KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

yes.pharma

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   DM, Rossmann, patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: KremesDi, Módosítva: 2017. március 1.

Lelőhely:   DM, Rossmann, patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

TERMÉKLEÍRÁS:

A hír igaz, az AKNESOL  eredeti receptúrával, de megújult  külsővel , fiatalos lendülettel  visszatért!

Generációk óta  jól ismert, bevált  AKNESOL  márkaneve  egyet jelent a pattanások megszüntetésével.

A vidám könnyed külső azonban erős, hatékony belsőt rejt!

Az AKNESOL gyógyszernek nem minősülő gyógyhatású készítmény, melynek hatását szakirodalmi adatok igazolják!

Hatóanyagok 1 ml készítményben:

1. 150 mg Meténamin: antibakteriális hatású, megszünteti a gyulladt pattanásokat.
  2. 7,5 mg szumátrai benzoé tinktúra: fertőtlenítő hatású, véd a tovább fertőződés ellen.

Dea

2018. február 11.

Büdös, nem működik olyan jól, mint a baleas, nem ajánlom, nem venném újra.

Dea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

Büdös, nem működik olyan jól, mint a baleas, nem ajánlom, nem venném újra.

anitakiara

2018. január 21.

Megvettem tévedésből, mert csak a nevére emlékeztem, a színére nem. Kár volt, mert valami irdatlan büdös, 2 napnál tovább nem voltam hajlandó kenni vele az arcom, főleg hogy az orrom alatt jöttek ki a pattik, így szagolhattam a tömény sz.rszagot amíg el nem párolgott. Most ott csücsül a mosdókagyló szélén és nem tudom mihez kezdjek vele, mert kidobni nem szeretek semmit, de tuti biztos hogy még egyszer nem kenem magamra :/

anitakiara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

viviennoo

2017. december 30.

Kb 3 hete jött ki 4 pattanásom, alksebor kenőccsel kenegettem, ami nem volt túl hatásos, így gondoltam, megveszem ezt. Akciós volt, kb 1100 ft. A szaga szerintem is undorító, de szerencsére hamar elillan, valóban szárít, így érdemes csak pontosan a pattanásra. Nekem 3 nap után látszott a változás, kettőnek már csak a nyoma van ott. Szerintem megéri az árát.

viviennoo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

WaterLily

2017. december 26.

Brutálisan szárítja a bőrömet, de a pattanásaimat nem.., Kenegetem, hátha egyszer mégis csoda történik, s mert utálok bármit is kidobni, de egyelőre nem vagyok tőle elájulva. Ja de, mert a színe és a SZAGA egy tüzelő macska pisijére emlékeztet, nagyon durva!

WaterLily
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

paranoidcat

2017. december 3.

Az előző véleményemet letörölték (??), szóval írok újat. Kamaszkoromban ez segített a bőrömön, teljesen letisztította, azóta sem volt olyan szép, mint akkor. Persze, mostmár nem vagyok kamasz...és úgy vettem észre a hormonális eredetű akné sajnos nem tartozik a hatáskörébe (enyhít valamit, de csodát nem kell várni). Viszont a sima kis apróságokra tökéletes. Érdemes helyileg használni érzékeny bőrön, mert szárít, mint a fene.

paranoidcat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 3.

p1th0n

2017. november 29.

1 hete használom és nagyon megnyugtatta a bőrömet. Nem is jött ki újabb pattanás tőle, illetve a régieket is leszárította!

Update: Módosítanám, inkább csak szárít és a pattanásaimon nem nagyon segít, illetve a szagával sem tudok kompromisszumot kötni így (enyhén tyúksz@r szaga van)

p1th0n
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 29.

Kriszti92

2017. november 6.

Nekem ugyanolyan jó mint a régi,1-2 nap alatt leszárítja a pattanásokat! *-* Nekem ez a No.1 :)

Kriszti92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

soyle74

2017. május 17.

No hát megvettem, kipróbáltam. Úgy hirdetik, hogy a régi recept alapján készült. Nos ez nagyjából igaz is, de még mindig nem az igazi, mert a régi eredeti sárga dobozost továbbra sem pótolja egyik új Aknesol készítmény sem. Bár valóban hasonlít rá, csak talán nem szárít annyira, mivel gondolom kevesebb alkoholt tettek bele. De úgy veszem észre, hogy használ nekem, szóval örülök neki, hogy valamennyire valóban visszatértek a régi összetevőkhöz. Úgyhogy ezt meg a Vermixet fogom használni felváltva, mert ezek váltak be nálam, a többi sajnos felejtős. A 4 pontot mindenképpen megérdemli véleményem szerint.

soyle74
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 17.