X-Epil Intimo

Ár:   290 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   400 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 524 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rottya, Módosítva: 2014. június 12.

Kiszerelés:   400 ml és 200 ml
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Alveolashop.com, 699 Ft

Ár: 524 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 699 Ft, Eladó: Alveolashop.com

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Mohinnyo

2018. szeptember 17.

A lényeg hogy ne csípjen jó illata legyen és könnyen le lehessen mosni..Ezeket mind tudja úgyhogy bevált.

Mohinnyo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Nicu

2018. augusztus 30.

Mini változatát vettem meg. Kellemes, alig érezhető illata van. Jól felhabzik, nem csíp, teszi a dolgát.

Nicu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

hajnalkaeva

2018. augusztus 14.

Kicsit furcsa az illata-vagy csak eltér attól a terméktől amit a legtöbbször vásárolok ebben a kategóriában, nem is tudom, de minden esetre nem kellemetlen. Amit kell azt tudja is, nem irritál, friss és tiszta érzést kölcsönöz azonban nem sokáig...Konkrétan problémám nem volt vele, de valamiért nem vásároltam újból. (ezért a három csillag, se nem jó se nem rossz a termék)

hajnalkaeva
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Ritcyke

2018. augusztus 6.

Hypoallergén változatát használtam már el. Nagyon szerettem, szépen tisztít, finom az illata. Újra vevős.

Ritcyke
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Tmika

2018. június 9.

Kellemes illat, tényleg frissít, tisztít. Most mást használok, de ezt újravenném.

Tmika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 9.

Mamamacica

2018. május 7.

Kicsit furcsa az illata, de meg lehet szokni. Amit ígér azt teljesíti, nem irritál, friss és tiszta érzést kölcsönöz.

Mamamacica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 7.

bearsorry

2018. január 28.

Kellemes illata van, jól habzik, nem szárít. Ezelőtt is volt 1-2 intim mosakodó változatom, csak úgy, bár nem érzem szükségét, de ezt tartani fogom borotválkozáshoz. Rendkívül sokáig kitart ez a kiszerelés, kevés is elég belőle.

bearsorry
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

Dea

2018. január 22.

Egy mintát próbáltam, az alapján teljesen jó: jól habzik, kellemes illata van, nem irritál, de mivel van benne parfüm, ezért a teljes méretet nem venném meg, habár az illatmentes verzióját lehet, hogy megvenném teljesben :)

Dea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 22.

dunaimano

2018. január 21.

Kellemes, nem szárít, jól habzik, nem irritál, jó illata is van, de összességében inkább csak azért vettem meg párszor, mert miért ne. Azt, hogy pontosan miért is jó nekem ezt nap mint nap használni, nem tudom, úgyhogy már nem használom. Tusfürdővel sem érzem hátrányban magam.

dunaimano
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

SzBoni

2017. november 10.

Sokadjára veszem újra és már csak ezt használom. Nem szárít, nem irritál. Az illata pedig annyira jó hogy szívesen használnám tusfürdőnek, sőt.. még ilyen parfümöt is el tudnék képzelni. :P

SzBoni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

Gyulladáscsökkentők: Anthemis Nobilis (Chamomile)
Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az erdei mályva kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient, pórusösszehúzó, bőrtápláló, bőrkisimító, bőrnyugtató hatással rendelkezik. Paula Begon szerint gyulladáscsökkentő, antioxidáns tulajdonsága is van, viszont azt a feltételezést, hogy ez az összetevő hat a narancsbőr ellen, nem támasztotta még alá egy kutatás sem.

Kamilla. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.