KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yamuna

Ár:   420 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: trix, Módosítva: 2014. május 7.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok

Egész napi rohanás után egy relaxáló, fürdőhöz ajánlott aromaterápiás a szappan.

marcellveno2

2017. augusztus 31.

Nagyon szeretjüka párommal együtt.

marcellveno2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Nagyon szeretjüka párommal együtt.

bubilany

2017. augusztus 29.

Természetes összetevők és isteni levendula illat :)

bubilany
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Természetes összetevők és isteni levendula illat :)

Zaynab

2017. július 25.

Azt hittem, hogy már leírtam a véleményemet erről a szappanról és csak update-elni jöttem, de most látom, hogy nem kommenteltem még.

Ezt a szappant ajándékba kaptam és aki vette, az többet adott ki érte, mint ami itt árként fel van tüntetve.

Előnyök:

- elvileg már a DM-ben és a Rossmann-ban is be lehet szerezni, szóval a beszerzése könnyű.
- az illata nagyon erős, de ez csak addig tartott, amíg el nem kezdtem használni. Más véleményezőhöz hasonlóan én is a szekrényben tartottam, hogy illatosak legyenek a ruháim, majd elkezdtem használni és akkor tapasztaltam azt, hogy ott már nincsen erős illata.
- vannak benne levelenduladarabok.
- a bőröm szebb a használata óta. Sokkal simábbnak és selymesebbnek érzem.
- azt is megfigyeltem, hogy a bőröm már nem viszket és nem kiütéses, vagy legalábbis az nem a fürdés miatt van.
- el tudtam hagyni a testápolózást és már csak néha kenem magam ha eszembe jut, de nem napi szinten, mint korábban.
- az illata zavart eleinte, de vizes testen használva egyáltalán nem erős, csak szárazon, amikor a szekrényben volt még.
- nem mállott vagy esett szét, pedig már hetek óta megvan és aktívan használom is.
- kb. már egy hónapja használom és még megvan a negyede!!! Már nagyon vékony a szappan, de még az eredeti hosszúságú és nem mállik, nem lett nyákos sem, csak a műanyag fedéllel (amiben a kád szélén tartom) érintkező része puhább, de még az sem mállós.
- másnak is tudom ajánlani, amit eddig kevés kozmetikumról vagy tisztálkodási szerről tudtam eddig csak elmondani.

Hátrányok:

- engem csak az zavar kicsit, hogy valóban elég kemények azok a levenduladarabok és tényleg karcolnak, emiatt a szappan puhábbik felével dörzsölöm át a testem és csak néha fordítom a keményebbik felét a testemre.

Ami másnál talán hátrány lehet, bár nálam nem volt az:

- sokáig tart elhasználni, tehát aki szeret különböző szappanokat kipróbálni, annak talán furcsa, hogy ez a szappan még egy hónap használat után is megvan, tehát ennyire tartós.
- másnál talán zavaró lehet, hogy a száraz szappan, illetve a már használatba vett szappan illata élesen elválasztható. Használat után már csak közelről illatos a szappan.

Bár ezek nálam nem hátrányok. Engem csak a karcolás zavar valamennyire.

Megmondom őszintén, hogy nagyon pozitív élmény volt ennek a szappannak a használata.
Igaz, hogy kicsit több idő magamon szappant használni, mint gyorsan a tusfürdőgélt elkenni, de cserébe nagyon szép most a bőröm. Puha, selymes és szinte alig kenek magamra testápolót és nem szoktam már vakarózni sem.

A kisebb negatívumok miatt csak négy csillag, de az stabilan.

Zaynab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 25.

Előnyök:

- vannak benne levelenduladarabok.
- a bőröm szebb a használata óta. Sokkal simábbnak és selymesebbnek érzem.

Hátrányok:

Ami másnál talán hátrány lehet, bár nálam nem volt az:

Bár ezek nálam nem hátrányok. Engem csak a karcolás zavar valamennyire.

A kisebb negatívumok miatt csak négy csillag, de az stabilan.

tomimariann

2017. június 15.

2 termékkel is gazdagodtam egy utazáskor. Gondoltam mit veszíthetek... egyiket befogtam fürdéshez - megbántam, mivel karcoltak a darabkák, szárított a szappan, és égett a bőröm utána. A másikat szekrénybe tettem illatosításra - pár hónap múlva penészesen vettem elő nagy undorral. Ez valahogy nagyon nem jött be.

tomimariann
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

egetoerika

2017. április 9.

Egyik kedvencem tőlük. Nekem abszolút téli használatra jött be. Egész testen használom.

egetoerika
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 9.

Gerani

2017. január 24.

Szeretem ezt a szappant. Talán a "leglevendulásabb" illatú levendulás szappan. :) Csak azt nem tudom, mitől ilyen vad lila, mikor színezéket nem ír az INCI!?

Gerani
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

b5bea

2016. december 28.

Az egyik kedvenc illatom a levendula, így most ezt a szappan kézmosásnál használom, mert így naponta többször is érezhetem az illatát.

b5bea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 28.

BDiana

2016. szeptember 30.

Nagyon szeretem, nyugtató hatása van, nagyon jó az illata is. Élmény vele a fürdés, jó ideje már csak ezt használom! :)

BDiana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

GabrielaSabatini

2016. július 12.

A pár évvel ezelőtti kiadását imádtam. Televolt levenduladarabokkal, ennek köszönhetően tényleg valamelyest bőrradírként is funkcionált, és nagyon finom, erőteljes levendula illata volt. Aztán sajnos megváltoztatták az összetevőit, és már kevesebb benne a levendulavirág, és a színe sem olyan élénk már. Most sokkal jobban érződik benne a natúr szappanillat, mint a levendula. És a véleményeket olvasva a Yamuna márka a többi natúr szappanjának is megváltoztatta az összetevőit. Kár. A régi összetevőjű szappanra 5 csillagot adok, a mostanira csak 3-at...

GabrielaSabatini
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 12.

Pünyike

2016. március 19.

Nagyon szeretem a levendula illatát, ezért rendeltem meg ezt a szappant is. Olyan a szaga, mint egy marék poloskának. Iszonyatosan büdös! És szét is repedt az egész.

Pünyike
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 19.