KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yamuna

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dio14, Módosítva: 2014. augusztus 26.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Testápolók

A narancsolaj visszaadja a bőr egyensúlyát. Javitja a testfelszin vérellátását, ezért a narancsbőr (cellulitis) gyógyulását is elősegiti. Növeli a veritékezést igy támogatja a méreganyagok eltávolitását a lassú anyagcseréjű bőrből.
Használatát ajánlják tisztitókúrák kiegészitésére, vagy a jó atmoszféra megtermetésére.

Kiszerelés: 250 ml

Ár: megbeszélés alapján, csere is lehetséges , Eladó: tiamoitalia
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, személyes átvétel
Ár: 490 Ft+ száll. ktg. , Eladó: goldgirl
Állapot: 1x próbált., Helyszín: Szolnok, fizetés: Banki utalás után postán maradóként

titikutyus

2018. február 15.

Az itteni ertekelesek alapjan vettem meg. Es milyen jol tettem :) !! Nagyon kellemes allagu, jo illatu, sokaig marad a boron, de azert a masszazs vegere nagyjabol beissza a bor. Kellmes selymes marad utana. :) Az osszetevoi szepek es az ara is tetszik. :)

titikutyus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

postareb

2017. november 23.

Ez valami csodálatos termék! Igaz, hogy masszázsolaj, de én csak sima bőrápolásra vettem. Néha használom, ha úgy érzem, hogy nagyon-nagyon kiszáradt a bőröm. Számomra nagyon kellemes narancsos-fahéjas illata van, mely hosszan tart. Eszméletlen puha bőrt varázsol, én sohasem pattogtam ki tőle. Picit lassan szívódik be, ezért -1 csillagot adok.

postareb
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 23.

nagyvica

2017. október 19.

Masszőr barátnőm ezt használja és csodás a hatása. Puha tőle a bőröm, nem lesz pattanásos másnapra és az illata is mennyei! Imádom!

nagyvica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

Erika80

2017. július 24.

Csodálatosan finom illata van és nagyon kellemes vele a masszírozás. Megnyugtató illat lengte körbe a szobát. Szeretem.

Erika80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 24.

VKrisztina93

2017. március 13.

Imádom az illatát, nem kell sokat használni belőle, és nagyon puha lesz utána a bőröm. Nekem bevált :)

VKrisztina93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

Stella1993

2017. február 22.

tetszik az illata, nem ragad, nem hagy foltot a ruhán és jó puha lesz a bőröm a használata után.. nálam tuti befutó.

Stella1993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

Peppertree

2016. október 10.

A szőlőmagolajos masszázsolaj után ez a második kedvecem olajoma Yamunától. A narancs-fahéj kombó szerencsére nem a karácsonyi, hanem inkább buja keleties hangulatot idéz. Egy érzéki romantikus masszázshoz ez a legjobb választás. ;)

Peppertree
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 10.

Mijauuu

2016. október 3.

Az előbb írtam a krém tesójához. Az illatát imádtam, és annyira sajnálom, hogy túl sokat használtam és már elveszett a varázsa. :( A krémmel jobban szerettem masszírozni, de ezt is használtam. Teljesen jól működik, mint masszázsolaj, a vendégek is szerették, nem kaptam olyan visszajelzést, hogy probléma lett volna vele, viszont mikor a párom masszíroztam, ő kipattogzott tőle, és valami nálam sem volt oké, a bőrömet is eléggé szárította, így már nem használom.

Mijauuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 3.

GabrielaSabatini

2016. július 12.

Kevés kell belőle a masszázshoz, mert nem szívódik fel könnyen. Erős, finom, fűszeres-narancsos illatú (ühüm-ühümmm, őőő, izééé, én erotikusnak találom), és használatkor felmelegíti a bőrt (gondolom, a fahéj segíti/gyorsítja a vérkeringést), úgyhogy hűvös időben érdemes vele próbálkozni. Szerencsére nálunk nem okozott allergiás reakciót. Remélem, még kapható, és a régi összetevőkkel, mert nekem bejött, és újravenném.

GabrielaSabatini
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 12.

MseSabo

2016. június 8.

Kedvenc masszázsolaj masszőrkènt! Viszont sajnos van aki kipattog tőle így sajnos csak 4*

MseSabo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 8.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Isopropyl Myristate, Sesamum Indicum (Sesame) Oil, Orange Roughy Oil
Illatanyagok: Isopropyl Myristate

Orange Roughy Oil egy lipid, ami egy mély tengeri hal (Hoplostethus atlanticus) bőr alatti zsírjából származik . Bőrkondícionáló és elzáró (occlusive, hidratáló anyag egy formája, mely nem engedi a vizet távozni a bőr felső rétegéből) összetevő az EWG szerint.