KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yamuna

Ár:   460 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. május 3.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Fürdőtermékek

A kókusz elsősorban hűsítő hatású, de kiváló bőrpuhító is.

Kiszerelés: 95 g

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helene

2017. május 27.

Finom kókusz illat betöltötte a fürdőszobát, kellemes relaxálós élményt nyújtott. Ahogy az eddigi fürdőbombák, így ez is jól ápolta a bőrömet, hogy egyáltalán nem kellett utána testápolót használni :)

Helene
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 27.

B.Enci

2017. január 10.

Nagyon szuper ez a fürdőbomba (is) a yamunátol. Hamar feloldódik, nagyon kellemes kókusz illata van, fürdés közben végig megmarad ez az illat. Úgy vettem észre, hogy hagyott egy olajosabb réteget a bőrömön ami nem zavart, puha lett a bőröm :)

B.Enci
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 10.

orsi0210

2017. január 7.

Minden, ami kókusz, az biztosan nyerő nálam, így ez a termék is! :) Az illata is viszonylag sokáig érezhető a bőrön. A Yamuna fürdőbombái közül ez a 2. kedvencem.

orsi0210
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.

kati545

2014. november 30.

Imádom!

kati545
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 30.

Imádom!

szilvike94

2014. március 12.

Karácsony előtt vettem a pláza közepére kiköltözött ideiglenes árusoktól. Isteni kókuszos illata van, de még nem volt alkalmam használni, egyenlőre beraktam a ruháit közé, és 2 hónap után még mindig isteni kókuszillat csap meg amikor kinyitom a szekrényt. :)

szilvike94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 12.

Darkoscsaj

2013. június 8.

Finom az illata, de nem túl extra. Egyszer-egyszer egy ilyen pancsolás elmegy, de inkább olajosnak éreztem tőle a bőröm (a kádról nem is beszélve), mint hidratáltnak. Ráadásul bennem felmerült az a sanda gyanú, hogy az összetételben, mintha lett volna parfüm is, de nem vagyok benne biztos.

Darkoscsaj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 8.

daisy

2013. május 25.

Fantasztikus!Végre egy termék aminek tényleg lehet érezni az illatát sokáig!Imádom!Miután kiszállok a kádból mintha már be is kentem volna magam testápolóval!Tökéletes kényeztetés.Alig várom hogy sorra kipróbáljam az összes fajtát!Ez a kókuszos szerintem mindig lesz itthon raktáron!

daisy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 25.

vlilla0522

2013. február 3.

nagyon jó termék, kellemessé teszi a fürdőzést. nem szárítja a bőrt, inkább hidratáló. nagyon kellemes az illata is, ami még fürdés után is sokáig érződik. aki nem szereti a kókusz illatát, az inkább ne vegye meg! :)

vlilla0522
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 3.

Katerina

2012. június 12.

Nagyon kellemes az illata és és puhává tette a bőröm.

Katerina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 12.

Nagyon kellemes az illata és és puhává tette a bőröm.

Kókuszolaj, melyet emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. Viszonlyag magas a comedogén indexe (5-ből 4-es), így a pattanásokra hajlamos bőrűeknek érdemes kerülni.