KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yes To

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hajnalka39, Módosítva: 2013. október 22.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Uborkás hipoallergén törlőkendő.

bszandra

2017. február 25.

Nekem nem ezzel a csomagolással van meg,de gondolom ugyanaz.Nagyon jó illatra számítottam,helyette inkább csak kellemes vagy egész jó,viszont nagyon jól leszedi a sminket,rúzst,bármit.Kicsit irritálja a szememnél meg a számszélénél a bőrt,de nem vészes.A kendő nagyon jó anyagú,nem szakad könnyen. Én a bautybay oldaláról rendeltem kb. 500-600 forintért a 10 dbos változatban.

bszandra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 25.

betty23

2015. szeptember 3.

Egy picit csalódott vagyok. Csípi egyes helyeken az érzékenynek egyáltalán nem mondható arcbőrömet, főleg a szememnél és az orromnál. :( Szuper termék lenne pedig, mert a sminket szépen eltávolítja.
Elhasználgatom vész esetére.

betty23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

Elhasználgatom vész esetére.

sevci

2014. március 17.

Már nagyon régóta szerettem volna kipróbálni ezt a sminklemosót, és mikor végre sikerült beszerezni hatalmasat csalódtam. Maga a kendő nagyon jó nedves, nem szakad könnyen, jó az illata, de a bőrömet valamilyen oknál fogva nagyon irritálta. Piros lett tőle és kellemetlen volt használni. Viszont az arcomat leszàmítva, a testem többi részén nagyon kellemes és frissitő. Mindent összevetve nem venném újra

sevci
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 17.

melange

2013. december 9.

Baromi hasznos utazáskor (vagy éppen lakásfelújításkor,mikor minden el van pakolva), ez az első arctisztító kendő, ami hatékony számomra és amit a bőröm is jól visel.
Napi arctisztításra ugyan nem használnám,mert nem távolít el mindent, de buszos/repülős vészhelyzetekben jollyjoker:) Egész biztosan újra fogom rendelni:))

melange
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 9.

hajnalka39

2013. október 15.

Én amikor utazom akkor mindig magammal viszem,de inkább a smink eltávolítására használom.

hajnalka39
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 15.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract