Yamuna

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yecaep, Módosítva: 2016. február 23.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Hajápolók

Olajaival, vitaminjaival táplálja a hajat és a fejbőrt

Kinguci123

2018. június 14.

Az illata mennyei. Én száraz hajra kentem, hajmosás után. Nagyon keveset tettem a hajvégeimre és elnehezítette, zsíros hajtincsek voltak. Csak mosással jött ki belőle, nagyon nem volt jó látvány. Nem tetszett, félre is raktam. Aztán kitaláltam, hogy hajmosás előtt bekenem vele a hajamat, hagyom, hogy szívja magába aztán hajmosáskor meg puha lesz. Hát ez sem vált be. Nem tudok róla az illatán kívül pozitívat mondani.

Kinguci123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 14.

adamirita

2015. december 29.

Én kifejezetten szeretem a Yamunás termékeket,az már másik dolog hogy nekem a webshop nagyon bosszús volt,egyrészt a kozmetikus és lakossági termékeket külön kell megvenni,én pedig nem akartam kétszer fizetni,főleg hogy a rendszerrel is volt baj,amit megrendeltem meg se érkezett stb..na de hagyjuk (megírtam nekik a véleményemet):D Én is hajvégápolóként használom,nagyon jó az illata,de hogy egy hülye pumpát miért nem tudtak hozzá adni számomra érthetetlen..Szeretem ezt az olajat,szépen ápolja a hajvégeket amennyire kell.4*

adamirita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 29.

klaris171

2015. április 29.

Ismét papírforma: a hajra való termékekkel nagyon kritikus vagyok és sajnos ez sem vált be.
Az itteni vélemények miatt hajvégápolóként terveztem használni, de nem jött be. Nagyon- nagyon nehéz eloszlatni, ha keveset teszek, nulla hatása van, ha picivel többet, akkor meg iszonyatosan zsírosan olajos érzetű és kinézetű lesz a hajam.
Most azzal próbálkozom, hogy a bevált hajbalzsamomat turbózom ezzel az olajjal (amúgy is szoktam jojoba vagy olívaolajat hozzákeverni) és pár perc után sima vízzel lemosom így el fogom tudni használni. Az illata egyébként nagyon szuper (bár nekem ez lényegtelen).
Messze nem csodaszer és a hajmosást követő hajvégápolási kísérlet rengeteg bosszúságot okozott, ezért minősítem közepesre.

klaris171
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 29.

S.K

2015. március 8.

Hajvégápolónak használom. Finom illata van, kicsit sokára szívódik be.

S.K
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 8.

Hajvégápolónak használom. Finom illata van, kicsit sokára szívódik be.

Pöti

2014. december 30.

Hajpakolásként nálam csúfosan elbukott, amennyiben úgy használom, ahogy a honlapon javasolják. Ott ugyanis az szerepel, hogy hajmosás UTÁN kell használni, és vízzel öblítsük le. Már a Beautyfórumon is rákérdeztem erre, ott se tudtak pontos választ adni. Amikor megnéztem az összetevő listát, már akkor gyanús volt, hiszen ebben szinte csak növényi olajak szerepelnek. Azokat meg ugyebár nem oldja a víz. Én azért megpróbáltam... :D Persze csak samponnal jött ki a drága. És akkor próbáltam ki hajvégápolónak. Úgy már valami isteni... Kezdeném az illatával, eszményi dinnyeillata van. Szépen táplál és ha a megfelelő (tehát nem túl sok) mennyiséget visszük fel, akkor teljesen be is szívódik.. :)

Pöti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 30.

lavenderbrown92

2014. december 28.

Hallottam erről a termékről több negatív kritikát is,miszerint nehezen lehet lemosni a hajról. Én nem teljesen rendeltetés szerűen használom..nem pakolásként,hanem hajvégápolóként. És azt kell mondjam,hogy remekül teljesít! Több 2-3000 forintos hajvégápolót is használtam (pl.: Tony&Guy),de ez azokat is túlszárnyalja! Napi rendszerességgel vasalom a hajamat,így szegénykémnek kell a plusz hidratálás. Imádom! Mindenképp újra fogom vásárolni.:)

lavenderbrown92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 28.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopherol, Squalene
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopherol