KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yamuna

Ár:   450 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   95 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: d.bianka.916, Módosítva: 2015. október 28.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Használd a méregtelenítéshez a Yamuna Szőlőmagolajos Fürdőbombát, ha száraz a bőröd! Sója ásványi anyagokkal lát el, miközben salakanyagokat von el, olaja vitaminjaival táplál. Mit vársz még egy olyan készítménytől, ami elfér a markodban?"

Helene

2017. szeptember 13.

Nagyon finom enyhe szőlős illat lengte be a fürdőszobát. Kellemes volt relaxálni vele. Kiszállva a kádból puha és hidratált volt a bőröm, így nem kellett testápolót használnom.. Nagyon megszerettem és biztos hogy még többször fogok ilyet vásárolni :)

Helene
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

kalmaniki

2017. július 20.

Fantasztikus kis fürdőbomba! Isteni az illata, nagyon jól hidratálja, táplálja a bőrt, ami sokáig puha és illatos lesz. Most a nagy leértékelések során jól bevásároltam a yamuna fürdőbombákból, eddig mindegyik tetszik, amelyiket kipróbáltam.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 20.

vnikki99

2017. május 29.

Nagyon jó illata van és nagyon puha lett tőle a bőröm,nagyon elégedett vagyok vele:)

vnikki99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 29.

PaNel95

2017. május 25.

Az illata csodálatos! És a hatása is!
Nagyon puha és hidratált lett a bőröm fürdés után. Az illata is érződött még kis ideig. Szinte alig kellett törölköznöm, nagyon gyorsan megszáradtam, és a következő fürdésig kitartott a hatása.
Ez az első fürdőbombám, de azt hiszem többet is ki fogok próbálni!

PaNel95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 25.

Az illata csodálatos! És a hatása is!
Ez az első fürdőbombám, de azt hiszem többet is ki fogok próbálni!

zsofia960217

2017. március 20.

Nagyon szerettem! Szuper illata volt, hamar feloldódott, és hidratált. Puha és selymes lesz a bőröm, nah meg persze nagyszerű illatú. Csak ajánlani tudom a Yamuna termékeket!

zsofia960217
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 20.

orsi0210

2016. december 16.

Isteni finom illata van, amely még sokáig érezhető a bőrön. Ráadásul tényleg nagyon puha és selymes lesz tőle a bőröm. Eddig kb. 4-5féle fürdőbombát próbáltam ki a yamunától, de ez a number 1! :)

orsi0210
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 16.

grd39

2016. november 26.

Megismertette velem a Yamuna szőlőmagos termékeinek isteni illatát, ezért nagyon hálás vagyok. Ideig-óráig puhábbnak is éreztem a bőröm fürdés után.

grd39
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 26.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil