KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yamuna

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kovtunde80, Módosítva: 2016. november 23.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A könnyen felszívódó szérum még koncentráltabb formában juttatja el értékes hatóanyagait a bőr felszíne alá, és segít a bőrnek egyenletessé, puhává, feszesebbé válni. Felhasználási javaslat: még a krém használata előtt vigyük fel a megtisztított arcbőrre, és finoman masszírozzuk bele, különös tekintettel a szemkörnyékre és a száraz részekre. Használható kúraszerűen vagy hetente egy-két alkalommal.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

senskin

2017. április 4.

Megvettem, mert kíváncsi voltam rá. Meg kell mondjam, hogy a húszezer forintos szemkrémem alá használom, meg a háromezer forintos alá is. Önmagában is használtam, de krémmel együtt a jobb. Nem mindig a legdrágább a jobb, tény, hogy szeretem a luxus termékeket, de ez a szérum tényleg jó. Az ára is jó, és megéri újravenni. :)
Amit tud: Tényleg feszesebb a bőr, nem tűnik fáradtnak. Könnyen beszívódik, lehetne kétszer is kenni, de inkább szemkrém menjen fölé. Itatja magát a szérum.

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 4.

Esa44

2017. február 13.

Elvagyok vele, de semmi több. A növényi botoxos kiadás az sokkal krémesebb volt, nem kellett belőle olyan sokat kinyomni egyszerre, de ez ilyen géles dolog, és ha nem eleget viszek fel, akkor el sem tudom rendesen kenni. Szóval csalódás. De most nem láttam a másikat a boltban, úgyhogy gondoltam ezt is kipróbálom. Valszeg a gél hamarabb elfogy, azért is lehet, hogy erre váltott a cég...És még mindig az a kérdésem, hogy a PARFÜM az minek kell bele? A növényi botoxosnál még legalább jó illata volt, de ennél semmit nem is érezni. Jobb lenne, ha nem lenne benne.

Esa44
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.

kovtunde80

2016. november 14.

Ápolja a szemkörnyéket, valamennyire simít is, nem irritál.

kovtunde80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 14.

Ápolja a szemkörnyéket, valamennyire simít is, nem irritál.

Hidratálók: Betaine, Hydrolyzed Hyaluronic Acid
Peptidek: Hexapeptide-11

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Hialuronsav hidrolizátum. A bőrben is megtalálható természetes hidratáló elem (NMF, natural moisturizing factor), melynek kiváló vízmegkötő képessége van. A kozmetikumokban alkalmazva a hialuronsav képes vizet beszívni a bőrbe, ami a bőr kitelítődését, és ezáltal a ráncok csökkenését eredményezi.  Részletes információ a futuredermen