KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yes To

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cirmok, az összetevőket feltöltötte: hajnalka39, Módosítva: 2013. november 15.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők

Livomivo

2013. november 23.

Ahhoz képest, hogy hidratáló tusfürdő, nem az. Kellemes, ennyi. Nem szárította a bőrömet, de ez nem elég, ha hidratálóként forgalmazzák... Szeretem, hogy kiadós, hogy természetes termék. Ha elfogy, keresek tovább...

Livomivo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 23.

hajnalka39

2013. október 15.

Én Amerikában csak ezeket a termékeket használtam ,én eddig csak az Ebay-en láttam. Maga a termék nem drága de a postaköltség HORROR.
Németországban lehet kapni ezekben az üzletekben: Müller,Pieper,Stadt Perle,Dr .Kraus,Green Glam.

hajnalka39
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 15.

cirmok

2011. április 8.

Nagyon jó márka, kellemes, visszafogott illat, kiadós csomagolás. Nem szárítja a bőrt.

cirmok
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. április 8.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!