KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

X-Epil

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Aquila, Módosítva: 2017. szeptember 1.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Lágy cukorpaszta a test kíméletes szőrtelenítésére.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

7ot

2017. november 6.

Örültem, amikor láttam, hogy van, meg is vettem, hogy akkor végre nem nekem kell kutyulni. Ez addig tartott, amíg hozzá nem láttam.
Nem vagyok kezdő a témában és az összes módon kipróbáltam, de többször nagyon felhúzott ez a cucc. Láttam a videóját is, a valósághoz nem sok köze van...
Felvitel után rögtön olvad tovább a bőrön, folyik el és szinte lehetetlen elérnem, hogy úgy megragadjon, hogy le is szedje a szőrt. Ezzel a csík nélküli megoldást ki is lőhetjük egyből. Az alkaromon próbálgattam, ott csak pihés, nem erős, de ott megbukott, így máshol ennek fényében nem is kezdtem neki. Azért a bőrömet megtépkedte, másnap reggelre nekem is foltos lett és egy hétig olyan is voltam. Amikor csináltam, nem fájt, elég alattomos.
Nem tudom, lehet hogy -20 fokban kéne gyantáznom vele. Vagy leállítanom addig a vérkeringésem a testhő miatt...
Inkább csinálom házilag, ráadásul ennyi pénzől vagy 3, egész zacskó cukrot veszek. Amilyen állat vagyok, tudom, hogy még próbálkozom vele, de addig 1 csillag, mert vízzel lejön...

7ot
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 6.

ancsi2126

2017. november 6.

Ez egy vicc! Iszonyat! Nagy reményekkel megvettem, mindent előírás és hivatalos video szerint csináltam. A szőrt levitte, de az, hogy kíméletes??!?!?! Véraláfutásos lett a lábam tőle, napokig nem múltak el a fekete foltok, nagyon porul jártam. Soha többet ilyet. Maradok az epillátornál, amit sokan szidnak, de nem okozott még nekem ilyen problémát soha. Ha lehetne 0 csillag azt nyomnám.

ancsi2126
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

pont

2017. október 7.

két előnye van: tényleg kevésbé fáj, mint a gyanta/epilátor és lejön vízzel. még próbálkozom azért vele, de iszonyat körülményes, részemről inkább a fájdalom, mint ez a szerencsétlenkedés.

pont
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 7.

HRenata

2017. szeptember 24.

Az augusztusi kedvencek között volt ez a paszta. Az epilátorom úgyis megadta magát, a hagyományos gyanta annyira nem jött be, így megvettem ezt. Ez az első cukorgyantám. Azt nem mondanám, hogy elsőre óriási sikerélmény volt a hasznàlata, de némi szerencsétlenkedés után azért sikerült a lábaimat megcsinálni vele. Én se tettem mikróba, kézmelegtől is meglágyul annyira, hogy használható legyen. Kipróbáltam lehúzócsík nélkül, csak kézzel, és az egyik lábamat meg is tudtam így csinálni nagyjából, de ha az ember nem elég gyors akkor túl folyós és ragacsos lesz, úgyhogy végül lehúzócsík is kellett hozzá. Nem 100%-ig fájdalommentes, de kíméletesebb mint a sima gyanta/epilátor és a pirosság is minimális volt utána, és hamar el is múlt, szóval mindenképp barátságosabb megoldás. Viszont elég pepecselős, maszatolós, bár gondolom, némi gyakorlás után gördülékenyebben megy majd, meglátjuk.

HRenata
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

nikiii.*

2017. szeptember 7.

Lányok, segítség kéne! Melegítés nélkül gyurmáztam picit, az első adagot gyönyörűen le is szedte (csík nélkül használnám magában), de még a kezem melegétől is túl ragacsos lett, a bőrömön az istenért nem akart megszilárdulni, így kb. le sem tudom szedni. Muszáj hozzá gyantacsík? Anélkül nincs erre valami megoldás? Összegömbölyítés után is kb. ráolvadt a bőrömre... (addig 4 csillag)

nikiii.*
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

Bokvaao

2017. augusztus 29.

Zseniális termék, fillérekért! Mondjuk én sem a dobozon található leírás szerint használom, nekem úgy használ, ha a növekedési iránnyal ellentétesen tépem le, de kinek mi, ezt ki kell tapasztalni. Nem gyullad be utána a bőröm, nem pirosodik, nincs szőrbenövés, és a fájdalom a töredéke a sima gyantázáshoz képest. Szinte mindenhova lehet használni, imádom! :)

Bokvaao
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Mesi1st

2017. augusztus 26.

Eddig egyszer próbálkoztam meleggyantázással, de annyira nem jött be, ezért gondoltam kipróbálom ezt is. Az itteni vélemények alapján a gyurmázós technikával kezdtem, aztán gondoltam picit rámelegitek mikróban. Nekem a mikrós melegítéssel jobban ment a spatulás felkenés és bár elég ügyentlen vagyok gyantázásban, de amit lehetett azt így is le tudtam szedni :)

Mesi1st
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

cicaaholdrol

2017. augusztus 25.

Cleopátrát használtam, amíg még kapható volt. Annál megszoktam, hogy csak bedobom a mikróba és már kenem is fel spatulával, majd jöhet a papírcsík. Igazság szerint lusta vagyok nekiállni otthon cukorpasztát kotyvasztani, így nagyon megörültem, mikor megláttam ezt a terméket a drogériában. Én bikinivonalon, főleg az alfertáji környéken használom :D A dobozon leírtak szerint mikróba tettem, utána felkentem.... tiszta ragacs maradtam, szőr nem is jött ki szinte.... még szerencse, hogy van KM, ahogy többen is leírtátok, én is melegítés nélkül kikapartam a tégelyből egy keveset, a kézmelegtől míg felhúztam a bőrre, pont annyira melegedett meg, amennyire kell, rá a papír... és 100%-os az eredmény!!!!

cicaaholdrol
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

applepebble

2017. augusztus 18.

Bikinivonalra, bajuszra használom, tökéletesen bevált. Én nem melegítgetem sehogyan, szobahőmérsékleten ki lehet szedni a tégelyből, kicsit ártgyurmázom és már használható is.

applepebble
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

dorci993

2017. augusztus 8.

Először is: nagyon hálás vagyok azoknak,akik leírták hogy a dobozon található leírás szerint nem lehet igazán bánni vele (max. spatulával és lehúzócsíkkal, de kézzel meg ne próbálja senki mert egy katasztrófa). Szintén vajazókéssel használom, szoba-hőmérsékletűen, egészen tűrhetően megy már (mondjuk kellett hozzá pár alkalom). Lehet én vagyok ügyetlen,de nekem csak a hosszú, ill. pihés szőröket szedi ki, a rövideket egyáltalán nem, de amiért nagyon megkedveltem, hogy nem annyira agresszív az eljárás, mint a sima gyanta, nem bántja annyira a bőröm. Persze ettől is kicsit kiütéses leszek,de az én bőröm extra érzékeny, így ezen meg se lepődtem. Kevésbé fáj, és utána jóval hamarabb múlik el a pirosság is, lemosni meg langyos vízzel nagyon könnyű. Újra fogom venni ha elfogy (ha addig nem találok valami klassz epilátort).

dorci993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Hidratálók: Sucrose, Hydrolyzed Corn Starch

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.