KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yamuna

Ár:   420 Ft.   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. május 5.

Ár:   420 Ft.
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok

Gyümölcsös édes illatú szappan, friss gyümölcs illatával még hideg téli estéken is a szép nyári napokra emlékeztet.

Ezek a szappanok nem hőkezeléssel készülnek, hanem kíméletes, különleges préselési technológiával. Ennek köszönhetően a szappanokban lévő gyógynövények, illóolajok és hatóanyagok csak minimális sérülést szenvednek: hatóanyagaik zavartalanul fejthetik ki a bőrre jótékony hatásukat. A termékek nem tartalmaznak sem állati eredetű összetevőket, sem mesterséges színezékeket. Kókuszzsír, pálmazsír és glicerin tartalmuk puhítja, ápolja a bőrt.

Természetben előforduló gyógynövényekből készült, illóolajokkal illatosított.

Kiszerelés: 125 g

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

BlackLion

2016. június 28.

Kézmosásra vettem. Az illata annyira nem tartós a kezemen, de mint szappan tetszik.

BlackLion
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 28.

krémparádé

2015. július 15.

Karácsonyra kaptam ajándékba, a család minden tagjának más-más jutott, de állítom, hogy az én erdei gyümisem a legfinomabb illatú. Eleinte a szekrényben tartottam és ott is betöltötte a teret. Most jutottam a végére, egész jó kis szappan, talán ha krémesebb lenne és nem szárítana-hámlasztana annyira, vágynék utána.

krémparádé
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 15.

PiciBrigii

2015. július 2.

Egyszer karácsonyi bevásárlás során leptem meg magam ezzel! Ez volt az első Yamuna szappanom :) Igazából különleges hatást nem tapasztaltam mint pl.: a fekete szappannál, de isteni finom illata volt, jól habzott!

PiciBrigii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 2.

Pöti

2014. június 30.

Sokadik Yamuna szappanom. Nagyon szerettem, amíg volt, élmény volt vele a pancsolás. Ezt a fajtát én még csak bioboltban (konkrétan Újpalotán, a piaccal szemben) láttam, nagyon beszerzőhelyeken még nem leltem belőle...

Pöti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 30.

roni07

2014. június 30.

Nagyon szeretem a Yamuna szappanjait, már régóta használom őket. Teljesen leváltottam a hab és tusfürdőket, már csakis szappanokat használunk, az egész családnak nagyon bevált. Két kedvenc márkám közül ő az egyik. Több fajtáját is használtam már, megbízható minőség, finom illatokkal, jó összetevőkkel. Már annyira a szívem csücske lett a szappan, hogy elkészíteni is megtanultam őket és nem is hiányoznak a sok-sok felesleges rosszal teletömött tusfürdők.
Mindenkinek csak ajánlani tudom a szappankákat. :)

roni07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 30.

Mindenkinek csak ajánlani tudom a szappankákat. :)

Anheszenamon

2014. március 5.

Kellemes az illata és jól habzik, öröm vele a zuhanyzás. Tusolás után nem túl erős az illata, de azért érezni. Nekem nagyon tetszik és az ára is barátságos. 499 ft-ért vettem egy gyógynövényboltban, de neten láttam sokkal olcsóbban is.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 5.

kalmaniki

2013. augusztus 6.

Az illata nagyon kellemes, édes, erőteljes gyümölcsillat, nem szárítja a bőrömet, sokáig elég, szuper.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 6.

Milona13

2013. május 22.

Nekem ez a második Yamunás szappanom. Az illata kellemes, elsőre kicsit erős, de fürdés után enyhül és a bőrömet se szárítja.

Milona13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 22.

jns.melinda

2012. augusztus 23.

Szokásos minőség! Sokáig elég, fincsi gyümölcsös illatú, jól habzik, nem szárít.

jns.melinda
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 23.

rhinestone

2012. május 31.

Ez a harmadik féle szappan amit próbáltam a márkán belül és ugyan azt tudom elmondani, élmény vele fürdeni és nem szárít, az illata is nagyon jó.

rhinestone
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 31.

Ez az összetevő kombináció a szappanok egyik alapanyag kombinációja, melyet pálmaolajból és kókuszolajból állítanak elő. Az összetevő kombináció erőteljes felületaktív anyag és tisztítószer.