KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

X-Epil

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Aquila, Módosítva: 2017. szeptember 1.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Lágy cukorpaszta a test kíméletes szőrtelenítésére.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

nikiii.*

2017. szeptember 7.

Lányok, segítség kéne! Melegítés nélkül gyurmáztam picit, az első adagot gyönyörűen le is szedte (csík nélkül használnám magában), de még a kezem melegétől is túl ragacsos lett, a bőrömön az istenért nem akart megszilárdulni, így kb. le sem tudom szedni. Muszáj hozzá gyantacsík? Anélkül nincs erre valami megoldás? Összegömbölyítés után is kb. ráolvadt a bőrömre... (addig 4 csillag)

nikiii.*
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

Bokvaao

2017. augusztus 29.

Zseniális termék, fillérekért! Mondjuk én sem a dobozon található leírás szerint használom, nekem úgy használ, ha a növekedési iránnyal ellentétesen tépem le, de kinek mi, ezt ki kell tapasztalni. Nem gyullad be utána a bőröm, nem pirosodik, nincs szőrbenövés, és a fájdalom a töredéke a sima gyantázáshoz képest. Szinte mindenhova lehet használni, imádom! :)

Bokvaao
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Mesi1st

2017. augusztus 26.

Eddig egyszer próbálkoztam meleggyantázással, de annyira nem jött be, ezért gondoltam kipróbálom ezt is. Az itteni vélemények alapján a gyurmázós technikával kezdtem, aztán gondoltam picit rámelegitek mikróban. Nekem a mikrós melegítéssel jobban ment a spatulás felkenés és bár elég ügyentlen vagyok gyantázásban, de amit lehetett azt így is le tudtam szedni :)

Mesi1st
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

cicaaholdrol

2017. augusztus 25.

Cleopátrát használtam, amíg még kapható volt. Annál megszoktam, hogy csak bedobom a mikróba és már kenem is fel spatulával, majd jöhet a papírcsík. Igazság szerint lusta vagyok nekiállni otthon cukorpasztát kotyvasztani, így nagyon megörültem, mikor megláttam ezt a terméket a drogériában. Én bikinivonalon, főleg az alfertáji környéken használom :D A dobozon leírtak szerint mikróba tettem, utána felkentem.... tiszta ragacs maradtam, szőr nem is jött ki szinte.... még szerencse, hogy van KM, ahogy többen is leírtátok, én is melegítés nélkül kikapartam a tégelyből egy keveset, a kézmelegtől míg felhúztam a bőrre, pont annyira melegedett meg, amennyire kell, rá a papír... és 100%-os az eredmény!!!!

cicaaholdrol
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

applepebble

2017. augusztus 18.

Bikinivonalra, bajuszra használom, tökéletesen bevált. Én nem melegítgetem sehogyan, szobahőmérsékleten ki lehet szedni a tégelyből, kicsit ártgyurmázom és már használható is.

applepebble
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

dorci993

2017. augusztus 8.

Először is: nagyon hálás vagyok azoknak,akik leírták hogy a dobozon található leírás szerint nem lehet igazán bánni vele (max. spatulával és lehúzócsíkkal, de kézzel meg ne próbálja senki mert egy katasztrófa). Szintén vajazókéssel használom, szoba-hőmérsékletűen, egészen tűrhetően megy már (mondjuk kellett hozzá pár alkalom). Lehet én vagyok ügyetlen,de nekem csak a hosszú, ill. pihés szőröket szedi ki, a rövideket egyáltalán nem, de amiért nagyon megkedveltem, hogy nem annyira agresszív az eljárás, mint a sima gyanta, nem bántja annyira a bőröm. Persze ettől is kicsit kiütéses leszek,de az én bőröm extra érzékeny, így ezen meg se lepődtem. Kevésbé fáj, és utána jóval hamarabb múlik el a pirosság is, lemosni meg langyos vízzel nagyon könnyű. Újra fogom venni ha elfogy (ha addig nem találok valami klassz epilátort).

dorci993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

FKingu

2017. augusztus 4.

Lehúzócsíkkal vált be inkább, kicsit macerás, de nem fáj, alig pirosodik ki utána, és nem kell rajta többször átmenni, szépen kiszed mindent. Könnyen lemosható, ráadásul a lehúzócsíkról is lemosható, mint a Veet zselégyantánál (bár az nem igazán vált be).

FKingu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

fleur83

2017. augusztus 4.

Nagyon jó!! Intim gyantázásra eddig ez jött be a legjobban. A legkíméletesebb, fájdalommentesebb megoldás otthonra. Lehúzócsíkkal használom és nagyon szépen leszed mindent a bőrömet viszont nem készíti ki.

fleur83
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

MrsBean

2017. július 27.

Szó szerint csodaszer! :)
Fazonra használom, gyantacsíkos megoldással jött be igazán. A gyurmázós funkció nekem túl macerás, ragacsos. Bár hosszadalmas a folyamat, de teljesen fájdalommentes, és soha, semmi nem szedte még le így a prémet, úgyhogy ez viszi a prímet! :D :D :D
Utána se kipirosodás, se rücskös, gyulladt, fájdalmas bőrfelület nem lépett fel, nem tépte a bőröm, nagyon kis gyengéd és hatékony.
Csak az 0,5-1 cm körüli szőrt szedi le, de annyi baj legyen.
Tutira újra veszem, nekem életmentő, mert iszonyat problémát jelentett nyaranta az érzékeny bőr/erős szőr kombó.

MrsBean
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 27.

Szó szerint csodaszer! :)
Csak az 0,5-1 cm körüli szőrt szedi le, de annyi baj legyen.

giudittak

2017. június 20.

A karomon bejött, de a lábamon, illetve a bikinivonalon nem igazán, úgyhogy a kezdeti lelkesedésem alábbhagyott. Ez azonban nem a termék hibája. Azt hiszem maradok az epilátornál. :)

giudittak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 20.

Hidratálók: Sucrose, Hydrolyzed Corn Starch

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.