KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yamuna

Ár:   440 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 440 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. május 1.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Fürdőtermékek
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 440 Ft

A kamilla általános nyugtató hatással bír, ülőfürdőként alkalmas hólyaghurut és felfázás kezelésére is. Segít enyhíteni a különböző bőrproblémákat, mint a kiütéseket és az ekcémát.

Kiszerelés: 95 g

Ár: 440 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

grd39

2017. január 30.

Betegeskedésem alatt jó szolgálatot tett a borsmentás tesójával együtt (mármint nem egyszerre :D), kellemesen ellazított.

grd39
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 30.

kalmaniki

2017. január 24.

Nagyon tetszett ez a fürdőbomba! Félbevágtam, így 2 alkalommal használtam el. Nagyon intenzív kamilla illata van, szuperül felpezseg. Apró kamilladarabkák találhatóak benne,amik először furcsák voltak számomra a fürdővízben, de hamar megszoktam. Puha és hidratált lett tőle a bőröm. Már betáraztam belőle különböző illatokban, mert megszerettem, ráadásul csak 450 Ft körül van az ára.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

DreamyGirl

2015. március 25.

Párom próbálta ki. Nagyon elégedett volt vele. Az illata nagyon intenzív, az egész lakásban kamilla illat volt érezhető. :) A bőre nagyon puha lett tőle. :)

DreamyGirl
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 25.

Ivett0502

2013. január 2.

Nagyon intenzív illatú ha már szétesett a vízben viszont tele volt kamilla darabokkal.Csak jót tudok róla mondani.

Ivett0502
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil