KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yamuna

Ár:   450 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2016. június 28.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A bergamot növény kellemesen citromos, finom, enyhén virágos illattal rendelkezik, mely frissítő és felemelő hatással bír. A bergamot-, és az oliva olaj hűsít, élénkít, kiegyenlítő hatással van a zsíros bőrre.

Ezek a szappanok nem hőkezeléssel készülnek, hanem kíméletes, különleges préselési technológiával. Ennek köszönhetően a szappanokban lévő gyógynövények, illóolajok és hatóanyagok csak minimális sérülést szenvednek: hatóanyagaik zavartalanul fejthetik ki a bőrre jótékony hatásukat. A termékek nem tartalmaznak sem állati eredetű összetevőket, sem mesterséges színezékeket. Kókuszzsír, pálmazsír és glicerin tartalmuk puhítja, ápolja a bőrt.

Kiszerelés: 125 g

Aria

2017. július 6.

Sok vélemény miatt megvettem, arcra használtam, de az amúgy tiszta arcomon a haj vonal közelében pattanások jöttek ki és abbahagytam arcra. Majd testre kezdtem el használni és random helyeken előjöttek patik, mint a könyökhajlatomon, combomon, oldalamon, olyan helyeket, ahol életemben sose volt pattanásom. A körömvirágos is ugyanezt tette.

Aria
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 6.

Lucyshyne

2017. május 3.

Már nagyon rég használtam, de szerettem. Egyáltalán nem szárította a bőrömet, pedig nekem aztán mindentől szárad.

Lucyshyne
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

Kingácska0807

2016. december 8.

Engem szanaszét szárított... A vádlim szinte hámlott. Hogy ne dobjam ki,elhasználjuk kézmosásra. Testre soha többet.

Kingácska0807
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 8.

zsofia93

2015. április 25.

Most ezt hasznalom reggel es este az arcom tisztitasara es nagyon elegedett vagyok vele, nem szarit, kellemesen habzik, jo az illata :)

Up: nagyon meg vagyok elégedve ezekkel a szappanokkal, már ezerszer bebizonyították, hogy sokkal jobbak, mint bármilyen más arctisztítók és az áruk is nagyon kedvező :)

zsofia93
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 25.

TimiK

2015. február 3.

Szeptember első hetétől a mai napig (02.03.) bírta ez a szappan, úgy hogy napi kétszer használtam, este fürdéshez is. Szóval abszolút megéri annak, aki nem csak pár hétre akar csak beruházni egy szuper tisztálkodási termékre :D

2015. 01. 01.
Ez egy nagyon jó kis szappan, szeptember óta használom és még mindig van belőle, pedig ezzel fürdök és reggelente arcot is mosok vele. Szerintem sose fogy el :D
Nem szárít, tisztaság illatom lesz utána és kevesebb a pattanás rajtam amióta használom. És még egy ami plusz: nekem mindig is érdes volt a karom ezektől a kis hústüskeszerű pattanásoktól de mióta lecseréltem a tusfürdőmet erre a szappanra nagyon selymes és sima a karom :)

TimiK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 3.

2015. 01. 01.

Gumicukor

2014. november 29.

Anyukámnak vettem ezt a szappant és nagyon dicséri ,nagyon jó illata van és javította anyukám arcának állapotán.

Gumicukor
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 29.

Katie

2014. június 19.

Nálunk most akciós a Tescóban, 400Ft-ba kerül ez és még néhány más fajta ugyanebből a márkából. Az összetevők szimpatikusak, úgyhogy vettem egyet kipróbálni. Nagyon jó az illata. Még csak párszor használtam kézmosásra, de nem vettem észre, hogy szárítana.

Katie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 19.

cserryy

2013. december 15.

Valamelyik összetevőjére allergiás lehetek, mert csalánkiütés és nagy piros foltok jöttek ki rajtam tőle. Ma tettem vele még egy kísérletet és a pirosodás most is megvolt. Amúgy szárít is. A szép összetevők miatt két csillagot kap, de nekem valamelyik mégsem jó belőle.

cserryy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 15.

Hibiszkusz

2013. december 8.

Sajnos eléggé szárít, pedig egy olivás szappantól pont az ellenkezőjét várnám. A (hátrányára) megváltoztatott összetevők sem tették szimpatikusabbá. Sajnos ez felejtős lesz...

Hibiszkusz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 8.

eozeen

2013. november 23.

Fürdéshez használtam, kellemes illata volt, nem szárított, jól habzott, tette a dolgát, de semmi extra. Egynek jó volt, de nem venném újra.

eozeen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 23.

Ez az összetevő kombináció a szappanok egyik alapanyag kombinációja, melyet pálmaolajból és kókuszolajból állítanak elő. Az összetevő kombináció erőteljes felületaktív anyag és tisztítószer.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.