KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yamuna

Ár:   459 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csepelia, Módosítva: 2013. február 8.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Hidegen sajtolt szappan teeafa olajjal, mely hatékony a bőrproblémákra és a pattanásos bőrre egyaránt.

ktothkriszti94

2018. június 24.

Már többször újravettem, ilyen áron nagyon hatásos kis tisztító. Esténként szoktam használni, nekem nagyon szépen rendbe tettem a pattanásaim. Arcon alkalmazva szárít, így érzékeny bőrre való micellás vízzel át szoktam törölni utána az arcom, és ha szükséges, egy könnyed hidratálókrémet is felviszek.
Emellett én is használom ecsetek tisztítására, arra is bevált :)

ktothkriszti94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 24.

Emellett én is használom ecsetek tisztítására, arra is bevált :)

almarek

2018. június 6.

Ecsetek mosására használom, arra kiváló. A teafa tartalma még fertőtleníti is őket picit. Többször újravettem már emiatt. Ebben verhetetlen!! :) Másra nem használom, mert ez az erős tisztítás sztem nem tenne jót a bőrömnek.

almarek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 6.

zsofc

2018. február 4.

A normál méretű kiszerelés szerintem életem végéig elég lesz, olyan lassan fogy. Pozitív vagy negatív hatását nem igazán érzékelem, de legalább tisztít, igaz, kicsit szárít is.

zsofc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 4.

Smurfette26

2018. január 6.

Keresgéltem valamit a mostanság pattanásos arcomra, egy patika bio részlegen akadtam rá. 3 napja használom mindössze, úgy érzem barátok leszünk, nem szárít túlzottan, nem túl erős, pedig hajlamos a bőröm csúnyán kiszáradni/hámlani, és érzékeny is. A hardcore pati-ölő tonikkal (acne intesive), jó kombó. Remélem később egymagában is elég lesz. Egyelőre 5

Smurfette26
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

Nikol96

2016. december 6.

Nagyon nagyon szeretem! Természetes összetevők, natúr termék. Illata finom kellemes, és árban is tökéletes. Csak ajánlani tudom, az arcom, kezem sokkal puhább és szemmel láthatólag egészségesebb. Csak ajánlani tudom mindenkinek tényleg, az összes Yamuna kozmetikumot!! :)

Nikol96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 6.

grd39

2016. november 25.

Hatalmas kincs számomra.
Napi használat mellett azért ajánlom a hidratálást, mert szépen szárít.

grd39
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 25.

Hatalmas kincs számomra.
Napi használat mellett azért ajánlom a hidratálást, mert szépen szárít.

szakszil

2016. október 17.

pattanásokra használom, illetve hónaljra

szakszil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 17.

pattanásokra használom, illetve hónaljra

annie19

2016. július 1.

A másik változatát sokkal jobban szeretem. Alapból meg vagyok elégedve a Yamuna szappanokkal, ez az első amivel nem vagyunk túl jóban. Nehezebben birkózik meg a gyulladásokkal, hegekkel, mint a másik teafás, vagy a körömvirágos szappan. Testre elhasználom, de az arcomra inkább nem.

annie19
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

Froggy

2016. június 12.

Mivel a hátam nagyon pattanásos-heges-ronda, ez meg olcsó volt és már ódákat hallgattam a teafaolajról, megvettem. Azért ezt, mert még ennek volt a legkevésbé az a tipikus teafaolaj...hm, "illata" amit mára már megszerettem. Kb 3 napon belül már leszárított mindent, most már a hegek és az újak kialakulásának visszaszorítása a cél és jól teljesít. A hátam simább, és kevésbé gázos. Próbáltam arcra is, de ott nagyon szárított. Ha elfogy, veszek egy raklappal. :)

Froggy
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 12.

creammania92

2016. április 21.

Teafába nem szeretem a szappan változatot, mert nagyon kiszárítja a kezemet. :/

creammania92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

Teafába nem szeretem a szappan változatot, mert nagyon kiszárítja a kezemet. :/