KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

yes.pharma

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   DM, Rossman, patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: fanni.sz, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. április 7.

Lelőhely:   DM, Rossman, patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Pattanások elleni kozmetikum, az Aknesol gyógyhatású készítmény továbbfejlesztett változata. 2 új hatóanyagot tartalmaz, amely a gyulladt, pattanásos bőr kiváló ellenszere, illetve 1 komponens redukált mennyiségben szerepel. Szelídebbé tették a készítményt a hatás kiszélesítésével.

1. Kamilla tinktúra: gyulladáscsökkentő, bőrregeneráló hatású.
  2. Benzoe tinktúra: fertőtlenítő hatású, így véd a tovább fertőződés ellen.
  3. Szalicilsav: a pattanások és mitesszerek ellen az egyik leghatásosabb helyileg használt összetevő. Kémiai hámlasztó, zsírban oldódik, így képes a pórusok belsejében is hámlasztani, ezzel mintegy „kitisztítva” azokat. Hatásos gyulladáscsökkentő is.
  4. Meténamin: antibakteriális hatású.

petrovicsberta

Korcsoport: < 18
2018. november 17.

Semmit nem ért nekem. Hatalmas csalódás volt nekem a sárga "tesójával" ellentétbe. Elhasználtam, hogy ne kidobva legyen. Soha nem veszem újra.

petrovicsberta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. november 17.

Valerie13

2018. szeptember 15.

A párom használta, zsíros, acnés bőrre keresett megoldást de ez pocsék. Semmit sem tett a bőrével, a nagyon zsíros bőrrel gyakorlatilag semmit sem tud kezdeni ez a szer. Ha legalább szárított volna már előrébb lennénk :D Teljes pénzkidobás..

Valerie13
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

glau17

2018. július 4.

Zöld-fehér: Nem használ semmit. Szörnyen büdös volt, és nagyon fura, barna, folyékony állagú (lehet hogy mire megvettem, megromlott?)
Többet nem fogom megvenni, a sárga-kéknek lehet adok egy esélyt.

glau17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

Többet nem fogom megvenni, a sárga-kéknek lehet adok egy esélyt.

ladel

2018. június 5.

Régen használtam. Rommá szárította a bőröm, de a problémán nem segített. Azért kap két csillagot, mert szerettem a gyógynövényes illatát. :D

ladel
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 5.

süsümanó123

2018. június 2.

Nyáron valamilyen okból kifolyólag 10 évet visszautaztam az időben, tinédzserkorom sötét bugyraiba, ugyanis újra megjelentek a sok éve eltűntnek hitt pattanások. Patikus ajánlotta, betegei visszajelzése alapján, és nekem nagyon bevált. Arcradírral együtt használva egy hét alatt lecsökkent a pattanások száma. Azóta ha visszatérnek a kis szörnyek, mindig ehhez nyúlok, és segít. A szagáról nem tudok nyilatkozni, nekem fel sem tűnik, vagy csak eltörpül a hatása mellett, nem tudom. Néha ugyan volt, hogy eléggé kiszárította a bőrömet (ami végülis a hatásmechanizmus része), de gél állagú, nem zsírosító krémmel bekentem és nem okozott több bajt.

UPDATE: Mint kiderült, két variánsa van. Van fehér-zöld, meg sárga-kék. Na a zöld fehérre vonatkozott a fenti vélemény. A kék sárga használata pedig megadta a választ arra, hogy sokan miért írták véleményben hogy büdös. Mert az. Borzasztóan, de amilyen büdös, olyan hatásos is. Napi kétszer 3 nap alatt a legcsúnyább ragyákat is eltüntette. Szerintem jó az eredmény, még a bűz tükrében is, ami szerencsére nem tart sokáig. Szóval marad az öt csillag. :)

süsümanó123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

ramonanagy0669

2018. május 6.

Elhasználtam egy tubussal, és nem igazán volt megnyerő.
Gyullad pattanások jelentkeztek a használata mellett, miközben az ellenkezőjét ígéri.
Szárító hatása az megállta a helyét egy-két óráig, utána úgy kifényesedett az arcom, mint a diszkógömb.
Bűdös, narancssárgás színe se nyerte el a tetszésemet!
Ez nem újra vevős termék!

ramonanagy0669
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 6.

Elhasználtam egy tubussal, és nem igazán volt megnyerő.
Bűdös, narancssárgás színe se nyerte el a tetszésemet!
Ez nem újra vevős termék!

bluecinnamon

2018. március 27.

Párszor használtam, de vegyes érzelmeim vannak vele kapcsolatban. Nagy csodát persze ettől sem kell várni, de legalább valamilyen szinten leszárítja a pattanásokat.

bluecinnamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 27.

w411f10wer

Korcsoport: < 18
2018. március 22.

Amíg naponta egyszer lazán áttöröltem az arcom vele, egyeltalán nem hatott. Amikor vészhelyzet volt, és nagyjából arcot mostam vele, akkor éreztem valami változást, de így egy hét alatt elfogyott.
Nem venném újra.

w411f10wer
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. március 22.

Nem venném újra.

dali

2018. február 9.

Nem jó, de legalább rossz. És nekem nem is hatott.

dali
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 9.

Nem jó, de legalább rossz. És nekem nem is hatott.

Selvadjia

2018. február 9.

Elhasználtam egy üveggel . Nekem semmit sem használt .

Selvadjia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

Elhasználtam egy üveggel . Nekem semmit sem használt .

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid