KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yamuna

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vlilla0522, az összetevőket feltöltötte: style74, Módosítva: 2016. január 15.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Fürdőtermékek

kati545

2014. november 30.

Oh jajj de imádom! Ezzel igazi pihenés a fürdés!

kati545
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 30.

Oh jajj de imádom! Ezzel igazi pihenés a fürdés!

ur.isten.ne.mar

2013. augusztus 4.

Annnnnnnnnyira jó, hogy nem is találom rá a szavakat. Tényleg élmény vele a fürdés, isteni az illata, amit nemcsak fürdés közben lehet érezni, hanem ahol tárolom, ott is állandóan.
Igazi csodaszer, ami valahogy mindig megérzi, hogy mire van szükségem, ha éppen pörgésre, akkor pörget, ha pedig éppen este fürdöm, akkor megnyugtat és könnyebben elalszom tőle.
Ajándékba kaptam, úgyhogy az árával kapcsolatban nem tudok nyilatkozni, de ha elfogy, biztos szerzek még belőle!

ur.isten.ne.mar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

armexa

2013. február 8.

Kellemes fürdőélmény, nyugtat, pihentet. Utána hidratált lesz tőle a bőröm. Kell ennél több? Magyar gyártmány,

armexa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 8.

vlilla0522

2013. február 8.

nagyon jó illata van, szerintem nem kell ennél töményebb illat. a színével sem tudom mi gondod lehet.
nem szárít, reális ára van (1 kg van benne és csak ezer ft). ja igen, natúr termék.

vlilla0522
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 8.

encimokus

2013. február 7.

Semmi extra, nagyon enyhe illata lesz a vizben, viszont csúnya szine, az ára viszont sok.

encimokus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 7.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Cinnamal, Citral
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140

Cassian fahéj kivonata, melyet Kínai fahéjnak is neveznek. Hasonlít az igazi fahéjra, de csípősebb, kevésbé jó ízű. 1-2 %nyi illóolajat tartalmaz. A CosIng besorolása szerint hajkondícionáló és maszkoló (kellemetlen íz és illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a cassia fahéjban lévő illóolaj bőr irritáló.