KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yamuna

Ár:   699 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pöti, Módosítva: 2016. február 24.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Ápolja, táplálja, hidratálja és méregteleníti a bőrt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Birkin22

2017. április 30.

Ennél jobb fürdősóval még nem találkoztam. Az illata zseniális, nagyon jól hidratál, mostantól amíg kapni lehet biztos vásárlója leszek.

Birkin22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 30.

2015. március 26.

Isteni illata van, és nagyon jó hatással van a bőrre, fürdés után puha, sima tapintású, mégsem olajos érzetű. Fürdés közben az arcomat is több alkalommal átmostam a vízzel, és utána az arcbőröm is nagyon puha, sima, bársonyos tapintású volt. A 250 grammnak a harmadát tettem egy kb. félig tele kádba, szívesen öntöttem volna még-még-még bele az isteni illata miatt, de azért egy flakon/alkalom nagy luxus lenne. :-) Nagyon jól el is lazított testileg is, lelkileg is az ezzel történő fürdőzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 26.

Pöti

2014. november 2.

Ha relaxálni akarok, ezt teszem a vízbe és a szőlőmagolajos tusfürdővel készítek habfürdőt. Csodás együtt a kettő.. :)

Pöti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 2.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil