KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yamuna

Ár:   490 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: motyor, Módosítva: 2012. április 19.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok

Mákszemeket tartalmaz, kiváló radírozó szappan.

Természetes alapú, növényi szappan.

NewNicky

2016. december 1.

Nagyon jól radíroz és tisztít és az illatát is imádom!:)

NewNicky
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 1.

Nagyon jól radíroz és tisztít és az illatát is imádom!:)

Aprile

2016. április 17.

Nemrég elég sok Yamuna terméket sikerült kipróbálnom, és hát a fene sem gondolta, hogy még a gyöngyvirágosat is be fogom vetni.:) Határozottan birizgálja az orrom a gyöngyvirág illata, így sokáig tologattam ide-oda, de aztán csak erőt vett rajtam a kíváncsiság a kis mák szemecskék miatt, így kipróbáltam testradírként... határozottan jól funkcionált eme minőségében.:) Jól tisztított, jól radírozott, és hát az illatát is lassan meg sikerült szoknom.:)

Aprile
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 17.

Loona

2015. november 2.

Zuhanyzáshoz, bőrradírként sajnos nekem egyáltalán nem vált be, szárította a bőrömet, és a fehér szappanmaradék száradás után kiült a körömágyaimra. Az illatát viszont imádtam, így kézmosószappanként használtam el, úgy teljesen oké volt, és egy kézmosásnyi idő alatt a zuhanyzáskor jelentkezett "kiülő" effekt sem jött elő. Nem ezt a felhasználást ígéri azonban, így nekem ez összességében csak három csillagot ér.

Loona
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 2.

AporBogarkaja

2015. június 24.

Update2: Sajnálom, hogy olyan hamar ítéltem meg szegény szappant, végül is, nem tehet róla, hogy én rosszul használtam, minden nap kétszer arcra! és nem egy héten kétszer, ahogyan a használati utasítás írta, ugyan is kibontása után a szép, újfajta virágos címkéjét könyvjelzőnek használtam és a minap találtam meg. Amúgy fürdéshez egészen jó volt, most járok a végén, időközben szép puhává varázsolta a bőrömet, de nem tudom, hogy a növényi olajoknak, vagy a mák radírozó hatásának köszönhető, de érezhetően tiszta, és puha lett a bőröm, viszont ha egy kicsit tovább álltam a zuhany alatt, akkor érezhetően szárított, amit testápolóval helyrehoztam ugyan, de azért kellemetlen volt, habár, minden szappan szárít egy minimálisat. Ha most szőrösszívű lenék, akkor maradnék a 3 csillagos értékelésnél, de mivel jó szívem van, odaajándékozok egy csillagot még neki. Tetszik a Yamuna filozófiája, ezért, ha majd véletlenül ráakadok még a szappanjaikra, kipróbálok más variációkat is, de tudatosan nem fogom vadászni, Erélyiként elég nehéz lenne, habár rendelhetnék, ha olyan muszáj lenne. Talán kézművesvásárban találok majd, és akkor veszek. Ezt is onnan szereztem be.

Update: a csoda leredukálódik fürdeni. Az arcom két hét után nem szereti, kipattanásosodtam tőle, nem olyan nagyon, de köszönöm szépen, eddig kamaszkorom óta nem volt pattanásom az arcomon, csak néha menstruáció ideje alatt. A gyöngyvirágillat is tovatűnt belőle, meg olyan mállós olvatag lett, és inkább van zsírszaga, mint az az intenzív virágillata, amit éreztem amikor megvettem. POZITÍV azonban, hogy testradírként, a tus alatt bevált, és nem marad meg az illata, aminek örülök, mert kedvemre használhatok testápolót és parfümöt, amit akarok.
Összegezve: Tetszik a Yamuna felfogása, hogy környezetvédelem, és natúrkozmetikumok, stb. csak az nem, hogy a szép csomagolásba bújtatott termék nem azt nyújtja, amit a marketing ígér. Szerintem végleg kiszerettem belőle. De a szappan 3 csillagot megtarthat az ötből.

Arcmosásra használom kb. egy hete. Remekül tisztít, igaz, picit szárít is. Kombinált bőröm van de felér egy arcpakolással az a frissítő tiszta érzés amit hagy maga után. :) Az összetevői jók, a mák nem karcolja a bőröm, habár legtöbb esetben a szappan habját viszem fel az arcomra, nem húzom végig a szappant az arcomon. Ha ez elfogy, akkor még a mandulamagos vagy körömvirágos testvérét is kipróbálnám. A teafás annyira nem jött be nekem, de ez, valami csoda.

AporBogarkaja
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 24.

KittiKati

2015. március 22.

Az illata kellemes. Könnyen, jol felhabzik. Nekem szárította a bőröm.

KittiKati
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 22.

Az illata kellemes. Könnyen, jol felhabzik. Nekem szárította a bőröm.

Reb

2015. március 3.

Az illata nagyon finom, tartós is, bőrradírnak jó, de az én bőrömet nagyon szárította.

Reb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 3.

gothmarypoppins

2014. november 17.

A kedvenc dörzsis szappanom, külön öröm, hogy mákkal nem pedig műanyaggal radíroz, ami amúgy nem bomlik le...

gothmarypoppins
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 17.

kalmaniki

2014. május 21.

Szuper testradírozó szappan, számomra nem túl durvák a mákszemek benne. Az illata is nagyon kellemes, nem drága és nem fogy túl gyorsan, viszont kissé szárítja a bőrt.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 21.

drica

2013. október 26.

Natúr termék, az egész családba beleszerettem. :)

drica
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 26.

Natúr termék, az egész családba beleszerettem. :)

Gwendoline

2013. május 10.

Én ezt imádom! Nagyon kellemes illata van, mintha tényleg gyöngyvirággal venném körbe magam, a mákszemek meg tök jól radíroznak, imádom ezt a szappant :D ! 5 csillag :) !

Gwendoline
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 10.