KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yamuna

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dio14, Módosítva: 2014. augusztus 26.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Testápolók

A narancsolaj visszaadja a bőr egyensúlyát. Javitja a testfelszin vérellátását, ezért a narancsbőr (cellulitis) gyógyulását is elősegiti. Növeli a veritékezést igy támogatja a méreganyagok eltávolitását a lassú anyagcseréjű bőrből.
Használatát ajánlják tisztitókúrák kiegészitésére, vagy a jó atmoszféra megtermetésére.

Kiszerelés: 250 ml

Ár: 490 Ft+ száll. ktg. , Eladó: goldgirl
Állapot: 1x próbált., Helyszín: Szolnok, fizetés: Banki utalás után postán maradóként

Szintia

2018. szeptember 5.

Imádom az illatát, annyira kellemes és különleges, elvarázsol! Másnap is puha a bőröm tőle.

Szintia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Scent

2018. augusztus 12.

Sarokpuhításra is használom. Felnőtt babaolaj feeling, az egyetlen olaj, amit csípek, a karácsony illatával. Férj-feleség csapatépítő tréningekre is alkalmazható...😉

Scent
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Molly01

2018. július 28.

Isteni illata van, mindig ezt kérem ha masszázsra megyek. Természetesen itthonra is beszereztem egyet, segít lehozni a maradék gyantát is. :) Nagyon jó árban van és sokáig elég. Kedvenc!

Molly01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

Doz02

2018. július 21.

Nagyon szeretem ❤️
Masszőr vagyok.
Illata zseniális, isteni. Egy vendég/beteg sem panaszkodott rá, allergia miatt.
Fahéj miatt érdemes megkérdezni a beteget az érzékenységről.
Jó közvetítő anyag, kezelés végére beszívódik, alig van letörölni való a kezelés végére. A bőr puha, hidratált utána.
Betegek/vendégek is szeretik.

Doz02
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 21.

Nagyon szeretem ❤️
Masszőr vagyok.
Illata zseniális, isteni. Egy vendég/beteg sem panaszkodott rá, allergia miatt.
Fahéj miatt érdemes megkérdezni a beteget az érzékenységről.
Betegek/vendégek is szeretik.

titikutyus

2018. február 15.

Az itteni ertekelesek alapjan vettem meg. Es milyen jol tettem :) !! Nagyon kellemes allagu, jo illatu, sokaig marad a boron, de azert a masszazs vegere nagyjabol beissza a bor. Kellmes selymes marad utana. :) Az osszetevoi szepek es az ara is tetszik. :)

titikutyus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

postareb

2017. november 23.

Ez valami csodálatos termék! Igaz, hogy masszázsolaj, de én csak sima bőrápolásra vettem. Néha használom, ha úgy érzem, hogy nagyon-nagyon kiszáradt a bőröm. Számomra nagyon kellemes narancsos-fahéjas illata van, mely hosszan tart. Eszméletlen puha bőrt varázsol, én sohasem pattogtam ki tőle. Picit lassan szívódik be, ezért -1 csillagot adok.

postareb
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 23.

nagyvica

2017. október 19.

Masszőr barátnőm ezt használja és csodás a hatása. Puha tőle a bőröm, nem lesz pattanásos másnapra és az illata is mennyei! Imádom!

nagyvica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

Erika80

2017. július 24.

Csodálatosan finom illata van és nagyon kellemes vele a masszírozás. Megnyugtató illat lengte körbe a szobát. Szeretem.

Erika80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 24.

VKrisztina93

2017. március 13.

Imádom az illatát, nem kell sokat használni belőle, és nagyon puha lesz utána a bőröm. Nekem bevált :)

VKrisztina93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

Stella1993

2017. február 22.

tetszik az illata, nem ragad, nem hagy foltot a ruhán és jó puha lesz a bőröm a használata után.. nálam tuti befutó.

Stella1993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Isopropyl Myristate, Sesamum Indicum (Sesame) Oil, Orange Roughy Oil
Illatanyagok: Isopropyl Myristate

Orange Roughy Oil egy lipid, ami egy mély tengeri hal (Hoplostethus atlanticus) bőr alatti zsírjából származik . Bőrkondícionáló és elzáró (occlusive, hidratáló anyag egy formája, mely nem engedi a vizet távozni a bőr felső rétegéből) összetevő az EWG szerint.