KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

yes.pharma

Ár:   3390   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 darab   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Rossmann, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: KremesDi, Módosítva: 2017. február 6.

Ár:   3390
Kiszerelés:   60 darab
Lelőhely:   DM, Rossmann, patikák
Kategória:   Szépségvitaminok

TERMÉKLEÍRÁS:

Normál pajzsmirigyműködés és dús életteli haj!

Közismert, hogy a pajzsmirigy működés zavarai hajproblémákhoz vezethetnek. A hajszálak elvékonyodnak, elgyengülnek és kiszáradnak. A korai őszülés és foltos hajhullás is gyakori jelenség.

A yes.pharma Pajzsmirigy+Haj kapszula szelén tartalma támogatja a pajzsmirigyműködést, további összetevői hozzájárulnak a hajhagymák élénkítéséhez és a haj belső táplálásához.

·         Az organikus szelén hozzájárul a pajzsmirigy normál működéséhez,

·         a szelén, a cink és a biotin hozzájárul a haj normál állapotának fenntartásához,

·         a réz hozzájárul a haj normál pigmentációjához,

·         a Gotu kola (Centella asiatica) támogatja a perifériás keringést.

ÖSSZETEVŐK:

Gotu kola kivonat , szelén , cink, pantoténsav, réz, biotin

LydiaDeetz

2018. február 16.

Az első és egyetlen olyan hajvitamin, amely valóban leginkább a hajamra hatott. Másfél hónap szedés után már valahogy más a tartása a hajamnak, felfedeztem új babahajakat és semmilyen mellékhatást nem tapasztaltam.
A Helia-D Regenero sem volt rossz, de attól inkább a körmöm nőtt irreálisan gyorsan és kicsit mintha a bőröm is javult volna, de a hajam maximum kevésbé zsírosodott. Emellett rengeteg olcsó vagy éppen nagyon drága hajvitamint szedtem már, amelyek maximum a körmömre voltak hatással és gyakrabban kellett gyantáznom két hónap szedés után...Ezeket most nem nevezném meg, a lényeg, hogy nem kell egyből a tízezres tablettákkal kezdeni, csajok.
Ha hajról van szó, akkor maradni fogok a Pajzsmirigy + Haj kapszulánál.

LydiaDeetz
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Ha hajról van szó, akkor maradni fogok a Pajzsmirigy + Haj kapszulánál.

Kicsi77

2017. július 8.

Kb 1 hónapja használom a Vichy Dercos Neogenic-kel párhuzamosan. Látok új babahajakat és mosásnál kevésbé hullik. Kopp kopp kopp..Majd jövök még update-elni.

Kicsi77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 8.