KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yamuna

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. szeptember 22.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Kellemes felfrissülés fürdés közben. A cickafarkfüves só nőgyógyászati panaszokra és vizelet-kiválasztási szervek gyulladásának kezelésére alkalmas.

Kiszerelés: 1000 g

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

DreamyGirl

2015. március 25.

A fürdősóval való fürdést nem nekem találták ki. Az idei influenza azonban megtette hatását. Fájt mindenem. Úgy gondoltam, egy próbát megér. Kipróbáltam. Bárcsak, már előbb tettem volna. :) Azóta is használom. Nagyon bevált. A bőröm is puha lesz tőle. :)

DreamyGirl
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 25.

Illatanyagok: Linalool
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090