KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

yes.pharma

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   DM, Rossmann, patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: KremesDi, Módosítva: 2017. március 1.

Lelőhely:   DM, Rossmann, patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

TERMÉKLEÍRÁS:

A hír igaz, az AKNESOL  eredeti receptúrával, de megújult  külsővel , fiatalos lendülettel  visszatért!

Generációk óta  jól ismert, bevált  AKNESOL  márkaneve  egyet jelent a pattanások megszüntetésével.

A vidám könnyed külső azonban erős, hatékony belsőt rejt!

Az AKNESOL gyógyszernek nem minősülő gyógyhatású készítmény, melynek hatását szakirodalmi adatok igazolják!

Hatóanyagok 1 ml készítményben:

1. 150 mg Meténamin: antibakteriális hatású, megszünteti a gyulladt pattanásokat.
  2. 7,5 mg szumátrai benzoé tinktúra: fertőtlenítő hatású, véd a tovább fertőződés ellen.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

soyle74

2017. május 17.

No hát megvettem, kipróbáltam. Úgy hirdetik, hogy a régi recept alapján készült. Nos ez nagyjából igaz is, de még mindig nem az igazi, mert a régi eredeti sárga dobozost továbbra sem pótolja egyik új Aknesol készítmény sem. Bár valóban hasonlít rá, csak talán nem szárít annyira, mivel gondolom kevesebb alkoholt tettek bele. De úgy veszem észre, hogy használ nekem, szóval örülök neki, hogy valamennyire valóban visszatértek a régi összetevőkhöz. Úgyhogy ezt meg a Vermixet fogom használni felváltva, mert ezek váltak be nálam, a többi sajnos felejtős. A 4 pontot mindenképpen megérdemli véleményem szerint.

soyle74
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 17.