KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yamuna

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Genever, Módosítva: 2017. október 6.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Testápolók

Gazdag, krémes testvaj, mely a benne található nagy mennyiségű shea- és kakaóvajnak, valamint makadámiaolajnak köszönhetően intenzíven hidratálja és ápolja a bőrt, a zöldkávé- és zöldtea-kivonat pedig felfrissíti azt. Ecocert által minősített shea vaj felhasználásával készült.

Kinguci123

2018. június 14.

Csak TBS testvajakat használtam idáig, de nagy reményekkel megrendeltem ezt a terméket. Gondolván, hogy nem kell a méreg drága TBS testvajat megvenni, viszont ugyanúgy hat mint az. Hát sajnos nem hat ugyanúgy, de még csak megközelítőleg se. Nagyon lassan szívodott be és utána még sokáig éreztem, hogy elnehezíti a bőröm. Sajnos csalódás volt.

Kinguci123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 14.

balkanfan

2017. november 3.

Egy akció keretében rendeltem - korábban is rendeltem már testvajat a Yamuna-tól, de leginkább a TBS-termékeit használtam évekkel ezelőtt, így (jó vagy kevésbé szerencsés módon) azokhoz mértem a Yamuna-testvajak tudását. Ennek kellemes az illata, könnyen beszívódik és mint kiderült elég jó fényvédő hatása van az összetevők végett (kellemesen bizonyított a késő októberi szicíliai napfényben, amikor elfelejtettem magammal vinni a fényvédő krémemet). Végszükség esetén csak ajánlani tudom fényvédelemre, főleg mert nem tartalmaz citrus-olajat. Összességében egy kellemes kis termék, valószínűleg újra fogom venni - vagy ha nem ezt, akkor a termékcsalád egy másik tagját. Mivel nem mindent elsöprő szerelem, ezért "csak" 4 csillag.

balkanfan
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 3.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!