KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yamuna

Ár:   440 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 440 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csirsz, Módosítva: 2012. március 9.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Fürdőtermékek
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 440 Ft

Frissitő, méregtelenítő, lúgosító, bőrtápláló.

Ár: 440 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár

kiralykislany

2017. augusztus 30.

Számomra ennek egyáltalán nincsen zöld teás illata, hanem valami natúr krémre emlékeztet. Feloldódás után, fura fehér valamik jelentek meg a vízben, amik megtapadtak a bőrömön, és a fürdőkádon is. Hatásáról annyit tudok elmondani, hogy a bőrömet nem száritotta, nem irritálta, mondhatjuk, hogy puha volt utána, de a levendulás változata szerintem sokkal jobb.

kiralykislany
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 30.

grd39

2017. január 30.

Én szerettem, bár az illata nem túl zöldteás.

grd39
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 30.

Én szerettem, bár az illata nem túl zöldteás.

Powderpuff Girl

2016. február 13.

Ezt nagyon imádtam! Miután feloldódott az olaj tartalma révén ápolta a bőrömet, mely pihe-piha maradt. A fürdés után a kád pucolását már kevésbé szerettem, mert hagyott az oldalán egy olajos csíkot...

Powderpuff Girl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 13.

lilisz

2013. augusztus 24.

Az izsópos változathoz már leírtam az átfogó véleményem, de mindegyik bombánál más különleges hatást véltem felfedezni, a zöldteásnál a tisztítóereje volt az.
Ajánlom zsíros, pattanásos bőrűeknek, kíméletesen tisztítja meg a bőrt a szennyeződésektől és segít megelőzni a bőrhibákat!

lilisz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

Mildi

2012. október 1.

Egy bombányi mennyiség észrevétlenül eltűnt egy kád vízben, se illata, se színe nem lett a fürdővíznek tőle, csak a növény darabok úszkáltak benne. Ráadásul ahol hozzámért a golyó, míg pezsgett, hogy csípte a bőröm. Többet vártam.

Mildi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 1.

csirsz

2012. február 26.

Nagyon kellemes, a bőrnek az olajok lévén pedig ápoló. Csak jót mondhatok, teljesen ellazítja az embert egy nehéz nap után. Az ára is jó. A kád azonban olajos marad, így vigyázni kell a csúszás miatt. Mindenképpen érdemes kipróbálni, aki egy megnyugtató, kényeztető fürdésre vágyik. Az összetevők kiválóak, a bőröd szeretni fogja.

csirsz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 26.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract