Update: 3 hét után nőtt vissza kb a szőröm, nagyjából 80%-osan benövéssel :(( erre még ki kell valamit találnom, mert feltételezem az epilátornál sem lesz másképpen :(

kovacsnikoletta92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

* a rajtam ragadt gyantát általános baba olajjal is le lehet dörzsölni :)

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Fényvédők: Titanium Dioxide
Illatanyagok: Glyceryl Rosinate
Színezékek: Green 6 / CI 61565

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!