KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yamuna

Ár:   460 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. május 3.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Fürdőtermékek

A kókusz elsősorban hűsítő hatású, de kiváló bőrpuhító is.

Kiszerelés: 95 g

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Clementine

2018. június 4.

Az illata nagyon fincsi de nekem nem tetszett, hogy olyan hamar feloldódott. Plusz az olajosságával se tudtam mit kezdeni. Oké, hogy nem kellett utana testápolózni de alig bírtam kijönni a kádból, úgy csúszott minden.

Clementine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 4.

SchmitterBettina

2017. november 28.

Finom az illata kb ennyi, viszont irtózatos , hogy milyen olajos és miután lefojt a kádban a víz a kádat pucolni kellett mert egy ujjnyi vastag olaj réteg maradt rajta! Borzalom!!!

SchmitterBettina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 28.

Helene

2017. május 27.

Finom kókusz illat betöltötte a fürdőszobát, kellemes relaxálós élményt nyújtott. Ahogy az eddigi fürdőbombák, így ez is jól ápolta a bőrömet, hogy egyáltalán nem kellett utána testápolót használni :)

Helene
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 27.

B.Enci

2017. január 10.

Nagyon szuper ez a fürdőbomba (is) a yamunátol. Hamar feloldódik, nagyon kellemes kókusz illata van, fürdés közben végig megmarad ez az illat. Úgy vettem észre, hogy hagyott egy olajosabb réteget a bőrömön ami nem zavart, puha lett a bőröm :)

B.Enci
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 10.

orsi0210

2017. január 7.

Minden, ami kókusz, az biztosan nyerő nálam, így ez a termék is! :) Az illata is viszonylag sokáig érezhető a bőrön. A Yamuna fürdőbombái közül ez a 2. kedvencem.

orsi0210
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

kati545

2014. november 30.

Imádom!

kati545
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 30.

Imádom!

szilvike94

2014. március 12.

Karácsony előtt vettem a pláza közepére kiköltözött ideiglenes árusoktól. Isteni kókuszos illata van, de még nem volt alkalmam használni, egyenlőre beraktam a ruháit közé, és 2 hónap után még mindig isteni kókuszillat csap meg amikor kinyitom a szekrényt. :)

szilvike94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 12.

Darkoscsaj

2013. június 8.

Finom az illata, de nem túl extra. Egyszer-egyszer egy ilyen pancsolás elmegy, de inkább olajosnak éreztem tőle a bőröm (a kádról nem is beszélve), mint hidratáltnak. Ráadásul bennem felmerült az a sanda gyanú, hogy az összetételben, mintha lett volna parfüm is, de nem vagyok benne biztos.

Darkoscsaj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 8.

daisy

2013. május 25.

Fantasztikus!Végre egy termék aminek tényleg lehet érezni az illatát sokáig!Imádom!Miután kiszállok a kádból mintha már be is kentem volna magam testápolóval!Tökéletes kényeztetés.Alig várom hogy sorra kipróbáljam az összes fajtát!Ez a kókuszos szerintem mindig lesz itthon raktáron!

daisy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 25.

vlilla0522

2013. február 3.

nagyon jó termék, kellemessé teszi a fürdőzést. nem szárítja a bőrt, inkább hidratáló. nagyon kellemes az illata is, ami még fürdés után is sokáig érződik. aki nem szereti a kókusz illatát, az inkább ne vegye meg! :)

vlilla0522
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 3.