KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yamuna

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. január 23.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Fürdőtermékek

A citromfűnek nyugtató hatása van a szervezetünkre, ellazit, de ugyanakkor fel is tölt!

Kiszerelés: 1000 g

Cherryeszti

2017. január 3.

Ez volt az első yamunás fürdősóm és nagyon elégedett vagyok vele! Hihetetlen az illata, tényleg ellazít és a fájó hátra is jó hatással van!

Cherryeszti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

csibepihe

2016. október 24.

Most vettem egy nagy tégellyel, mikor kinyitottam és beleszagoltam, kb. elaléltam, megcsapott a tömény citrus illat, ami a kedvenceim közé tartozik, már akkor megnyugodtam, hogy jó vétel volt. Azután jött a második pozitívuma, a hatása, én totál belelazultam a kádba hosszú időre, a víz zöld színe meg már csak hab a tortán. Több se kell, barátok leszünk.

csibepihe
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

RyouHati

2015. szeptember 30.

Nagyon szeretem, az illata is kellemes és tényleg nyugtató hatású.:)

RyouHati
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 30.

Nagyon szeretem, az illata is kellemes és tényleg nyugtató hatású.:)

Zsuzsi216

2015. március 25.

Remek ez a fürdősó is, mint a többi Yamunás. Nekem az illata egy kicsit erős, szunyogriasztós. Inkább a citronella dominál benne és nem a citromfű. Ezért nem vonok le csillagot. Hatása szuper.

Zsuzsi216
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 25.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Limonene, Linalool, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090