KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yamuna

Ár:   420 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: britta, Módosítva: 2012. január 14.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok

Hidegen sajtolt, természetes alapú, növényi szappan.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

molnaragnes1982

2017. április 23.

Szeretem a yamuna szappanokat, es ugyan nem mindegyuk szarit, de ez brutalisan. Furdeshez hasznalva napokon-heteken at nekem sajnos nem tett jot :(

molnaragnes1982
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 23.

kovacsicsflora

2017. március 8.

Kézmosáshoz használom csak, de finom karácsony illatot ad így is. Az állaga a használat alatta egy kicsit romlott.

kovacsicsflora
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 8.

Boncukpare

2016. november 12.

Nemrég vettem,kissé szárít de arcmosásra tökéletes.

Boncukpare
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 12.

Nemrég vettem,kissé szárít de arcmosásra tökéletes.

Elyana

2016. szeptember 27.

Kézmosásra vettük, finom az illata, de nekem szárít sajnos. Mondjuk még nem találkoztam olyan "nem mű" szappannal ami nem szárít, így ezzel eleve számoltam, de azért jó lenne egy olyan természetes alapanyagú szappan ami után nem kell mindig krémet használnom. Amúgy a saját mezőnyében helytáll, ezért a 4 csillag.

Elyana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

pcksz

2016. február 15.

Az illata miatt vettem meg kézmosáshoz, csak ahhoz használok szilárd szappant. Nagyon kellemes karácsonyillata volt az elején, viszont a használattal eléggé eltűnt belőle. Emellett pár nap után már durván szárított is. A szép összetevői és a remek illat miatt 4 csillag.

pcksz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 15.

dryka

2015. június 16.

Amikor tavaly elkezdtük használna, odáig voltunk érte: az illata, a hatása. Egyáltalán nem szárított. Csakhogy idén mind a kettő, amit vettünk belőle, kb. azonnal töredezett, és darabokra esett szét. Mintha az új csomagolással maga a szappan minősége romlott volna, és használhatatlanná vált. Sajnálom, pedig nagyon szerettük. :( Azóta nem vettük újra.

dryka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 16.

Macsek23

2014. április 13.

Próbáltam volna használni, de minél többet áll annál büdösebbnek érzem. Több natúr szappant használtam, de egyiknél se volt ilyen tapasztalatom.

Macsek23
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 13.

bareszko

2013. október 31.

Minden szappannal gyanakvó vagyok, mert szétszárítják a bőröm. Amióta jobban figyelek az összetevőkre, kezdem észrevenni, hogy amely szappanok illata erős, azok szárítanak. Így engem egyáltalán nem zavar, hogy nem illatozok reggeltől estig. Helyette viszont ettől a szappantól is jól érzem magam a bőrömben. :) Ez a termék a férjem nagy kedvence, így az ő nevében 5 csillag.

bareszko
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 31.

muffinmonsuta

2013. október 19.

Nem rég vettem,mindennapos arctisztításra,de kiszárította és sajnos nem vált be.:( Pedig megnéztem az oldalát és odaírták,hogy helyrehozza a száraz,zsíros bőr egyensúlyát. Hát nem. A szappanokat nem tudom tárolni,ezért idegesítő. Az illatát imádom <3, bár nem marad meg. A csomagolása nagyon tetszett,de arcra semmiféleképp nem megfelelő szappan és testre meg tusfürdőket használok. Elhasználom szekrény illatosítónak.:) Az illata tényleg nagyon tetszik

muffinmonsuta
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 19.

Lanie

2013. október 3.

Nem használom minden nap ezért nem szárítja a bőrömet plusz nagyon kellemes illata van, ezért maximális pontot kap.

Lanie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 3.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A fahéjolaj szabályozó, vérkeringést serkentő, fertőtlenítő, gombásodásgátló, vértisztító és emésztést segítő hatású. Hivatalos CosIng besorolása szerint illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a fahéj a kozmetikumokban potenciális bőrirritáló.