KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

yes.pharma

Ár:   3390   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 darab   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Rossmann, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: KremesDi, Módosítva: 2017. február 6.

Ár:   3390
Kiszerelés:   60 darab
Lelőhely:   DM, Rossmann, patikák
Kategória:   Szépségvitaminok

TERMÉKLEÍRÁS:

Normál pajzsmirigyműködés és dús életteli haj!

Közismert, hogy a pajzsmirigy működés zavarai hajproblémákhoz vezethetnek. A hajszálak elvékonyodnak, elgyengülnek és kiszáradnak. A korai őszülés és foltos hajhullás is gyakori jelenség.

A yes.pharma Pajzsmirigy+Haj kapszula szelén tartalma támogatja a pajzsmirigyműködést, további összetevői hozzájárulnak a hajhagymák élénkítéséhez és a haj belső táplálásához.

·         Az organikus szelén hozzájárul a pajzsmirigy normál működéséhez,

·         a szelén, a cink és a biotin hozzájárul a haj normál állapotának fenntartásához,

·         a réz hozzájárul a haj normál pigmentációjához,

·         a Gotu kola (Centella asiatica) támogatja a perifériás keringést.

ÖSSZETEVŐK:

Gotu kola kivonat , szelén , cink, pantoténsav, réz, biotin

Ár: 1200 Ft , Eladó: Makk Zsuzsó
Állapot: fél doboz (30 db), Helyszín: Budapest, 12. kerület, fizetés: személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

reyka013

2018. március 11.

Sajnos nem tudtam sokáig szedni, mert nálam gyomorirritációt okozott...Émelygést és hányást,a kapszula bevétele után nem sokkal (előtte semmi bajom nincs és csak abban a két napban volt ez,amikor szedtem a tablettát). Ha összevetési alapot szeretnétek, eddig csak a Pharmaton Vital kapszula váltott ki nálam ugyanilyen hatásokat. Én inkább visszatérek a Selenorghoz. Ha valaki megvenné tőlem ezt a pajzsmirigy+haj terméket, jelezze.

reyka013
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 11.

Kicsi77

2018. március 8.

Kb 1 hónapja használom a Vichy Dercos Neogenic-kel párhuzamosan. Látok új babahajakat és mosásnál kevésbé hullik. Kopp kopp kopp..Majd jövök még update-elni.

UD: ide is bemásolom, amit a VICHY DERCOS NEOGENIC-hez írtam, mert a kettőt együtt használtam:
Most tudatosul bennem, hogy lehet ettől van az, hogy égnek áll a hajam. :) Mármint nem rossz értelemben, csak lett egy csomó 7-8 cm-es hajszálam, amik meredeznek a fejemen, mert nem tudom őket összefogni. Addig nem volt feltűnő, míg kicsik voltak, de most, hogy égnek állnak... azon gondolkodom, hogy ha mondjuk 1.5 cm-t nő a haj havonta és én ezt elkezdtem szeptember végén, akkor pont lehet, hogy most látom a hatását! :o
Náhááááttt.....

Kicsi77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 8.

Náhááááttt.....

LydiaDeetz

2018. február 16.

Az első és egyetlen olyan hajvitamin, amely valóban leginkább a hajamra hatott. Másfél hónap szedés után már valahogy más a tartása a hajamnak, felfedeztem új babahajakat és semmilyen mellékhatást nem tapasztaltam.
A Helia-D Regenero sem volt rossz, de attól inkább a körmöm nőtt irreálisan gyorsan és kicsit mintha a bőröm is javult volna, de a hajam maximum kevésbé zsírosodott. Emellett rengeteg olcsó vagy éppen nagyon drága hajvitamint szedtem már, amelyek maximum a körmömre voltak hatással és gyakrabban kellett gyantáznom két hónap szedés után...Ezeket most nem nevezném meg, a lényeg, hogy nem kell egyből a tízezres tablettákkal kezdeni, csajok.
Ha hajról van szó, akkor maradni fogok a Pajzsmirigy + Haj kapszulánál.

LydiaDeetz
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Ha hajról van szó, akkor maradni fogok a Pajzsmirigy + Haj kapszulánál.