KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yamuna

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csirsz, Módosítva: 2012. március 18.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Válogatott gyógynövényekkel és illóolajokkal készül, hogy hatásaminél erősebb és kellemesebb legyen.

Zsuzsi216

2014. február 17.

Nagyon szeretem. A női problémákra bátran ajánlom. Sokáig elég. Az illata elég erős, de megfázásos időszakban ideális. :)

Zsuzsi216
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 17.

csirsz

2012. február 26.

Valóban kiváló.. Igazi gyógynövények vannak benne, így akinek női problémái vannak arra is jó a cickafark lévén. Igazán megnyugtató, de kell egy kis idő az erős illat megszokásához, amit a kakkukfű hoz magával. A bőrnek is és a léleknek is jót tesz. Mindenképpen próbáljátok ki, hisz természetes és méregtelenítő is a só miatt.

csirsz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 26.

Közönséges cickafark:

Az Ilicsi honlapja szerint vizes kivonatát, illóolaját bakteriosztatikus, antiszeptikus, gyulladásgátló hatása miatt érzékeny, rozáceás, zsír- és vízhiányos bőr ápolására használják. Flavonoidjai révén vérkeringést serkentő, sejttevékenységet élénkítő hatása miatt is előnyös alkalmazása a kozmetikai készítményekben.

Paula Begoun szerint azonban a cickafark kivonat nem olyan előnyös, ahogy azt az Ilcsi gondolja: kevés valódi kutatás utal arra, hogy valóban előnyös a bőr számára, de néhány kémcsőben végzett tanulmány szerint (in vitro) valóban van gyulladás csökkentő hatása. Más kutatások szerint azonban a cickafarknak bőrirritáló és fényérzékenységet okozó tulajdonságai is vannak. Összességében Paula Begoun mint kerülendő összetevőt jellemzi a cickafark kivonatot.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!