KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yamuna

Ár:   420 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csirsz, Módosítva: 2012. március 9.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok

Kellemes citromfű illatú szappan. Nyugtató, de egyben élénkítő hatású is. Bőrápoló, antiszeptikus hatású.

Kiszerelés: 125 g

dynatty22

2017. május 12.

Egyszerűen imádom a legjobb szappan amit valaha próbáltam.Nagyon üde, friss illata van.Akár reggeli, napközbeni vagy esti zuhanyzáskor használva a legjobb felfrissülés.Imádom nyáron a nagy melegben, felüdülés.
Nem szárítja a bőröm egyáltalán.Ajánlom mindenkinek!!!

dynatty22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 12.

Nem szárítja a bőröm egyáltalán.Ajánlom mindenkinek!!!

Zafado

2016. november 17.

Nagyon jó kis szappan, én nagyon szeretem, bár, hogy őszinte legyek,nemrég a piacon vettem pár nénikétől házi szappant és, habár ez a szappan messze a legjobb volt, amit bolti viszonylatban próbáltam, ennek az új kis csodámnak a nyomába sem ér.

Zafado
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 17.

cathy

2016. október 2.

Egyszerűen szeretem az illatát. Nemrég tértem át a tusfurdorol a szappanokra. Nem szarit, az arcom is, mintha szebb lenne tőle. Eddig ötös.

cathy
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 2.

Sedike

2016. június 28.

Maga a szappan nagyon jó,nem szárít,frissítő, finom illata van, csak az szárított citromfű darabkák ne lennének benne...

Sedike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 28.

Wildflow

2015. december 14.

Szeretem az illatát, engem nem is szárít, de mégsem tudok rá max csillagot adni... valamiért nehezen barátkozom meg a fekete darabkák látványával, amik az én ízlésemnek nagyok, kemények és karcolnak... lehet csak az enyém ilyen? Kicsit csalódott vagyok. Összességében a hidegen sajtolt változatok kevésbé jönnek be, mint a kézi, átlátszó fajták.

Wildflow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 14.

szakszil

2015. szeptember 28.

kellemes frissítő, de vigyázni kell vele, mert nagyon szárít!!

szakszil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 28.

kellemes frissítő, de vigyázni kell vele, mert nagyon szárít!!

Heloise

2015. február 9.

Ennek még szebb összetevői vannak mint a másik zacskós változatának, de mindkettő nagy kedvencem. Amikor nem állok úgy anyagilag, hogy a drágább és natúrabb szappanmárkákat tudom megvenni, akkor csakis ezeket veszem újra. Sajnos nem mindegyik Yamuna szappannak vannak ilyen szép összetevői, ezért érdemes az INCI listákat vásárlás előtt mindig végigpillantani.

Heloise
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 9.

csiniteki

2015. január 28.

Jól habzik, bőrradírnak is tökéletes a citromfű darabkák miatt, intenzív élénkítő illata van és 100%-ban természetes összetevői. Ha nagyon zsíros a bőröd akkor tökéletes ,normál bőrre szárít.Évek óta használom,szeretem :)

csiniteki
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 28.

kepiroanett

2015. január 23.

Intenzív illata van, ami sokszor használat után sem csökken. A citromfűdarabkáknak köszönhetően, bőrradírnak is tökéletes. Csak ajánlani tudom :)

kepiroanett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 23.

szevin007

2015. január 12.

Szeretem, van neki zacsis fajtája is. Tudjátok, amiket már nem ebben a papír formában árulnak, hanem zacskóban. Megvettem, mert azt gondoltam, hogy a kettő ugyanolyan, de nem. Én ezt ajánlom, tiszta összetevők, finom illat, és, amit nagyon szeretek benne, hogy krémes :)

szevin007
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 12.

Ez az összetevő kombináció a szappanok egyik alapanyag kombinációja, melyet pálmaolajból és kókuszolajból állítanak elő. Az összetevő kombináció erőteljes felületaktív anyag és tisztítószer.