KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

X-Epil

Ár:   590 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   50 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2018. január 8.

Kiszerelés:   50 db
Kategória:   Szépítő eszközök

Praktikus, gyors, eredményes, higiénikus.

viragnyelven

2018. május 19.

Nem tudom, hogy lehetne rossz egy lehúzócsík, de ezzel nincs semmi gond. Évek óta ezt hasznalom, teszi, amire való.

viragnyelven
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 19.

ancsagirl95

2018. május 15.

Nem volt dolgom még más lehúzócsíkkal, de nem is kell más. Én megtaláltam a tökéleteset.

ancsagirl95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

Kremcica

2018. január 9.

A márka cukorgyantájához vettem és jelentem tökéletes. Puha, szépen rásimul a bőrre, de nem szakad. Mivel a cukorgyantát vízzel le lehet mosni így a textilcsíkokat többször is fel lehet használni, ergo egy csomag nagyon sokáig elég. 500 Ft-ért vettem,szerintem jó vétel.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

juditka70

2018. január 8.

Nagyon jó,és gazdaságos ez a gyantacsík. Sok van egy csomagban,és árfekvése is megfelelő.

juditka70
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 8.

sparksy

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 3.

Cukorgyantát akartam használni és ahooz vettem. Hát a gyanta főzés nem sikerült túl jól (sokáig hagytam a gázon), de erre csak azután jöttem rá, hogy kiprobáltam és nem olyan volt, mint ahogy számítottam rá, utána olvasást követően egyértelmű lett a hiba.
De ennnek ellenére is elmondhatom, hogy ez a lehúzó csík fantasztikus, nem tudtam annyiszor használni, hogy elszakadjon. Poénból kiprobáltam, hogy egy kicsit beáztatom és a gyanta simán kijött belőle, viszont maga a textilia nem lett vekonyabb, ha egy kicsit bátrabb lennék tuti kiprobálnam, hogy milyen "mosás" után. Az ára és a teljesítménye csodálatos az én bénaságom ellenére is.

sparksy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

petrezselyem

2017. augusztus 25.

Eddig csak ezt használtam, de szuper jól működik, és elég egy darabig. :)

petrezselyem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Eddig csak ezt használtam, de szuper jól működik, és elég egy darabig. :)

dnelli

2017. május 2.

Őszintén szólva nem tudom, hogy egy textilcsíkból hogyan lehetne többet kihozni, mint ebből :D Egyszerűen tökéletes a célra, igencsak meglepne, ha bármikor is elszakadna, vagy bármi gond lenne vele.

dnelli
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 2.

Banszky

2017. április 22.

Tényleg nem szakad,többször is át tudok vele menni bizonyos részeken,sok van egy csomagban és viszonylag olcsó. Teljesen megéri. :)

Banszky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 22.

Eszter1101

2017. február 13.

Ez az egyetlen papír, amit azért kell kidobnom, mert túl sok gyanta került rá és nem azért, mert elszakadt. 5 csillagot érdemel!

Eszter1101
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 13.

Izabel

2016. november 28.

Én is többször húzom le, és sosem szakadt még el. Egy csomag nagyon sokáig elég. Az ára 500 forint körül mozog, abszolút megfizethető. Mindig ezt veszem újra. Ajánlom!

Izabel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 28.