KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

yes.pharma

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   DM, Rossmann, patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: KremesDi, Módosítva: 2018. április 4.

Lelőhely:   DM, Rossmann, patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

TERMÉKLEÍRÁS:

A hír igaz, az AKNESOL  eredeti receptúrával, de megújult  külsővel , fiatalos lendülettel  visszatért!

Generációk óta  jól ismert, bevált  AKNESOL  márkaneve  egyet jelent a pattanások megszüntetésével.

A vidám könnyed külső azonban erős, hatékony belsőt rejt!

Az AKNESOL gyógyszernek nem minősülő gyógyhatású készítmény, melynek hatását szakirodalmi adatok igazolják!

Hatóanyagok 1 ml készítményben:

1. 150 mg Meténamin: antibakteriális hatású, megszünteti a gyulladt pattanásokat.
  2. 7,5 mg szumátrai benzoé tinktúra: fertőtlenítő hatású, véd a tovább fertőződés ellen.

Jenniii92

2018. május 22.

Ez még mindig nem a régi, köze sincs hozzá. Az illata valóban hasonlít a régire, de ezen kívül semmi. Olyan szinten kiszárította a bőrömet, hogy úgy nézek ki, mintha grízzel lenne behintve az arcom, a pattanásokkal pedig nem csinált egyáltalán semmit. A régi is szárított, de az legalább a pattanásokat is eltüntette.

Jenniii92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

doriarany

Korcsoport: < 18
2018. április 4.

Nekem sajnos csak a boromet szaritotta ki de annyira, hogy a vegen le is hamlott. a pattanasaim ugyanugy megmaradtak.

doriarany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. április 4.

Dea

2018. március 13.

Up: Működik, de a baleas jobban megéri szerintem.

Büdös, nem működik olyan jól, mint a baleas, nem ajánlom, nem venném újra.

Dea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 13.

Up: Működik, de a baleas jobban megéri szerintem.

Büdös, nem működik olyan jól, mint a baleas, nem ajánlom, nem venném újra.

vitezviki

2018. február 26.

Nekem nagyon bevált. Ttény, hogy büdös, és a bőrömet nagyon szárítja, viszont hónapok óta ez volt az egyetlen, ami tényleg eltűntette a pattanásaimat. Azóta nincs egy új se, szóval egészen biztos, hogy újra veszem. (Habár a szaga az tényleg nagyon erős..)

vitezviki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 26.

anitakiara

2018. január 21.

Megvettem tévedésből, mert csak a nevére emlékeztem, a színére nem. Kár volt, mert valami irdatlan büdös, 2 napnál tovább nem voltam hajlandó kenni vele az arcom, főleg hogy az orrom alatt jöttek ki a pattik, így szagolhattam a tömény sz.rszagot amíg el nem párolgott. Most ott csücsül a mosdókagyló szélén és nem tudom mihez kezdjek vele, mert kidobni nem szeretek semmit, de tuti biztos hogy még egyszer nem kenem magamra :/

anitakiara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

viviennoo

2017. december 30.

Kb 3 hete jött ki 4 pattanásom, alksebor kenőccsel kenegettem, ami nem volt túl hatásos, így gondoltam, megveszem ezt. Akciós volt, kb 1100 ft. A szaga szerintem is undorító, de szerencsére hamar elillan, valóban szárít, így érdemes csak pontosan a pattanásra. Nekem 3 nap után látszott a változás, kettőnek már csak a nyoma van ott. Szerintem megéri az árát.

viviennoo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

WaterLily

2017. december 26.

Brutálisan szárítja a bőrömet, de a pattanásaimat nem.., Kenegetem, hátha egyszer mégis csoda történik, s mert utálok bármit is kidobni, de egyelőre nem vagyok tőle elájulva. Ja de, mert a színe és a SZAGA egy tüzelő macska pisijére emlékeztet, nagyon durva!

WaterLily
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

paranoidcat

2017. december 3.

Az előző véleményemet letörölték (??), szóval írok újat. Kamaszkoromban ez segített a bőrömön, teljesen letisztította, azóta sem volt olyan szép, mint akkor. Persze, mostmár nem vagyok kamasz...és úgy vettem észre a hormonális eredetű akné sajnos nem tartozik a hatáskörébe (enyhít valamit, de csodát nem kell várni). Viszont a sima kis apróságokra tökéletes. Érdemes helyileg használni érzékeny bőrön, mert szárít, mint a fene.

paranoidcat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 3.

p1th0n

2017. november 29.

1 hete használom és nagyon megnyugtatta a bőrömet. Nem is jött ki újabb pattanás tőle, illetve a régieket is leszárította!

Update: Módosítanám, inkább csak szárít és a pattanásaimon nem nagyon segít, illetve a szagával sem tudok kompromisszumot kötni így (enyhén tyúksz@r szaga van)

p1th0n
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 29.

Kriszti92

2017. november 6.

Nekem ugyanolyan jó mint a régi,1-2 nap alatt leszárítja a pattanásokat! *-* Nekem ez a No.1 :)

Kriszti92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.