KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yamuna

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Babooca, az összetevőket feltöltötte: Nefertiti, Módosítva: 2014. március 10.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Tusfürdők

Nyugtató, relaxáló hatású! Igazi feltöltődést nyújt egy hosszú nap után.

Kiszerelés: 250 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

RiaSz

2017. április 19.

Nagyon kellemes az illata, az egyébként extra száraz bőröm finom, puha lesz a használata után. Kicsit drága, de megéri az árát!

RiaSz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 19.

Nikol96

2016. december 6.

Karácsonyi vásárban kaptam páromtól ezt a tusfürdőt. Előtte soha nem voltam oda a levendula illatáért, de ez után... hát egyszerűen imádom. Nem szárít és nekem az ekcémát is eltüntette. Tényleg jó. És nekem legfontosabb szempont, hogy natúr, csak természetes összetevőkből álló kozmetikum. A Yamuna termékeket mindenkinek csak ajánlani tudom. A csomagolása pedig nagyon nagyon tetszik. Picit borsos az ára, de ettől függetlenül újra fogom venni a weboldalukon.
Ui.: Megkaptam hozzá a Levendulás kézi készítésű szappant is. Pattanásokkal nagyon jól elbánik. Tényleg szuper!! :)

Nikol96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 6.

orafka

2015. december 26.

karácsonyra kaptam egy levendulás csomag, ennek fogott meg a legjobban az illata, este leteszteltem, nagyon finom, még órákkal később is érzem a levendula illatát, jó állag, jó illat, utána krémet se kellett használom vagyis hidratál!!! Levendula mániás társaimnak kötelező darab!!!!

orafka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 26.

vargacilii

2015. november 16.

Nagyon híg, így inkább tényleg habfürdőnek használandó, mint tusfürdőnek. Illata finom, a kiszerelés pedig szép. :)

vargacilii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

fannc22

2015. augusztus 4.

Én habfürdőnek használom, nagyon szeretem! :)

fannc22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

Én habfürdőnek használom, nagyon szeretem! :)

Mandulisz

2015. június 6.

A csomagolása fogott meg,de maga a termék is tökéletes.

Mandulisz
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 6.

A csomagolása fogott meg,de maga a termék is tökéletes.

skata

2013. december 22.

Évekkel ezelőtt kaptam és az állaga alapján azt hittem, hogy habfürdő. Annak is használtam, kellemes illata volt és lassan fogyott. Az üvegét azóta is őrzöm, amikor egy szál virágot kapok, mindig ebbe kerül.

skata
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 22.