KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yamuna

Ár:   459 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csepelia, Módosítva: 2013. február 8.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Hidegen sajtolt szappan teeafa olajjal, mely hatékony a bőrproblémákra és a pattanásos bőrre egyaránt.

Nikol96

2016. december 6.

Nagyon nagyon szeretem! Természetes összetevők, natúr termék. Illata finom kellemes, és árban is tökéletes. Csak ajánlani tudom, az arcom, kezem sokkal puhább és szemmel láthatólag egészségesebb. Csak ajánlani tudom mindenkinek tényleg, az összes Yamuna kozmetikumot!! :)

Nikol96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 6.

grd39

2016. november 25.

Hatalmas kincs számomra.
Napi használat mellett azért ajánlom a hidratálást, mert szépen szárít.

grd39
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 25.

Hatalmas kincs számomra.
Napi használat mellett azért ajánlom a hidratálást, mert szépen szárít.

szakszil

2016. október 17.

pattanásokra használom, illetve hónaljra

szakszil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 17.

pattanásokra használom, illetve hónaljra

annie19

2016. július 1.

A másik változatát sokkal jobban szeretem. Alapból meg vagyok elégedve a Yamuna szappanokkal, ez az első amivel nem vagyunk túl jóban. Nehezebben birkózik meg a gyulladásokkal, hegekkel, mint a másik teafás, vagy a körömvirágos szappan. Testre elhasználom, de az arcomra inkább nem.

annie19
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 1.

Froggy

2016. június 12.

Mivel a hátam nagyon pattanásos-heges-ronda, ez meg olcsó volt és már ódákat hallgattam a teafaolajról, megvettem. Azért ezt, mert még ennek volt a legkevésbé az a tipikus teafaolaj...hm, "illata" amit mára már megszerettem. Kb 3 napon belül már leszárított mindent, most már a hegek és az újak kialakulásának visszaszorítása a cél és jól teljesít. A hátam simább, és kevésbé gázos. Próbáltam arcra is, de ott nagyon szárított. Ha elfogy, veszek egy raklappal. :)

Froggy
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 12.

creammania92

2016. április 21.

Teafába nem szeretem a szappan változatot, mert nagyon kiszárítja a kezemet. :/

creammania92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

Teafába nem szeretem a szappan változatot, mert nagyon kiszárítja a kezemet. :/

Kremrajongo

2015. december 28.

Nagyon szeretem, szépen eltünteti a pattanásokat, karomon is voltak ilyen bőrhiba szerűségek, azokat is rendbe hozta, aminek nagyon örültem. :D
Mindenkinek csak ajánlani tudom! :)

Kremrajongo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 28.

Mindenkinek csak ajánlani tudom! :)

Idorii

Korcsoport: < 18
2015. december 22.

Ajándékba kaptam, de nagyon szeretem. Eléggé szárít ezért csak heti 1-2× szoktam használni, de rendbe hozza a zsíros bőröm.

Idorii
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. december 22.

anagyeszter

2015. december 9.

Vegyes érzelmeim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban. Viszonylag szépen tisztít, de elképesztően kiszárította az arcbőröm. Mint, ha "megégett" volna...

anagyeszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 9.

szegfumonika

2015. december 8.

A kedvenc szappanom. Nap végén micellás vízzel mosom le a sminket,majd ezzel a szappannal mosom át az arcom. Szerintem fantasztikusan jól tisztít,össze húzza a pórusokat. Zsíros bőrüknek szerintem kiváló termék. Akinek nagyon szárit utána fontos a jó hidratálás.

szegfumonika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.