KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yamuna

Ár:   420 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. május 6.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok

Férfiaknak ajánlott illatos szappan. Növeli az önbizalmat és a koncentráló-képességet.

Ezek a szappanok nem hőkezeléssel készülnek, hanem kíméletes, különleges préselési technológiával. Ennek köszönhetően a szappanokban lévő gyógynövények, illóolajok és hatóanyagok csak minimális sérülést szenvednek: hatóanyagaik zavartalanul fejthetik ki a bőrre jótékony hatásukat. A termékek nem tartalmaznak sem állati eredetű összetevőket, sem mesterséges színezékeket. Kókuszzsír, pálmazsír és glicerin tartalmuk puhítja, ápolja a bőrt.

Természetben előforduló gyógynövényekből készült, illóolajokkal illatosított.

Kiszerelés: 125 g

Cosza

2018. március 21.

A barátom kapta ajándékba, neki nagyon bejött, ezért megy az 5*. :) Én egyszer kipróbáltam, az én bőrömet kissé kiszárította.

Cosza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

KatrineBratt

2018. március 18.

Páromnak vettem,nagyon tetszett az illata,de nem volt kibèkülve az àllagàval ès szàrìtotta a bőrèt. Az illata ès az összetevők miatt 3*.

KatrineBratt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 18.

dorinahezso

2017. december 11.

A barátomnak vettem, nekem nagyon bejött. Neki is szerintem, de kényelmesebb típus, jobb szereti a tusfürdőket.

dorinahezso
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

senskin

2017. június 30.

Férjemnek vettem, de valamiért nem lett a kedvence. Szerintem isteni az illata, extra pasis a színe és jó vele habozni. :)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 30.

vnikki99

2017. május 29.

Barátomnak vettem,nagyon meg vagyunk vele elégedve. Nem szárítja a bőrét és nagyon jó illata van.

vnikki99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 29.

kacola

2015. augusztus 13.

Férjemnek vettem, mert kék és szappan. Aztán kiderült, hogy tényleg jó. Nem szárítja a bőrét és az illata is nagyon jó.

kacola
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 13.

skorpió

2013. október 2.

Elolvastam a nevét, és az első döbbenet után már repült is a kosaramba.
Az illata fantasztikus, de sajnos fürdés után alig érezhető. Jól habzik, viszont nekünk eléggé szárít, emiatt le kell vonnom 1 csillagot, pedig az összetevői miatt 5-ről indult.

skorpió
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 2.

Elolvastam a nevét, és az első döbbenet után már repült is a kosaramba.

demetern

2013. február 2.

Az illata tényleg észvesztő,és jól is habzik,de sajnos nagyon szárítja a bőrt. :(

demetern
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 2.

La Roue De La Fortuna

2012. szeptember 12.

Én is csatlakozom azokhoz, akik dicsérik, ez is tökéletes mint az összes többi Yamuna!

Remek illata van, tökéletesen ápol, nekem nem szárítja a bőröm!

La Roue De La Fortuna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 12.

Remek illata van, tökéletesen ápol, nekem nem szárítja a bőröm!

Laci

2012. augusztus 25.

Nagyon jó azt illata és jól ápol, mint minden hidegen sajtolt Yamuna. De mitől kék? Mert színezéket nem említ az INCI lista, a többitől meg nem lesz ilyen színe.

Laci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 25.

Ez az összetevő kombináció a szappanok egyik alapanyag kombinációja, melyet pálmaolajból és kókuszolajból állítanak elő. Az összetevő kombináció erőteljes felületaktív anyag és tisztítószer.