KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yamuna

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Baboo, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Anticellulit hatású masszírozó krém paprikakivonattal. A paprikakivonat orvosilag bizonyítottan segít a kötőszövetekben lerakódott zsír oldásában, elszállításában. Különleges zsírégető, ezáltal fogyasztó hatását emelhetjük ki. Rendszeres használatával újraépíti az elfáradt, elöregedett bőrt, kitisztítja az ereket és a nyirokrendszert. Használatát ajánljuk fogyókúrázóknak és sportolóknak egyaránt.

Kiszerelés: 250ml

Tejkaramella

2018. március 17.

Ha elnézem a mennyiséget akkor 10 perc után mintha lemarná a húst a csontomról, szóval biztosan hat. Bőrradírozás után szoktam bemasszírozni a célterületbe, utána egy órán keresztül mozgásképtelen vagyok. Szépen feszesít, pihepuha utána a bőröm. Vékony bőrfelületen ne használjátok!

Tejkaramella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

panka987

2018. március 6.

Sokáig használtam az olaj változatot, én azzal nagyon elégedett voltam, de mikor megláttam, hogy van krém is, rögtön be akartam szerezni, nyilván sokkal könnyebb egy krémmel dolgozni, mint egy össze-vissza folyó olajjal. Azt kell mondjam, ez nagyon kemény :D Ez durvább, mint az olaj, pedig sokan még azt se bírják, számomra nem kegyetlen, de azért erősen éreztem azt is :D Azért így is nagyon örülök a krém változatnak!! Nem is baj, hogy csípősebb, én inkább szenvedek, minthogy narancsbőrös legyek! :D Ez a termék pedig alap dolog a küzdelemben :)

panka987
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

wildrose222

2017. március 6.

Jól van Lányok...aki kibírja, megérdemli a javulást! :D Én most erőt veszek magamon, és újra elkezdem használni. :)

wildrose222
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 6.

barbidu

2017. február 22.

Én már egész jól hozzászoktam. Az első alkalommal kb. 15 perc után kezdtem el érezni, hogy "na, beindult valami". Csak úgy tudtam elviselni, ha közben mozogtam folyamatosan, s már alig vártam, hogy jó alaposan lemoshassam (tusfürdővel esélytelen, nekem csak a szappan segített). Egész este melegen tartott. Többszöri használat után merem azt mondani, hogy segít. Feszesebb lett a combom, halványodtak a striák, bár lehet nagy szerepet játszik az is, hogy közben sportolok. Herbaházban szereztem be a nagy kiszerelést, bőven elég lesz év végéig. Érdemes figyelni a bekenésnél a területeinkre, mert tényleg durva cucc.. :D

barbidu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 22.

helga89

2016. november 22.

Nos, valóban nagyon hatásos, és ....iszonyat durva..:D Sok hasonló krémet kipróbáltam már, és ezt is úgy vettem, hogy olvastam itt, hogy mennyire durva, én meg "áhh simán kibírom, kemény vagyok" . Tévedtem. :D 10 percnél tovább nem tudtam elviselni.
DE...ahogy jobban áttanulmányoztam a használati útmutatót és ott van, hogy semleges krémmel használjuk, ha nagyon csíp. Kipróbáltam és működik. :)
Így is éget, mint a pokol, de így csak annyira, amennyire az ember még pont eltudja viselni és nem ég le róla csontig a bőr, hús,zsír...minden..:D
Szóval ajánlom, hogy nagyon keveset ebből és 2x annyi sima testápolót tegyetek fel. Úgy már szerintem működni fog. ;) Legalábbis nálam így már jó.

helga89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 22.

arabdemon

2016. október 8.

KEGYETLEN!!!Be kentem az érintet felületeket befóliáztam.Hát nem kellett megvárnom az ajánlott 20-30percet,mert már 10perc után tovább nem bírtam.Égetttt ,maga a pokol.Ha hatásos is érdemes lenne a doboz címkéjén feltűntetni,hogy ilyen hatása van.Olyan szinten égetett,hogy hidegvizes borogatást kellett és hidegvizes zuhany.Az égető fájdalom pedig órákig tartott.Szerintem ez nem normális,hogy ennyire kegyetlenűl fájjon!

arabdemon
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 8.

HardCandy092

2016. június 16.

Kipróbáltam az olaj változatot is, mindkettő hatásos volt. Talán edzéshez ez jobb volt, mert könnyebb vele dolgozni, de szerintem mindkettő nagyon hatásos.

HardCandy092
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

szaboszilvia28

2016. április 25.

Nem tudom elhinni, hogy valaki ezt élve megússza...
Vettem egyet, kipróbáltam, de folyt a könnyem is, még lemosni sem nagyon lehetett. Félretettem. Adtam egy második esélyt neki egy hónap múlva, minden bátorságomat összeszedve. Kár volt.
Ez éget mint állat. Bedobtam a kukába, egyszerűen elviselhetetlen. nem tudom hány szemetesturkálót öltem meg vele... elnézést...
Lehet hogy használ a narancsbőrre, de én képtelen vagyok ilyen erős égető érzést elviselni, pedig nem vagyok beszari. sajnálom, nekem nagyon nem jött be. Az Ilcsis inkább.

szaboszilvia28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 25.

Nem tudom elhinni, hogy valaki ezt élve megússza...

monika.t

2015. április 27.

Ez aztán tud valamit! Szerintem az egyik legjobb és valóban hatásos termék cellulitre és mintha még a striák is halványodnának. Bár nem egyszerű elviselni,szinte már fáj annyira csíp és éget. Én csak kesztyűt használva (és még azt levetve is alaposan kezet mosva) tudom felvinni. De az eredménye miatt, főleg ha valaki sportol és diétázik is a használata alatt, megéri vhogy kibírni. Bőven felveszi a versenyt jóval drágább és agyonreklámozott társaival.

monika.t
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 27.

bellsy

2015. január 6.

Nagyon durván csíp.
Nemrég kaptam egy ilyet és még egyelőre nem nagyon tudom, hogy mikor hogyan kellene használnom. Eddig esténként kentem be magam (nem közvetlenül lefekvés előtt), nem használtam túl sokat, de mindenhol otthagyja a nyomát: másnap reggel bebújtam a köntösömbe és csípet, a párom bevetette az ágyat és csípte a kezét, a pizsamám csípet másnap amikor felvettem pedig nem kentem be magam...
Én nem használtam kesztyűt, 2x mostam kezet utána jó alaposan, de továbbra is csípet...
Kisgyerek mellett nem túl praktikus szerintem, óvhatatlan, hogy megérint valamit ami érintkezett a bekent bőrömmel, ha máskor nem, amikor ölbe veszem.
Egy-két használat után is simább volt a bőröm, hosszú távú hatását még nem ismerem, hármast amiatt a kellemetlen "mellékhatása" miatt kap, hogy a családtagjaim is kéretlenül kapnak belőle :)

bellsy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 6.

Nagyon durván csíp.

Antioxidánsok: BHT

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A bórax (más néven nátrium-borát vagy nátrium-tetraborát) a bórsav nátriummal alkotott sója. Általában puha, színtelen kristályokból álló fehér por formájában fordul elő, vízben jól oldódik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint a magas (9-11 közötti) pH értékének köszönhetően a kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő. Paula Begoun szerint az összetevő magas pH értékének köszönhetően nagyobb mennyiségben a bőrre irritáló hatással lehet.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.