KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yamuna

Ár:   420 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. május 6.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok

Lazító és elgondolkodtató fürdők elengedhetetlen kelléke e keleti illatok keveredését árasztó kompozíció.

Ezek a szappanok nem hőkezeléssel készülnek, hanem kíméletes, különleges préselési technológiával. Ennek köszönhetően a szappanokban lévő gyógynövények, illóolajok és hatóanyagok csak minimális sérülést szenvednek: hatóanyagaik zavartalanul fejthetik ki a bőrre jótékony hatásukat. A termékek nem tartalmaznak sem állati eredetű összetevőket, sem mesterséges színezékeket. Kókuszzsír, pálmazsír és glicerin tartalmuk puhítja, ápolja a bőrt.

Természetben előforduló gyógynövényekből készült, illóolajokkal illatosított.

Kiszerelés: 125 g

*Megjegyzés: csomagolására "Yogi" van írva*

Lilianna

2016. szeptember 13.

Az illata nekem nagyon bejön, tényleg olyan, mint a Lushtól a Karma, az egész fürdőt belengte ez az illat, amíg a polcomon volt. De nem tudtam elhasználni, mert viszketősre szárította a bőröm, ami nagy teljesítmény, mert életem során erre eddig 1-2 termék volt csak képes. Nagyon nagy kár. :(

Lilianna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

bogarka

2016. július 25.

A legjobb, legfinomabb, legkülönlegesebb illet a világon. Tiszta LUSH karma illata van, azt is imádom, meg ezt is, csak ez a szappan olcsóbb, krémesebb és kevésbé szárítja a bőröm. Imádom. Egyébként sajnos idővel nem olyan intenzív,sőt, mint bontatlan állapotában. Kevés dolgot veszek újra, de ebből tutira betárazok. Nem egy átlanos szappan illat, kicsit füstös, kicsit melengető, szexi, erős, uniszex illat. Néha nem árt "pihentetni" , de nekem örök kedvenc marad. ( btw, nem tudja valaki hogy hasonló illatú tesápoló van-e ebből? a lush ára abból is eléggé borsos )

bogarka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 25.

tenyitomi

2016. február 15.

A használatáig nem jutottam el,a véleményemet így tessék elfogadni.Netes rendeléssel jött,a dobozból kibontva valami eszméletlen erős,szintetikus,tömény szag kezdett szó szerint megütni a szépérzékemet,majdnem a budiba landolt az ebédem hányás formájában.Aztán az összetevőket megnézvén már nem csodálkoztam,nyomokban sem emlékeztetett az itt levőkre,telenyomták mindenféle sza..al,egy deka illóolaj se maradt még csak hírmondónak sem benne.El kellett csomagolnom,mert az a szag még a polcon állván is olyannyira undorító hogy az már sok.Az új alkotókat feltöltöm,nehogy valaki úgyjárjon mint én.Azt hiszem ettől a Yamunától személy szerint nem igazán fogok már nagyon semmit se használni,kiábrándultam belőlük egy életre,a nagy natúr dumájukkal együtt.

tenyitomi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 15.

Shennny

2015. december 21.

Az illata szakasztott Lush karma :DD Imádom, csak sajnos szárít :(

Shennny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 21.

Az illata szakasztott Lush karma :DD Imádom, csak sajnos szárít :(

sztich

2015. november 10.

Sajnos az én bőrömet kicsit szárítja. Egyébként jól tisztít és nagyon jó illata van.

sztich
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 10.

bareszko

2013. december 11.

Valóban nem szárít - már ez megéri az 5 csillagot - és ha még az illatát is pontozhatnám...10-est érdemel. Tökéletes szappan.

bareszko
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 11.

Gwendoline

2013. június 10.

UPDATE: Nem szárít!!! Hát ez még jobbá teszi! Egyébként múltkor írtam, hogy lehetne erősebb az illata... Most valahogy 3. használat után erősebb, mint elsőre, úgyhogy pont jó! Örülök, hogy rátaláltam erre a szappanra, mert nem mindig szeretem a tusfürdőket, ott hagyják azt a síkos érzést a bőrön ellenben a szappanokkal, es nyáron például én nagyon örülök, ha minden lejön rólam egy frissítő zuhany után.

Valóban teljesen olyan az illata, mint a jógi masszázsolajnak, nagyon finom, misztikus, keleties. Viszont picit lehetne erősebb, de érzem magamon és ennek örülök. De abszolút kedvenc!

Gwendoline
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 10.

amyesther

2013. január 16.

Nagyon-nagyon finom az illata, olyan indiai. :) Kicsit zsíros, de szerencsére nem szárít! Kellemes vele tusolni. Negyediket veszem holnap.

amyesther
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 16.

Bionic

2012. december 27.

A harmadik Yamuna szappanom, amit még a Körömvirágosnál is többre becsülök.

Istenien finom illata van, ami nagyon sokáig megmarad a bőrömön használat után is. Zuhany után szinte az egész fürdőszoba illatozik ettől a keleti varázslattól, ami nem csak az érzékeimnek, hanem a bőrömnek is nagyon jót tesz, ugyanis egyáltalán nem szárítja azt.

Ellenben ez kevésbé uniszex, eléggé erőteljesen feminin vonulatú, én férfiaknak nem ajánlom használatra.

Bionic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 27.

A harmadik Yamuna szappanom, amit még a Körömvirágosnál is többre becsülök.

demetern

2012. november 19.

Nagyon finom illata van!Az egész fürdőben illatozik egész nap!Krémes,lágy habja van,én nagyon megszerettem!Egyszer mindenképp ki kell próbálni!

demetern
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 19.

Ez az összetevő kombináció a szappanok egyik alapanyag kombinációja, melyet pálmaolajból és kókuszolajból állítanak elő. Az összetevő kombináció erőteljes felületaktív anyag és tisztítószer.