KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yamuna

Ár:   415-500 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. május 6.

Ár:   415-500 Ft
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Ez a szappan leginkább aknés, seborrheás bőrre ajánlott. Gyulladáscsökkentő, enyhe szárító, antiszeptikus hatású.

Ezek a szappanok nem hőkezeléssel készülnek, hanem kíméletes, különleges préselési technológiával. Ennek köszönhetően a szappanokban lévő gyógynövények, illóolajok és hatóanyagok csak minimális sérülést szenvednek: hatóanyagaik zavartalanul fejthetik ki a bőrre jótékony hatásukat. A termékek nem tartalmaznak sem állati eredetű összetevőket, sem mesterséges színezékeket. Kókuszzsír, pálmazsír és glicerin tartalmuk puhítja, ápolja a bőrt.

Kiszerelés: 125 g

*Megjegyzés: csomagolására "Ichtyol" van írva*

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

dorinahezso

2017. december 11.

Minden nap használom. Szárít, de az én bőröm ettől meseszép. Ráadásul olcsó is. Főnyeremény.

dorinahezso
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

helmo75

2017. november 5.

Tini gyermekeimnek kiváló arc tisztító.

helmo75
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 5.

Tini gyermekeimnek kiváló arc tisztító.

b5bea

2016. december 28.

Ez a szappan lett az esti arcmosás része. Minden este használom, átmosom vele az arcom. Az illata fura, de erről vásárlás előtt is tájékoztattak. Kellően habzik, az illata lemosás után már nem feltűnő. Én nem szoktam rajta hagyni az arcomon, így nem szárít, illetve az esti arckrémet is gazdagon alkalmazom.

b5bea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 28.

Villango

2016. november 3.

Mikor kiderült hogy előjött a sosem látott ekcémám az arcomon, akkor rohantam fejvesztve a bionagykerbe. Engem egyáltalán nem szárít, pedig minden nap használom. Mondjuk ez valszeg a profi bőrápolási rutinomnak tudható be, amit itt tanultam, anélkül elképzelem tud szárítani.
A szaga elég fura, de valahogy én mindig vonzódtam a fura szagú kencékhez, szappanokhoz. valahogy ezt én "hatásos"-abbnak tartok mint egy virágos illatút.
:-P
Vettem mellé egy kecsketejeset is, hogy majd felváltva használom, de míg nem jön rendbe teljesen az ekcémám, addig csak ezt tolom az arcomra.
Hámlasztás előtt persze várok 30 percet hogy a bőröm PH-ja visszaálljon, ez egy hátránya neki, de míg nem zavar, addig nem is bánom.
Amikor lemosom csak úgy "csikorog" a bőröm, nagyon tiszta érzésem van a használata után.

Én is azt vallom mint sokan mások itt (szakértők) hogy a problémás, pattanásos bőrt nem szabad szétszárítani, szétirritálni lúggal, de az ekcéma miatt teszek vele most egy kivételt, és mivel használok aha-t, bha-t, szérumot, esszenciát meg hidratálót is, engem ez a veszély nem fenyeget. Viszont csak magában semmiképp nem ajánlom a használatát.

Villango
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 3.

:-P

alinn

2016. október 20.

Még véletlenül se mindennapi használatra, de jó ez a szappan, nekem legalábbis a zsírosodásra hajlamos, olykor még pattanásos bőrömön. Heti 1-2 alkalommal átmosom vele az arcot, majd utána valamilyen könnyű hidratáló krém és szép tiszta és puha lesz tőle a bőröm.

alinn
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 20.

horvathkitty

2016. október 7.

Nekem nagyon hatásos a készítmény. A kozmetikusom azt ajánlotta , hogy habosítsuk fel a kezünkben, kenjük fel az arcra és hagyjuk rajta 10-15 percig aztán mossuk le. Mióta használom nem fénylik az arcom.

horvathkitty
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 7.

Amadea

2016. szeptember 13.

Még csak kétszer használtam, de biztos, hogy egy héten max. egyszer fogom alkalmazni, a két alkalom között három nap telt el. Első alkalom: "csikorgósra" tisztítja a bőrt, éreztem, hogy kicsit húzódik, estére kicsit fénylett a homlokom (nálam ez a zsíros rész), de puha lett az arcom és egységesnek tűnt a bőröm felszíne, király ez a cucc! Második alkalom: kb. két órával a tisztítás után már az orrom környéke is extra zsíros volt, a homlokom meg... arra nincsenek szavak. Kénytelen voltam az Eucerin arctisztítójával (kicsit szárít, ezt használom, ha túlzsírosodna a bőröm) lemosni az arcom, kentem rá egy nagyon kevés hidratálót (Cuticura szenzitív arckrém), nehogy azt higgye a bőröm, hogy még több zsírosításra van szükség.
Valahányszor megveszek egy krémet/arctisztítót, mindig abban reménykedem, hogy az lesz az Igazi, nem kell naponta méricskélnem magam a tükörben, hogy a fél magándrogériámból ezúttal mit kenjek magamra, hogy kimehessek az emberek közé. Ennél a szappannál is ebben reménykedtem, tetszettek az összetevői és még seborrheára is ajánlják, olyan jó lesz! De ez a hatás... Még jó, hogy pár száz forintba került, ezért nem vagyok teljesen elkeseredve. Még a teafaolajos verzióval teszek egy próbát, mert a Borzaszappanét nagyon szerette a bőröm, és, úgy tűnik, a The Body Shop teafaolajos arctisztítója a kedvence hosszú távon.

Amadea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

Cinicerha

2016. szeptember 1.

Nemrég kaptam egy ilyen szappant, igazából nem értem, hogyha az iktiol egy gyulladáscsökkentő, akkor az arcom átmosása vele mennyit segít. Általában az ilyen anyagok jobban teszik, ha pihennek a bőrön, de szappant nem merek ott hagyni még pecsételve sem, mert KO-zom a természetes védőréteget és ellensőlyozásként a kiszáradásra, a bőröm még több zsírt fog termelni. De mivel az iktiolra esködött az egyik kozmetikus anno, amikor próbált valamicskét segíteni a felnőttkori hormonzavaros aknémon a szokásos nulla segítséggel, ezért bízom benne, meglátjuk mi lesz az eredmény. A híres-neves általam beszerezhetetlen Ilcsis fekete szappanban is az van, most látom, no még több a bizodalom....

Cinicerha
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

Zsokaa

2016. augusztus 8.

Ha valami használ, akkor nem érdekel, hogy milyen az illata. De én ezt sajnos nem tudtam elhasználni a szaga miatt. Csak egy párszor mostam vele arcot. Így a hatását se tudom megállapítani, ezért hármast adok neki.

Zsokaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

PiciCic

2016. augusztus 5.

Sikerült sebesre nyomkodnom az arcom,ezért valami gyors "csodaszert "kerestem. Teljesen véletlen láttam meg,gondoltam teszek egy próbát.Az "illata"engem a benzinre emlékeztet,de hamar elillan.Valóban eléggé szárít,de a pattanásoknak szerintem kell is. Sokat segitett, ennyi pénzért szinte csodaszer.Mindig lesz belőle itthon.

PiciCic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

Ez az összetevő kombináció a szappanok egyik alapanyag kombinációja, melyet pálmaolajból és kókuszolajból állítanak elő. Az összetevő kombináció erőteljes felületaktív anyag és tisztítószer.

Az olajpala lepárlási terméke. A CosIng besorolása szerint antimikrobiális anyag, vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában. A Wikipedia információi alapján kénben gazdag összetevő, melyet gyulladásgátló, baktérium- és gombaölő tulajdonsága miatt 10-20%-os koncentrácóban olyan bőrbetegségek kezelésére is gyakorta használnak, mint az ekcéma és a pikkelysömör.