KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yamuna

Ár:   700 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kati545, Módosítva: 2014. január 3.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Egyszerre üditő és megnyugtató - egy stresszes nap után nincs is jobb, mint kiáztatni a gondokat egy levendulás fürdővel.

kati545

2014. február 15.

Hétvégén mindig ebből szórok a fürdővizembe. Nagyon szeretem, mert a nagy szemecsék miatt kevés is elég belőle és mivel levendula-virágot tartalmaz, ezért igazán intenzív illata van. Nagyon jól lehet lazítani a levendulás vízben.

kati545
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 15.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol