KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yamuna

Ár:   420 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2016. február 23.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Hangulatjavító, felvidít, segít fókuszálni, miközben csökkenti a stresszt. A grapefruit szappan minden bőrtípusra ajánlott, különösen zsíros bőrre.

Ezek a szappanok nem hőkezeléssel készülnek, hanem kíméletes, különleges préselési technológiával. Ennek köszönhetően a szappanokban lévő gyógynövények, illóolajok és hatóanyagok csak minimális sérülést szenvednek: hatóanyagaik zavartalanul fejthetik ki a bőrre jótékony hatásukat. A termékek nem tartalmaznak sem állati eredetű összetevőket, sem mesterséges színezékeket. Kókuszzsír, pálmazsír és glicerin tartalmuk puhítja, ápolja a bőrt.

Kiszerelés: 125 g

vavyana

2014. február 9.

Finom az illata és nem szárítja a bőrömet. Nekem semmilyen panaszt nem okozott. Kipróbálom a többi Yamuna szappant is.

vavyana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 9.

muckó

2013. július 11.

"Csikorog" tőle a bőröm, nem szeretem.

muckó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 11.

"Csikorog" tőle a bőröm, nem szeretem.

Indigo

2012. május 21.

Yamuna szappanokból egyből hármat is rendeltem, és nem bántam meg, hogy így tettem. Ezen kívül van még egy ichtiolosom és egy jógisom, mindegyiket imádom. Egy üres fagyisdobozban tárolom őket, amikor leveszem a fedelet, valóságos illatorgia csapja meg az orromat. Még az ichtiol kátrányos szaga is pompásan illik az autentikus citrusos-indiai fűszeres illatpalettába. Szóval illatból nincs hiány Yamunáéknál, aki azt (is) fontosnak tartja egy szappanban.
Ez a szappan is nagyon jól felhabzik, főleg arcra használom az ichtiolossal felváltva - kb. úgy hogy reggel az egyik, este a másik. A viszonylag gyakori használat ellenére nem szárítanak, és határozottan jobb bőrképet eredményeznek: tisztább, egyenletesebb és puhább a bőr tőlük.

UPDATE: sajnos mióta a Yamuna szappanokat használom, bár összességében javult a bőrképem, helyenként gennyes, fájdalmas csomók keletkeztek, amelyek előtte sosem voltak jellemzőek. Testen viszont semmilyen negatívumot nem tapasztaltam, úgyhogy végül is oda fogom elhasználni. -1 csillag.

Indigo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 21.

Ez az összetevő kombináció a szappanok egyik alapanyag kombinációja, melyet pálmaolajból és kókuszolajból állítanak elő. Az összetevő kombináció erőteljes felületaktív anyag és tisztítószer.

A grépfút olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, frissítő, pezsdítő, bőrkondícionáló hatású hatású összetevő.