KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yamuna

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Genever, Módosítva: 2017. október 6.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Kézkrémek

Finom illatú, gyorsan felszívódó kézkrém, amely a benne található nagy mennyiségű shea vajnak, valamint babassuolajnak köszönhetően intenzíven hidratálja és ápolja a bőrt, a zöldkávé- és zöldtea-kivonat pedig felfrissíti azt.

Amadea

2017. november 28.

A Yamuna kézkrémek a kedvencem, pont azt az állagot, hatást stb. képviselik, amit mindig kerestem; könnyen kenhető, hamar beszívódik, mégis hidratál, ráadásul a márka állatkísérlet-mentes. Még a tégelyes kiszerelést is megszerettem a kedvükért (nem kell szétbarmolni a csomagolást, mint egy flakonnál, alkalmasak mindenféle mütyür, pl. fülbevalók tárolására), ezért nagyon örültem, amikor felfedeztem, hogy két új [számomra új] variációval is előálltak. Ennek a maracujásnak isteni illata van, komolyan fenyegeti a szőlőmagolajas társa piedesztálját. Magát a shea vajat nem szeretem, de ebben a kézkrémben olyan jól elrejtették, hogy boldogan kenegetem magamra.
Nem tudom, hogy annak, akinek komolyan kiszárad a bőre (repedezés, vérzés), mennyire hasznos, én, bár szárazságra hajlamos bőröm van, már aktívan kesztyűt hordok, és gumikesztyűben mosogatok, tehát a kézkrémnek nincs igazán nehéz dolga.

Amadea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 28.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Propylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Forrás: ITT

Az arab kávé magjának a kivonata. A nyers kávé gazdag forrása az antioxidánsoknak és a koffeinnek.